Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Pareri magazin online quickmobile?

Unde gasesc banane albastre?

Despre compania de aministrare Sq...

Durere taietura deget dupa 2 luni
 Dalți gravare lemn

Didgeridoo

Motorola Edge 50 Ultra

Gaura perete apartament cu evitar...
 Orientare antena prime focus

Problema conectare mail yahoo

comisioane asociatie proprietari

Primul sistem de televiziune cu p...
 Internetul este neutilizabil fara...

Eroare cloud burn icopy face id

DermaRoller ce este ?

Articole limba Germana
 

Program Schema de Pariuri Sportive Conditionata

- - - - -
  • Please log in to reply
84 replies to this topic

#73
spinname

spinname

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,550
  • Înscris: 01.08.2011
Stai lininstit ca nu am vrut sa ofensez pe nimeni. Si eu pariez, am folosit si eu tot felul de scheme si pana acum am ajuns la concluzia pe care am zis-o mai sus. Desigur ca nu ma las... schemele sunt partea cea mai frumoasa a pariurilor :)

Cat despre surprize, cred ca stii si tu ca daca nu e o favorita clara, sunt foarte mari posibilitatile sa iasa surpriza oricand in timpul campionatului, la inceput, la sfarsit (personal consider ca sfarsitul campionatelor e cel mai enervant).

#74
evilwords

evilwords

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 56
  • Înscris: 13.07.2015
ok...atunci te rog sa ma scuzi.
Iar in privinta schemelor conditionate sa sti ca pot pune conditii atat pe 1 cat si pe x cat si pe 2 pentru a acoperi bombele. Dar acoperind bombele practic ai in schema tripla si automat e clar un nr mare de variante care e mai putin probabil ca acea schema sa fie jucata de o singura persoana. Binenteles ca poti reduce mult din variante dar asta inseamna sa pui multe conditii.

rhdghdhs daca ai pus biletul ala initial al tau cu 10 ron e pierdut deja din primele 2 meciuri: Finlanda-Islanda 1-0 si Georgia-Irlanda 1-1... Este pierdut si in schema pentru ca la Finlanda aveai x2 iar oaspetii vad ca au avut si rosu. Daca iesea macar x ul acolo ...urmareai la rece in continuare cum se desfasura schema. Totusi...acolo ai putine meciuri si cota finala e de asemenea mica...
Cand incep iar campionatele vei gasi 2, 3 sau 4 meciuri de sigur solist...plus 6-7 meciuri in schema...la care sa pui o tripla sau doua cu restul duble...si te astept atunci pt o alta schema...sau ma rog ..cand doresti tu

cred ca mai bine iti incerci sansa la sb6 cu 1 ron varianta ... Am incercat si eu zilele trecute si am postat aici pe forum schema de atunci ...poti vedea in discutiile anterioare

#75
rhdghdhs

rhdghdhs

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,460
  • Înscris: 22.05.2011


evilwords
Da, vad ca l-am pierdut... tocmai ce iti spuneam, uite, pana acum un meci m-a scos din schema, o surpriza, ca daca te uiti in clasament si la meciurile trecute, clar Islanda era favorita... Sunt aproape sigur ca si in urmatoarele meciuri care se incep mai tarziu o sa fie cel putin o surpriza... Eu imi sustin parerea, ca in pariuri e vorba de noroc, la fel ca la loto 6 din 49, nu de matematica....  asta e, eu o sa pun maine alt bilet cu 5-10 lei si sper sa fie bine...  eu de cand joc la pariuri sunt clar pe minus, dar nah... e vorba de un hobby, am zis mai sus... de asta nu pun sume mari...  Cat despre tine... apreciez ce faci si iti urez bafta...

Edited by rhdghdhs, 02 September 2017 - 20:40.


#76
evilwords

evilwords

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 56
  • Înscris: 13.07.2015
Stai linistit...nici eu nu pun sume mari. In momentul de fata pun daca ma crezi cate 0.5 ron pe varianta la btn...si de regula am scheme formate din 6-7...maxim 8 meciuri si din care ajung undeva la scheme cu 20-40 variante. Daca tu pui 10 ron...asta inseamna pt mine 20 de variante...care de regula le fac din scheme ce au in componenta 6 meciuri uneori chiar din 7 ..dar cu mai multe conditii.
Am sa joc asa ...cuminte ..pana iau un castig din care sa joc pe varianta mai mult dar dupa cum tot spuneam...sunt toate campionatele la inceput si tine si de noroc.
Tot zici ca nu poti juca matematic... pai cum sa nu poti cand practic ...ai pe bilet sa zicem cum am avut eu zilele trecute pe milan cu chievo acasa si napoli cu atalanta ...unde am pus ca la ambele meciuri macar una din ele sa castige si practic reduc mult din variante ( sunt eliminate toate variantele de egal la milan si egal la napoli pe toate biletele )...asa ca o simpla conditie ca asta e ca si cum joci din punct de vedere matematic. Atata timp cat joci o schema...o joci ori normal..cu toate variantele ...ori redusa ( acele scheme de la pronosport )...dar in momentul asta prefer conditionate in care pun conditii ca asa vreau eu...asa simt eu ca se vor desfasura meciurile cu victoria macar a unei echipe din trei alese ca sa reduc din variante.

#77
rhdghdhs

rhdghdhs

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,460
  • Înscris: 22.05.2011
Pai da, dar sa investesti  5 lei ca sa castigi 7... nu se prea merita sa le gandesti atat...

#78
evilwords

evilwords

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 56
  • Înscris: 13.07.2015
ia zi si mie unde e cota 1.4 ca atat iti trebuie sa pui 5 lei sa faci 7 ....in schema de mai jos...unde am fost scos de dubla care o am in baza si nu in schema:

Selecție Sport Meci Cote Oră start Rezultat Cota totala 606.48
FC Torino - Sassuolo Total goluri Peste/Sub: Over 2.5
Italia - Serie A 1.55 27/08/2017 19:00 3-0
AC Milan - Cagliari Calcio Rezultat final: AC Milan
Italia - Serie A 1.333 27/08/2017 21:45 2-1
SSC Napoli - Atalanta Rezultat final: SSC Napoli
Italia - Serie A 1.363 27/08/2017 21:45 3-1
FC Viktoria Plzen - Banik Ostrava Rezultat final: FC Viktoria Plzen
Republica Cehă - Czech Liga 1.38 27/08/2017 19:30 3-0
RCD Espanyol Barcelona - CD Leganes Șansă dublă: 1X
Spania - Primera Division 1.222 27/08/2017 19:15 0-1
Istanbul Basaksehir - Konyaspor Rezultat final: Istanbul Basaksehir
Turcia - Super Lig 1.571 27/08/2017 19:45 2-1
Sporting Gijon - CD Lugo Rezultat final: Sporting Gijon
Spania - Segunda Division 1.727 27/08/2017 20:00 2-0
FCSB - FC Botosani Rezultat final: FCSB
România - Liga 1 Betano 1.52 27/08/2017 21:00 2-0
Universidad de Concepcion - Audax Italiano La Florida Rezultat final: Egal
Chile - Primera Division 3.40 27/08/2017 21:30 1-1
Adanaspor - Ümraniyespor Rezultat final: Adanaspor
Turcia - TFF 1. Lig 1.65 27/08/2017 21:45 2-1
Boluspor - Gaziantep BB Rezultat final: Egal
Turcia - TFF 1. Lig 3.45 27/08/2017 19:45 0-0
Flamengo RJ - Atletico PR Rezultat final: Flamengo RJ
Brazilia - Brasilero Serie A 1.60 27/08/2017 22:00 2-0

[ https://thumb.ibb.co/iSRFuF/espanyol.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#79
spinname

spinname

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,550
  • Înscris: 01.08.2011
Dar vezi ca meciurile baza sunt un bilet in sine.. Practic ai doua bilete pe unul singur, ala cu conditionate si ala cu baze.

#80
evilwords

evilwords

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 56
  • Înscris: 13.07.2015
Da...ai dreptate...de cele mai multe ori schemele sunt ok...bazele ...triste total. Am un defect pentru ca bazele le pun din valoare echipelor din cum le simt eu in ziua respectiva fara statistica pe ele sau alte bazaconii...un parior stie deja ca o echipa va castiga acolo unde are ea meciul...asa cum am simtit si la dinamo in deplasare in ultimul meci ca exemplu....si la fel simtisem si la cluj in deplasarea de la timisoara dar ...acolo nu a mai tinut.

uite bilet de aseara...unde sunt scos tot in baza...bazele de regula la mine le observati rapid...( am de regula la ele peste 1.5 goluri ).

ia zi rhdghdhs ...aici tot 1.4 e cota? :)


[ http://thumb.ibb.co/ePYCrv/aseara.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Attached Files


Edited by evilwords, 02 September 2017 - 21:43.


#81
evilwords

evilwords

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 56
  • Înscris: 13.07.2015
Hai salutare tuturor... Aseara am mai incercat 2 scheme...odata traditional...cu baze de over 1.5 ca deh...eu ma las mai greu din prostie si am avut asa:

am piedut binenteles 2 baze...care deja mi se pare incredibil de cat de ghinionist pot fi ( ma rog...si eu...nici macar nu ma uit la ce echipe pun ca mi se pare normal ca macar 2 goluri sa se dea in meci si gata castigul ....bagi si iese....)

Attached Files



#82
evilwords

evilwords

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 56
  • Înscris: 13.07.2015
apoi...avand in vedere parcursul acestor scheme ( adica vedeam si eu ca ies schemele dar pierd mereu solistii sau ce draq am prin baza ) ...plus ce zisese si spinname cu faza ca am 2 bilete in unul ( unul format din baze si unul din schema )...am facut ceva...pur si simplu matematic ( ca sa-i raspund si lui rhdghdhs )...si anume ( poza mai jos ).

Cand zic matematic ma refer la faptul ca am jucat doar schema ....formata din 8 meciuri ( am avut initial 9 meciiuri dar am anulat arabe unido din panama si acum imi pare rau ca au castigat cu 4-1 unde aveau o cota de 1.7 la victorie )....si mai mult de atat...unele meciuri le-am luat pur si simplu fara sa fac vro statistica...sa vad cum stau ca forma sau cum sta statistic acasa si oaspetii cum stau in deplasare.... Nu ca nu as fi vrut ...dar nu aveam de unde sa le iau ca pe flashscore nu le-am gasit ...si dau aici 2 exemple Deportes Vallenar ( am verificat acum si vad ca fac parte din Chile div. C3A...nu stiu daca pe flashscore este grupa...nu mai stau sa verific ca nu ma mai intereseaza ) si 3 de Febrero ( Paraguay div 2 cred...nu apare nici asta pe flashscore...dar fiind div 2 ...cred ca este in optiuni pe acolo ).

Avand in vedere ca am pus cel putin astea 2 la oha ...tot ce a contat apoi a fost pur si simplu matematica in punerea conditiilor ca ma uitam la cote si ziceam din astea 3 castiga minim 1 ....din alte 3 ...castiga minim 1 ...si tot asa pana am ajuns parca la urmatoarea situatie:
256 variante initial iar dupa conditia de baza ( aparitii 1 ...aparitii x ) am mai avut inca 9 conditii puse ...rezultand in final 35 de variante si apoi am redus schema la o acoperire de 80% unde la 8/8 aveam 68% sanse de reusita rezultand 24 de variante ( mai aveam in cont 12 ron :) ).

A rezultat ce se vede in poza...

cota bilet ar fi 280...cu 0.5 ron pe bilet...rezulta castigul de 140 care se vede si acolo...
ia zi acum rhdghdhs...unde castigi cu 0.5 ron....140...  Nu e cam departe cu 5 ron la 7 cum ziceai tu?

Attached Files



#83
evilwords

evilwords

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 56
  • Înscris: 13.07.2015
Salutare... Am mai facut un videoclip....in final... Sistemul este unul simplu...si probabil sunt ceva pariori ce il cunosc...iar din punctul meu de vedere mi se pare ca fiind cel mai bun sistem de pariere ONLINE. Mai jos linkul la videoclip.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/Fu_fUy2iRnY?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]




Am sa fac si videoclipul cu cea mai buna schema pentru pariurile offline....in cateva momente.
Numai bine

Edited by evilwords, 02 November 2017 - 18:58.


#84
evilwords

evilwords

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 56
  • Înscris: 13.07.2015
Si cea mai buna schema din punctul meu de vedere pentru pariurile OFFLINE o regasiti la linkul de mai jos


[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/9kIX5kU6wk8?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Numai bine

#85
stalker2142

stalker2142

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,694
  • Înscris: 29.10.2017

View Postevilwords, on 02 noiembrie 2017 - 19:49, said:

Numai bine

Ce au trecut anii, am inceput sa analizez si eu schemele astea ..caut formula perfecta pentru un avantaj
Mai pariezi, cum iti mai merge?

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate