Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Amenintat cu moartea de un numar ...

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...
 Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul
 A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?
 transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...
 

Liberi spre visul american?!

- - - - -
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#19
avenirv

avenirv

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,554
  • Înscris: 01.05.2009

 Hedonist, on 04 iulie 2014 - 20:28, said:

Pt ca ei sunt motivul pt care granitele mai sunt inchise, si pt care nu accedem la Schenghen, pt ca daca am fi in Schenghen n-ar mai putea fi deportati de catre Franta spre exemplu,

@hedonist
eu zic ca ai dreptate. franta prefera sa cheltuie cate 300 euro la 3 luni cu fiecare tigan decat sa lase romanika in Schengen.
face foarte mult economic sense.

#20
Grogu

Grogu

    Humble Homo Sapiens

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,668
  • Înscris: 11.09.2002
Nu s-a ridicat nici o viza si nici nu se va ridica in urmatorii 5 ani.

#21
SergiuBossRo

SergiuBossRo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 55
  • Înscris: 04.04.2012
Deci cu alte cuvinte..chiar daca se va ridica viza..v-a fi degeaba, nu? Adica eu unul vreau sa ma duc acolo sa lucrez..daca tot dau 2000 de euro pe avion (dus-intors) ..si sa cumpar 2 tricouri cu "I <3 NY"  ..nu imi convine.
Problema cu tiganii..chill :-j BIletul de avion tot 1000 de euro ramane, ofiterul de la intrare tot poate sa te trimita inapoi..numai ca nu se mai uita in buletinul tau sa vada daca ai stampila sau nu :-j Cand un tigan v-a avea 1000 de euro..atunci sa fiti siguri ca nu se ocupa cu ce se ocupa tiganii normali..furat de prin buzunare, comentat aiurea la lume..sau mai stiu eu ce..daca un tigan are 1000 de euro pentru un bilet..atunci e clar ca are alte intentii.

Deci aceeasi Marie alta palarie. Daca se accepta..nu ne mai cer viza turistica..mare chestie..cea mai usor viza de luat..bagi acolo actele de la casa, cateva proprietati (masina eventual) ..ii zic o poveste frumoasa si serioasa ca vrei sa mergi sa cumperi fluturasi si stegulete din America..si ti-ai ales stampila..mai mult ma bucur ca nu imi mai cere acei 150$ pentru inscriere..mai mult de atat..nu s-a rezolvat nimic :-j

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate