Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Camin Cluj

- - - - -
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#19
Daian95

Daian95

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,424
  • Înscris: 17.03.2012

 narcis2007, on 22 iunie 2014 - 23:34, said:

are idee cineva cu ce medie se intra in camin la ubb?

Mari, destul de mari, din ce am inteles mai mari ca in alti ani. Cifre exacte nu stiu, astept si eu.

 agricultoru, on 10 iulie 2014 - 15:33, said:

Salut. M-ar interesa daca n-as putea lua in chirie niste locuri de parcare in parcarea de la Economica 2. Evident platesc pentru asta. Probabil cel mai simplu ar fi sa discut cu un student care poate lua locul pentru el, dar sa il platesc eu, plus un bonus pentru respectivul. Evident ca am incercat si pe cale oficiala, dar cei de la UBB sunt complet dezinteresati. Iar in parcarea respectiva sunt o multime de locuri goale tot timpul, nu doar acum cat e vacanta...

Am o fosta colega de liceu in economica, dar nu stiu exact in care camin. Mai esti interesat de loc?

#20
PMLucian

PMLucian

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 29.09.2013
Camera de 2 au si cei de la UT in caminele din Observator, am petrecut 2 ani in camere duble din caminele 3, respectiv 5.
Probabil ca si celelalte au camere duble, insa sunt destul de putine, doar 2 pe etaj din cate imi amintesc, poate de aceea nu sunt asa cunoscute.
Toate caminele UT din complex sunt renovate cu baie proprie si oficiu pe palier. Liftul caminului de la UMF face insa toti banii :))
Cat despre caminele private, o ultima solutie, daca nu prinzi loc in cele de stat/nu vrei sa cumperi loc in camin/n-ai bani de chirie

#21
Spanu96

Spanu96

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 01.11.2017
Am si eu o intrebare, exista liste unde se afiseaza camerele care au fost ocupate de studentii din anul I. Tot ce am gasit au fost listele cu studentii care pot beneficia de cazare in camin dar asta este pentru cei de la anul 2 in sus, si eu vreau sa aflu unde se afiseaza listele cu cazarile pentru cei din anul I, ca banuiesc ca trebuie sa existe un format electronic pe undeva.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate