Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Deadpool & Wolverine (2023)

Outlook e muta pe Android

Constructie Mun. Iasi. Casa P+1.

Cum mai rezolvati cu chiriasii ra...
 Tastatura si mouse cu baterie int...

AC Gree duce la palpait de becuri

Sfat / recomandare construire aco...

Cablu analog vs digital
 Ce valoare stabiliti la RSSI la u...

Sony FH 10W reparatie

Monitor cu consum URIAS

Topul rușinii la nivelul PE
 probleme domeniu sau configuratie...

Se poate vedea on-line filmul ...

Mazda 3 IV Sedan 2.0 e-SkyActiv-G...

NATO - Articolul 5

Oportunitate de job in Irlanda!

- - - - -
  • Please log in to reply
13 replies to this topic

andreeari

andreeari

New Member

• Grup: Members
Buna ziua,

Caut vorbitori de limbile germana/finlandeza/suedeza/norvegiana/daneza pentru pozitie de Telesales Agent.
Ideal, aveti deja cel putin 6 luni experienta in vanzari/customer care.

Salariul e €21-22k/an + comision.

Pentru mai multe detalii ma puteti gasi la [email protected].

Multumesc!

tybanu

tybanu

Active Member

Si ce comision trebuie achitat in avans?

Rexob

Rexob

Active Member

Vrajeala,vrajeala ieftina avem.

andreeari

andreeari

New Member

Nu exista comision in avans asa cum nu exista nici comision in momentul plasarii. Reprezint o agentie de recrutare din Irlanda, nu din Romania, iar in Irlanda este ilegala perceperea de comisioane de la candidati.
De asemenea, joburile de care am mentionat in postul anterior pot fi gasite si pe site-ul nostru: http://www.canduco.com

Business_style

Business_style

Senior Member

• Grup: Senior Members

View Postandreeari, on 15 mai 2014 - 16:24, said:

Nu exista comision in avans asa cum nu exista nici comision in momentul plasarii. Reprezint o agentie de recrutare din Irlanda, nu din Romania, iar in Irlanda este ilegala perceperea de comisioane de la candidati.
De asemenea, joburile de care am mentionat in postul anterior pot fi gasite si pe site-ul nostru: http://www.canduco.com
Seems legit Posted Image

Daian95

Daian95

Guru Member

Teapa mare. Sa nu cumva sa te bagi in asa ceva.

andreeari

andreeari

New Member

Imi puteti explica, va rog, ce anume este teapa la acest anunt?

Nu se percep comisioane, nu sunteti chemati in Irlanda decat in momentul in care ati primit job-ul, interviurile vor avea loc pe Skype/telefonic.

ady_77

ady_77

Senior Member

View Postandreeari, on 15 mai 2014 - 17:31, said:

Imi puteti explica, va rog, ce anume este teapa la acest anunt?

Nu se percep comisioane, nu sunteti chemati in Irlanda decat in momentul in care ati primit job-ul, interviurile vor avea loc pe Skype/telefonic.

Lasa-i in pace pe dobitoci,sa se planga dupa aia ca stau in Romania pe salarii de 200 euro si nu le ajung banii nici de tigari! Succes si poate ne vedem la o cafea in Dublin!

born2lose

born2lose

Senior Member

21-22k/an brut? e un salariu micut pt irlanda chiar si pt o pozitie de telesales agent.

pv7721

pv7721

Senior Member

• Grup: Banned
E un salariu infim pentru orice tara vestica chiar si pt. telesales agent. Sa zicem 1800 euro brut ar fi 1500 euro net. De vazut cat e chiria / viata cotidiana in Irlanda, dar nu cred ca ii va fi usor cuiva sa traiasca, repet in Irlanda, cu acel salariu.

Michidoo

Michidoo

Senior Member

telesales agent in Irlanda pentru tarile nordice? adica o sa stea in Irlanda si o sa vorbeasca la telefon? pai nu se poate face asta si din Romania? Iar irlandezii ar face ceva economie la salariu. Nu s-au prins inca de faza asta?

andreeari

andreeari

New Member

Nu se poate lucra de la distanta intrucat angajatul trebuie sa aiba acces la baza de date a clientilor. Nu i se va da acces de la distanta; tine de politica de confidentialitate a companiei.

Da, salariul este brut, insa trebuie sa tineti cont de faptul ca este o pozitie entry-level. Iar pe langa salariul de baza, exista si comision.

Karhu

Karhu

Heretic member

• Grup: Super Moderators

View Postady_77, on 15 mai 2014 - 17:47, said:

stau in Romania pe salarii de 200 euro
Eu nu cred ca exista romani cunoscatori ai limbilor respective care sa aiba salarii doar de 200 euro in Romania.

ady_77

ady_77

Senior Member

View PostKarhu, on 16 mai 2014 - 10:43, said:

Eu nu cred ca exista romani cunoscatori ai limbilor respective care sa aiba salarii doar de 200 euro in Romania.

Asa e,ai dreptate,dar nici departe nu e

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate