Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...

De unde cumparati suspensii / gar...
 [UNDE] Reconditionare obiecte lemn

Infiltratii casa noua

sugestie usa interior

ANAF si plata la selfpay
 Imprimanta ciss rezista perioade ...

Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...

Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd
 Intrebari srl nou

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...
 

Galaxy S3 Neo - discutii generale

- - - - -
  • Please log in to reply
2274 replies to this topic

#2269
Tudor75

Tudor75

    peRFect

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,150
  • Înscris: 14.12.2007

View PostG_DD, on 17 iulie 2017 - 22:09, said:

Am baterie noua, am schimbat o crezand ca ea e problema. Am schimbat vreo 4...5...pana acum
Se consuma peste noapte de la 70 la 30%, fara sim, fara wifi. Cand il folosesc se incinge ca naiba. Dar mereu a facut asa, nu e vreo noutate
Am  dat reset, tot degeaba
Posted Image
Mda, aceeasi problema am avut-o si eu. Doar noaptea imi scadea de la 85% la 15%, uneori chiar la 0%, fara wifi sau date. Ziua il butonam non-stop si aveam wifi sau date activate non-stop si nu am patit niciodata asa ceva, dar noaptea parca intra un spiridus in el. :lol:  L-am trimis in service si mi-au schimbat si placa de baza si bateria. Nu stiu nici acum daca s-a remediat problema caci de atunci il tin inchis noaptea. :OK:

#2270
G_DD

G_DD

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,251
  • Înscris: 28.01.2007
Yeeeeyyyy !!!! Doar 3% consumati peste noapte !!! Se pare ca mi am recapatat telefonul :)
Acum stiu si vinovatul si pt ca e o aplicatie samsung o sa le trimit si lor feedback.
Stiu cavtel e vechi, dar cum multa lume inca il mai are o sa scriu si aici poate cineva va mai avea candva aceasta problema. Eu in romana nu am gasit nimic, dar cum am cautat dupa Samsung health battery drain cum am gasit droaie de commenturi despre s3 si aceasta aplicatie
Asa ca SAMSUNG HEALTH CONSUMA BATERIA, dar raaaau de toooot

#2271
bezdek

bezdek

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 776
  • Înscris: 04.07.2010

View PostG_DD, on 20 iulie 2017 - 08:23, said:

Yeeeeyyyy !!!! Doar 3% consumati peste noapte !!! Se pare ca mi am recapatat telefonul :)
Acum stiu si vinovatul si pt ca e o aplicatie samsung o sa le trimit si lor feedback.
Stiu cavtel e vechi, dar cum multa lume inca il mai are o sa scriu si aici poate cineva va mai avea candva aceasta problema. Eu in romana nu am gasit nimic, dar cum am cautat dupa Samsung health battery drain cum am gasit droaie de commenturi despre s3 si aceasta aplicatie
Asa ca SAMSUNG HEALTH CONSUMA BATERIA, dar raaaau de toooot
Ai dezactivat aplicatia?Si al meu se consuma peste noapte 60%.Am schimbat 2 baterii,am facut si factory reset.Nu stiu ce sa ii mai fac.

#2272
calinjack

calinjack

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,678
  • Înscris: 21.10.2009
Salut.de vreo cateva zile am facut un reset la routerul din dotare.de atunci nu mi se mai conecteaza automat telefonul pe wi-fi.si nu stiu sigur daca e din telefon sau din router.mentionez ca am schimbat ssid-ul routerului.

#2273
danrogo2001

danrogo2001

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 810
  • Înscris: 17.06.2006
Cand intru la mesaje imi apare ca telefonul a trimis la vreo 20 de persoane, selectate aleator din agenda mea, simultan, mesaje dar fara continut.  Treaba asta s-a intamplat de vreo 2-3 ori. Ce poate fi?

#2274
danidica

danidica

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,583
  • Înscris: 09.09.2013
Inca mai am telefonul asta prin dulap :))
A fost primul meu telefon.

#2275
c-daniel

c-daniel

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,047
  • Înscris: 28.05.2014
Salut baieti; ma intereseaza sa cumpar un display pt S3 Neo; sau telefonul cu totul, dar cu placa de baza lipsa/defecta; prietena l-a scapat in apa pe al ei, si s-a dus display-ul :(
Multumesc frumos. Sau, chiar si functional cu totul, dar la un pret mic.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate