Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Chestie ciudata

De la un proiect scris in python ...

Audi A4 B9 quattro 190 CP!

Tepari la pariuri pe TikTok
 Banca imi cere justificativ fondu...

schema pcb ELECTRA CIM150 PAS

Probleme stomac

Sfat achizitie bicicleta oras
 Canalele Sky Showtime 1 și S...

Recomandare anvelope lexus rx

Extindere rețea wireless int...

Configuratie PC
 Mufa TV

PPC Energy

Camera conferinta Tenveo tevo-vl12u

Recomandare rulouri exterioare us...
 

Reclama gratuita prin AdWords, Bing, Facebook

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
oauzor

oauzor

    Active Members

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,409
  • Înscris: 25.10.2008
Intr-un timp stiam ca iti puteai face reclama gratuit pe toate cele 3 platforme cu ajutorul voucherelor. Mai stie cineva ceva? Mai functioneaza treaba asta?

#2
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006
Daca iti iei hosting de aici: http://www.clausweb.ro/pachet_gazduire_web.php
primesti voucher de 200 lei

Ocazional mai face google cate o promotie pt. conturile noi, insa trebuie sa pui si tu minim 100 lei si ei iti ofera inca 100

Pe restul nu stiu.

#3
LensFlare

LensFlare

    Tin Foil Mask Society

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,761
  • Înscris: 09.05.2005
Pe Adwords nu e gratuit si este destul de riscant sa promovezi folosind mai multe conturi si vouchere. Ca sa folosesti voucherul de 200 lei trebuie intai sa cheltui cel putin 50 lei din banii tai...

#4
oauzor

oauzor

    Active Members

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,409
  • Înscris: 25.10.2008
Intr-un timp stiu ca exista un peogram de la Google, nu mai stiu cum se numeste, la care te inscriai, plateai o taxa, dadeai un test, si iti trimitea Google vouchere pe e-mail.

Pe Bing stiu ca era o pagina unde puteai sa ceri un voucher de 50$ daca nu ma insel, dar trebuia sa confirmi contul cu un card sau o adresa de paypal.

Pe Facebook stiu ca se vindeau pe fiverr vouchere, dar nu prea faci vanzari, nu este targetata deloc reclama...

#5
andi29

andi29

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 73
  • Înscris: 15.03.2013
Pai la Claus Web.ro foecare pachet din intreg serviciul hosting ofera voucher de 200 de lei de la G Adwords. Deci in pretul optiunii alese ai inclusa partea de promovare, eu zic ca merita, nu e mult avand in vedere ca separat te costa mult mai mult, rumareste promotii pe google si pe site-u celor de la Claus Web.ro, de exemplu: http://www.clausweb.ro/gazduire-business.php.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate