Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!
 Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda
 Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...
 Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata
 

instructorii scoala de soferi Keles braila servicii proaste , de toata jena

- - - - -
  • Please log in to reply
25 replies to this topic

#19
DannyMC

DannyMC

    Bug freak

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,976
  • Înscris: 09.05.2009
De acord, dar de obicei chestia asta se intampla mai des! Adica cei suparati si revoltati sunt mai degraba predispusi la actiuni de genul "sa scriu peste tot despre cum am fost inselat sau nedreptatit!".  Cei multumiti nu prea simt nevoia sa faca acelasi lucru!


#20
silviupumba

silviupumba

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 29.05.2007
Va salut.
Sunt in cautare unei scoli de soferi in braila pentru sotia mea.
Astept recomandari!!!
Si ca sa fiu on topic atasez o fisa de promovabilitate gasita pe net la aceasta scoala de soferi.
Lista este din trimestrul 1 an 2010, unii din instructori nu mai sunt. Cei subliniati cu galben activeaza pe site-ul lor in acest moment.

Attached Files


Edited by silviupumba, 11 March 2016 - 09:04.


#21
alexcrist

alexcrist

    Watchdog

  • Grup: Moderators
  • Posts: 9,258
  • Înscris: 02.02.2006

View Postsilviupumba, on 11 martie 2016 - 08:55, said:

Lista este din trimestrul 1 an 2010, unii din instructori nu mai sunt. Cei subliniati cu galben activeaza pe site-ul lor in acest moment.
Statisticile oficiale pe 2014 se găsesc pe DRPCIV, aici: http://www.drpciv.ro...lang=ro&id=1687
Și arată puțin diferit față de droaia de 100% din tabelul tău. Nu c-ar fi procente slabe (și eu când căutam am văzut că rar găsești un instructor cu peste 50% - nici nu-i vina instructorului mereu, și oricum e statistica doar pentru prima examinare), dar totuși...

Statisticile pe 2015 încă nu au apărut. Probabil vor apărea în viitorul apropiat: http://www.drpciv.ro...ayStatistics.do

#22
silviupumba

silviupumba

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 29.05.2007
Nu am stat sa caut prea mult, e prima lista care mi-a iesit in cale. Intradevar lista din 2014 arata cu totul altfel.
Oricum astept recomandari scoala soferi / instructor!

#23
madalin1992

madalin1992

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 25.03.2016
Salut,eu am fost unul dintre elevii scolii Keles,si pot sa contrazic acest topic.Scoala Keles este una dintre cele mai bune,rata promovabilitatii fiind foarte mare.Daca persoana care a deschis acest topic este paralela cu condusul,cred si eu opinia ei.Eu am facut scoala cu Florian,baiatul patronului,si nu pot spune ca nu stie sa predea,ba chiar foarte bine,din prima jumate dintre sedinte deja aveam toate instructiile facute,si te pune sa faci tot,intoarcerea din 3 miscari,parcari din toate pozitiile,te plimba prin oras prin trafic ,ca sa poti invata calumea,plecari de pe loc,etc.
In concluzie,fata de alte scoli care te pun doar sa mergi prin oras de dragul de a trece timpul,Keles este bun.Majoritatea prietenilor mei au dat tot acolo si in momentul de fata sunt soferi!Fata de alte scoli.

Edited by madalin1992, 25 March 2016 - 00:36.


#24
adrian_r5

adrian_r5

    23:58

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,646
  • Înscris: 23.04.2007

View Postmadalin1992, on 25 martie 2016 - 00:34, said:

In concluzie,fata de alte scoli care te pun doar sa mergi prin oras de dragul de a trece timpul
Sa intelegem ca ai frecventat cursurile si la alte scoli si te-au pus "sa mergi prin oras de dragul de a trece timpul" ?

View Postmadalin1992, on 25 martie 2016 - 00:34, said:

momentul de fata sunt soferi!Fata de alte scoli.
Aici ai dreptate ... "alte scoli" nu sint "soferi" Posted Image

#25
kumvontzep

kumvontzep

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 14.08.2010

View Postcasandraddddd, on 04 iunie 2014 - 08:55, said:

Nu stiu care e rata reala de promovare pentru ca nu cunosteam pe nimeni acolo , am cunoscut in timpul cursurilor o persoana care  picase si incerca din nou si o alta persoana care a luat examenul.

Nemultumirea mea consta si in faptul ca ,daca nu ai nici un fel de cunostinte anterioare de condus , instructorul te ajuta  la manevre cand nu esti atent (de ex apasand pedalele in acelasi timp ) pentru a evita  greselile in trafic (de ex oprirea motorului) numai din interesul de a fi el bine vazut , in felul asta nedandu-ti sansa sa inveti cu adevarat  (scopul fiind sa platesti pana la final cursurile)

Am avut de curanda o trista experienta cu un instructor de la sc Keles! Un limbaj si comportament demn de "Comuna primitiva"! Asadar imi retrag dosarul !

#26
marius2k

marius2k

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 803
  • Înscris: 11.03.2014
D'aia cand ajung in comuna Braila parca m-am teleportat in Samudrapur. Posted Image

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate