Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...
 Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...
 Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024
 Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...
 

Intrebari pentru sustinatorii cauzei palestiniene

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
236 replies to this topic

#235
vio69a

vio69a

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 69,266
  • Înscris: 28.05.2013

View Postmartian_693, on 19 august 2016 - 00:06, said:

, crezi ca cu 2 3 poze intorci realitatea?

Nu cunosti realitatea,sau confunzi sau o rastalmacesti
Documenteaza-te cine contra cine, cine e in Gaza, cine in Israel, cine sunt cu cutitele si de ce nu merita pentru Israel nici un centimetru din Gaza.
Documenteaza-te despre arabii israelieni

Dar cu stilul asta de a vorbi, de la mine nu mai ai raspuns
Oricum e timp pierdut

Edited by vio69a, 19 August 2016 - 00:28.


#236
martian_693

martian_693

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,507
  • Înscris: 27.07.2016
normal ca e un timp pierdut daca nu merge conversatie cum vrei tu. poate ai o obsesie despre faptul ca tre sa ai tot timpul dreptate.

lasa ca stiu mai bine ca tine cum sta treaba. israel nu vrea gaza ca nu vrea oamenii de acolo. dar daca ar putea sa ii mute i ar muta in 2 secunde. problema e ca sua momentan e impotriva israel. obama e un musulman borat care tine numai cu palestina.

#237
vio69a

vio69a

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 69,266
  • Înscris: 28.05.2013
Sustinatorii cauzei palestiniene s-au inmultit....

Este ceva masochist aici....
Cu cat se duc mai multi bani europeni, arabi pe apa sambetei, simpatia creste.
Cu cat problemele facute si in europa de palestinieni sunt mai mari , simpatia creste.....
De un an si mai bine, populatie tanara buna de munca, tineret bun de scoala sute de mii de oameni,
stau si forteaza gardul granitei cu Israelul contra cativa dolari pe zi primiti de la Hamas....
sunt banii dumneavoastra stimati sustinatori ai cauzei palestiniene.
sunt din milioane donate pentru poporul aflat ca la inchisoare, paralizat de mafia din interior si tinut carne de tun de proprii conducatori
Tinuti in saracie si dependenta de favorurile Hamas

Daca se stia ca Thora este din Sinai, iata ca s-a descoprit si Tora din Gaza...
Carte cu coperti frumoase si scris in ebraica, carte religioasa inauntru careia sera explozibil cat sa omoare nu un om ci 5, daca cineva, copil sau batran neatent ar fi pus mana pe ea...
Noroc ca israelienii de la 3 ani in sus sunt instruiti ce e obiect suspect......

Attached File  933304401000889801547no.jpg   1.32MB   2 downloads

Tora a sosit din cer trimisa de prea sfantii mucenici Seniora si Ismail Hania....
Nu stiu daca si ei au vorbit cu dumnezeu ce stiu sigur este ca sunt numai 9 porunci.....
Sa nu ucizi nu apare

------------------------

Dar ciudat, camioanele cu marfuri, zeci, curg zi de zi prin cele 3 puncte de trecere principale spre Gaza.....la fel cisternele cu motorina si benzina.......
Slabiciune din partea Israelului ????
Mie asa mi se pare...

Attached File  88403270991691640360no.jpg   66.02K   2 downloads

https://www.ynet.co....0.html#autoplay

Edited by vio69a, 28 June 2019 - 12:54.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate