Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Aplicatie medicala / asistent med...

Google Sheet - Referire la textul...

De ce vor atația politicieni...

ERR_ADDRESS_UNREACHABLE
 Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...
 Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...

joc idem Half Life gratis
 PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...
 

suprasaturatie de amintiri

- - - - -
  • Please log in to reply
64 replies to this topic

#19
Caddyak47

Caddyak47

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 306
  • Înscris: 19.01.2014
du-te la un psiholog, baga o ciocolata in tine, de preferat cu lapte ! Posted Image si app: T are six pack , ochi albastrii si bmw alb in garaj ?

, dupa mine, un baiat de caracter daca sustine ca iubeste o fata , chiar daca e la distanta de ea nu se culca cu alta si nici nu are o relatie pe care o intrerupe in secunda in care te.a (re)vazut.


off: mama, mama ce subiect de telenovela, "distanta mare, inimi apropriate" Posted Image)


sauuuuu fumeaza Maria .

Edited by Caddyak47, 29 June 2014 - 20:39.


#20
DjMx

DjMx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,051
  • Înscris: 04.07.2009
Gonoree ?

#21
sinnereva

sinnereva

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 29.06.2014

View PostCaddyak47, on 29 iunie 2014 - 20:38, said:

du-te la un psiholog, baga o ciocolata in tine, de preferat cu lapte ! Posted Image si app: T are six pack , ochi albastrii si bmw alb in garaj ?

, dupa mine, un baiat de caracter daca sustine ca iubeste o fata , chiar daca e la distanta de ea nu se culca cu alta si nici nu are o relatie pe care o intrerupe in secunda in care te.a (re)vazut.


off: mama, mama ce subiect de telenovela, "distanta mare, inimi apropriate" Posted Image)


sauuuuu fumeaza Maria .

Maria merge!
Si nu e 6pack si bmw, e doar barbatul pe care il iubesc ;)
La psiholog nu ma duc ca nu cred ca sunt nebuna, ciocolata nu mananc...ca muncesc degeaba la sala dupa...

View PostDjMx, on 29 iunie 2014 - 20:41, said:

Gonoree ?
Like!

#22
bo00om

bo00om

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 415
  • Înscris: 09.02.2012
[quoute]
Mentionez ca el nu a mai avut vreo
relatie dupa mine, sau inaintea
mea...
[/qoute]
Stei putin parca ziceai ca el e genul de baiat care schimba fetele ca pe sosete! O_o

Tu zici ca nu e dragoste, tot ce ai scris tu aici suna a dragoste, totul suna a iubire patimasa, a pasiune adolescentina dusa la un alt nivel, cred ca ar trebui sa il suni, sa ii spui tot ce ai scris aici, sa ii spui ce simti pentru el, sa va intalnit sa discutati...si las-o mai moale cu sexu nu face bine. Daca si el simte la fel va veti impaca si veti trai fericiti pana la adanci batraneti :P, daca nu atunci e un semn ca trebuie sa uiti tot ce a fost si sa iti continui relati cu D. e singura solutie logica pe care o vad si nu uita, ca odata ce v-ati despartit ceva nu a mers si cand ceva nu merge e un semn ca undeva ceva e gresit sau ca pur si simplu nu va potriviti. O relatie bazata pe sex nu e o relatie, in ultimi 5 ani am avut...20 de relatii de genul si nici una nu a fost de durata, e ca si cum te-ai plictisi de o haina dupa ce o porti o vreme. Acum depinde si ce iti doresti tu, la 20 de ani suntem inca cu capul in nori!

#23
doctorwho

doctorwho

    Softpedist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,069
  • Înscris: 11.05.2009
nu imi vine sa cred ca am citit tot ce ai scris, dar am facut-o.

meriti tot ce ti s-a inamplat si mult mai rau de atat.

#24
sinnereva

sinnereva

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 29.06.2014

View Postbo00om, on 29 iunie 2014 - 20:42, said:

[quoute]
Mentionez ca el nu a mai avut vreo
relatie dupa mine, sau inaintea
mea...
[/qoute]
Stei putin parca ziceai ca el e genul de baiat care schimba fetele ca pe sosete! O_o

Tu zici ca nu e dragoste, tot ce ai scris tu aici suna a dragoste, totul suna a iubire patimasa, a pasiune adolescentina dusa la un alt nivel, cred ca ar trebui sa il suni, sa ii spui tot ce ai scris aici, sa ii spui ce simti pentru el, sa va intalnit sa discutati...si las-o mai moale cu sexu nu face bine. Daca si el simte la fel va veti impaca si veti trai fericiti pana la adanci batraneti Posted Image, daca nu atunci e un semn ca trebuie sa uiti tot ce a fost si sa iti continui relati cu D. e singura solutie logica pe care o vad si nu uita, ca odata ce v-ati despartit ceva nu a mers si cand ceva nu merge e un semn ca undeva ceva e gresit sau ca pur si simplu nu va potriviti. O relatie bazata pe sex nu e o relatie, in ultimi 5 ani am avut...20 de relatii de genul si nici una nu a fost de durata, e ca si cum te-ai plictisi de o haina dupa ce o porti o vreme. Acum depinde si ce iti doresti tu, la 20 de ani suntem inca cu capul in nori!
A fost o relatie bazata pe sex care -a transformat in dragostea patimasa adolescentina....nici eu nu stiu ce vreau de fapt...ma intreb ce e cu mine...

View Postdoctorwho, on 29 iunie 2014 - 20:44, said:

nu imi vine sa cred ca am citit tot ce ai scris, dar am facut-o.

meriti tot ce ti s-a inamplat si mult mai rau de atat.
de ce?

#25
Lolopoco

Lolopoco

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,033
  • Înscris: 17.08.2012

View PostMotanul007, on 29 iunie 2014 - 20:39, said:

Stai asa Andra! Iti promit ca daca te intalnesti cu mine, o sa iti ofer ceea ce ceilalti barbati nu ti-au oferit pana acum!

Și eu la fel!

Apropo, pe forum sunt cunoscut ca Lolopoco, dar poți să-mi spui V

Edited by Lolopoco, 29 June 2014 - 20:47.


#26
Freekick

Freekick

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 311
  • Înscris: 07.08.2012

View Postsinnereva, on 29 iunie 2014 - 20:42, said:

La psiholog nu ma duc ca nu cred ca sunt nebuna, ciocolata nu mananc...ca muncesc degeaba la sala dupa...

Vai, ce perceptie gresita ai despre cei care se duc la psiholog! Femeie, nu esti nebuna! Apeleaza la un psiholog bun.

#27
bo00om

bo00om

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 415
  • Înscris: 09.02.2012
Ce e cu tine??? Esti indroagostita, probabil stii ca e rau sa fii indragostita de el, dar doar gandul ca in oras te ex/incita, il vrei, pentru ca il iubesti probabil el e genul de macho...si da tine si el la tine, doar ca nu atat cat tii tu la el,

#28
DjMx

DjMx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,051
  • Înscris: 04.07.2009

View Postsinnereva, on 29 iunie 2014 - 20:38, said:

mi-e greata sa inghit si un paracetamol..


Uite o zona la care ar trebui sa lucrezi pentru relatiile viitoare.

#29
bo00om

bo00om

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 415
  • Înscris: 09.02.2012
Motanu si Mr V sunt in calduri rau in seara asta, gonorea sigur e de vina! :))))

#30
sinnereva

sinnereva

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 29.06.2014

View Postbo00om, on 29 iunie 2014 - 20:49, said:

Ce e cu tine??? Esti indroagostita, probabil stii ca e rau sa fii indragostita de el, dar doar gandul ca in oras te ex/incita, il vrei, pentru ca il iubesti probabil el e genul de macho...si da tine si el la tine, doar ca nu atat cat tii tu la el,
Tu intelegi ce am scris in alea 1000 de randuri.

#31
Sef-chenko

Sef-chenko

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,448
  • Înscris: 17.04.2006
Soluita e sa te imbeti iar.

Mergi la un psiholog.

#32
doctorwho

doctorwho

    Softpedist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,069
  • Înscris: 11.05.2009

Quote

de ce?
pentru ca ai facut chestii extrem de naspa fiecarui barbat din viata ta?

de ce ai fi facut lucrurile alea?

#33
bo00om

bo00om

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 415
  • Înscris: 09.02.2012

View Postsinnereva, on 29 iunie 2014 - 20:53, said:


Tu intelegi ce am scris in alea 1000 de randuri.
Asta reiese ce ai scris in alea 260 de randuri! Esti indragostita, dezorientata, confuza!

#34
xcit

xcit

    afara ninge linistit si in casa arza-te-ar focu'

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,890
  • Înscris: 29.06.2006
A,D,T, eu cred ca pana nu testezi tot alfabetul nu poti sa te linistesti, doar atunci iti vei da seama ca parca unul din ei semana cu T si o iei de la capat ;)

#35
Lon_don

Lon_don

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 315
  • Înscris: 10.01.2013
Te-ai gandit sa scrii un roman :-? ?

E o poveste care e posibil sa prinda .

#36
sinnereva

sinnereva

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 29.06.2014

View PostLon_don, on 29 iunie 2014 - 21:28, said:

Te-ai gandit sa scrii un roman :-? ?

E o poveste care e posibil sa prinda .
Da, ca sa scot bani de psiholog.
Good idea man!

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate