Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Combinatie de conturi pentru tran...

Adaptor semnal hi to low

Jocuri Android Multiplayer online...

Diferenta consum smart meter - Co...
 Recomandare demontare+instalare ...

CAIET SERVICE PREDEAL II

Internare spital psihiatrie

CM de snooker 2024
 Scot penele dupa montajul tamplar...

Masina de spalat vase si grasimea

Noua lege de acces in paduri

Sunt ouale proaspete?
 Aplicatie invatare limba Germana

Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile
 

recuperare poze card

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
undercover52

undercover52

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 115
  • Înscris: 21.05.2010
sa va povestesc cum s-a intamplat , am vrut sa imi ard un windows pe stick dar din pacate am incurcat cardu cu usb-ul . Am folosit programul windows usb tool si cred ca am formatat toate pozele si faza e ca nu era cardul si nici pozele mele . . Exista vreo solutie sa mai recuperez pozele ?

#2
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006
http://forum.softped...are-fotografii/

Cel de acolo este doar unul dintre sutele de topicuri cu tema asta de pe softpedia.

#3
nicolaie

nicolaie

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 6,158
  • Înscris: 07.03.2006
@undercover52: colegul de mai sus a deschis calea, daca nu te descurci cu un soft, incearca sa apelezi la o firma de IT sau de foto-video. O cunostinta a pierdut toate datele de pe un stick de 32 de giga, noi am incercat degeaba cu ceva soft de pe net pe care din pacate trebuia sa il cumperi iar niste tipi de la o firma din asta au rezolvat problema imediat.

Urmeaza linkurile de mai sus sau cauta si pe ariile de Hardware, Windows, samd. In mod cert, daca ai formatat si nu ai inlocuit cu alta informatie, e usor sa recuperezi. Daca ai si inlocuit o sa fie mai dificil si o sa trebuiasca sa apelezi la cineva specializat.

Toate cele bune.

#4
miromulus

miromulus

    c'mon inner peace...!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,613
  • Înscris: 25.01.2006
Slabe sanse sa recuperezi tot daca a fost scris si windows-ul acolo. Daca e doar formatat, nu ar trebui sa ai probleme.

#5
xkos

xkos

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,627
  • Înscris: 23.07.2007
daca a ars" windoasa cu softu e naspa, softu formateaza din start cardu/sticku apoi incepe procesul de copiere. Ai cam pus-o.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate