Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Transnistria vrea sa ceara alipir...

Defectiune masina de spalat vase ...

Orase de trait -Europa

Monstruoasa coalitie - PNL&PSD
 Fractura humerus+radius(cubitus)&...

Propuneti sigla PSDNL pentru euro...

Tencuiala tavane cu folie de plas...

A cunoaste DOAR limba engleza e u...
 Izolatie tavan?

Telefoane low end - generalitati

setare permanenta 16:10 in VLC?

Schimbare nume strada se schimba ...
 ¨Pentru ca ti-a placut Einstein &...

Produsele marca proprie ar putea ...

Slabire burta

Extender mikrotik

Problema metin2

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

iustinpodo1994

iustinpodo1994

Junior Member

• Grup: Members
Am si eu o problema cu Metin2. Nu cu toate.
Imi apare chestia asta:
[ http://i61.tinypic.com/33m7r50.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Am incercat sa repar dll-ul ala dar nu merge.
Am incercat sa iau dll-ul de pe net si sa il copiez in windows/system32 dar imi da iar eroare cum ca ar fi corupt (incompatibl) cu sistemu.
Sper ca nu trebuie sa reinstalez sistemul.
Ce este si mai ciudat este ca mi-a mers cu o zi inainte.

Help me, Please!!!!

florin011

florin011

Active Member

Am si eu o problema cu Metin2. Nu cu toate.
Ce ar trebui sa inteleaga un om normal din asta?

Dll-urile se repara doar de aia care le-au facut, adica aia care au acces la cod.
Virusei? Defragmentare, curatare de registrii? Reinstalare Metin? Reinstalare Windows?

Hider141

Hider141

trolling here since 2008

• Grup: Senior Members
off-topic: cred ca ar trebui sa deschida romanii niste clinici de dezintoxicare pentru dependentii de Metin2, fiindca sunt saptamani cand ploua si cu 10-15 topicuri referitoare la probleme cu M2.

Edited by Hider141, 12 May 2014 - 07:34.

TinMan

TinMan

Member

View PostHider141, on 12 mai 2014 - 07:34, said:

off-topic: cred ca ar trebui sa deschida romanii niste clinici de dezintoxicare pentru dependentii de Metin2, fiindca sunt saptamani cand ploua si cu 10-15 topicuri referitoare la probleme cu M2.

Perfect de acord! Rar mi-a fost dat sa vad o porcarie mai mare ca "jocurile" gen Metin. Creeaza o dependenta teribila... Am avut ceva probleme cu juniorii mei pe tema asta (Metin). Si cred ca nu sunt singurul parinte care s-a confruntat cu asa ceva.
Asa ca sfatul meu pentru @iustinpodo1994 : dezinstaleaza porcaria aia si scapi de probleme! Chiar iti ofera asa o satisfactie sa stai piedut in fata calculatorului ore in sir si sa "spargi pietre" ( ca parca asa se cheama - pietre Metin)? Inapoi in lumea reala!

iustinpodo1994

iustinpodo1994

Junior Member

Stai voi linistiti. Dependent de jocu asta nu-s. Joc mai mult pt ca altceva nu prea imi permite laptopu care e ceva mai vechi. si mai mult de 1 ora/zi nu joc. ies cu colegii la o pedala in parc. la un biliard/suc/bere seara.

Cand am zis ca nu am problema cu toate ma refeream la faptul ca la unele servere cand intru in client nu imi apare chestia aia. iar la unele imi apare.

rickysyv

rickysyv

Senior Member

• Grup: Senior Members
In poza apare ca Total Commander e inregistrat la University of Amsterdam. E un om foarte educat initiatorul topicului, nu-l luasti peste picior ca joaca Metin2!

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate