Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone
 Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...
 Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...

Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...
 Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...

Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11
 

Program Schema de Pariuri Sportive Conditionata

- - - - -
  • Please log in to reply
84 replies to this topic

#37
evilwords

evilwords

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 56
  • Înscris: 13.07.2015
Pentru putin, Stai linistit...odata ce le fac pentru tine le am si eu salvate direct si nu trebuie sa mai intru mereu sa le generez iar si iar. Asa le am facute in fisiere txt si imi aleg de acolo. Normal ar fi trebuit aranjate intr-un excel ( ca sa dea bine gen ca la o prezentare :) ), cu posibilitatea de a scrie si meciurile dorite in diferite casute si cu cotele aferente fiecarui meci in functie de pronosticul ales ca la final sa arate cotele frumos... dar nu am avut timp. Poate candva in viitor.

#38
teknotronik

teknotronik

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,585
  • Înscris: 29.11.2008
Arunca o privire si pe asta:

http://www.megaquin1x2.com/

Este gratis.
Au si un canal in Youtube unde descriu cum se foloseste.

#39
evilwords

evilwords

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 56
  • Înscris: 13.07.2015
Salut,
Quinela... imi sunt cunoscute programele de genul. Ei au un fel de joc cum era la noi pronosportul de odinioara in care cat1 era 13/13 cat 2 12/13 si cat 3 11/13. La ei sau prin alte parti sunt pana la 14 jocuri pe bilet toate jucate solist iar ultima categorie la care se poate castiga este daca nu ma insel cea cu 10 meciuri din 14. Ei joaca mult in sisteme reduse de pana la -3 ( reduse ), care sa le asigure un castig de 100% pentru 10 meciuri exacte.
Personal nu ma intereseaza si nici nu stiu daca pronosportul de la noi mai exista. Joc doar online sau offline. Mai des la offline.
Am sa incerc in cursul zilei de azi sa fac niste scheme pentru 7 meciuri . Iti trimit apoi pe mailul dat de tine. Ai primit mailul de la mine ?

#40
cldn

cldn

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 12.12.2008
O intrebare pentru baietii cu schemele.
Daca jucati in continuare cum mai merg lucrurile ?


#41
patricia2009ro

patricia2009ro

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 18.11.2016
Salutare ,

Cup pot sa obtin si eu acest excel cu scheme de joc ?

Va rog sa ma contactati sa sa imi trimiteti si mie acest program sau cum pot sa al achizitionez .

Va multumesc !

Email: [email protected]

#42
evilwords

evilwords

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 56
  • Înscris: 13.07.2015

 patricia2009ro, on 18 noiembrie 2016 - 11:54, said:

Salutare ,

Cup pot sa obtin si eu acest excel cu scheme de joc ?

Va rog sa ma contactati sa sa imi trimiteti si mie acest program sau cum pot sa al achizitionez .

Va multumesc !

Email: [email protected]

Pentru cei interesati de aceste scheme care sunt cam de negasit pe internet...am inceput si eu sa le analizez si le regasiti de acum incolo pe linkul de mai jos. Acolo gasti...pentru moment scheme formate
din 5 meciuri si 6 meciuri... Urmeaza scheme de 7 meciuri pana la... cat am sa fac ca nu mi-am impus acest lucru.

Mentionez faptul ca nu am nici un program de vanzare totul fiind gratuit si prezentat pe acel canal. Pentru moment este doar un video dar urmeaza si restul...

Mai mult de atat ...dupa ce termin si cu prezentarea acestor scheme conditionate am sa prezint si alte scheme gen cele de la pronosport in -1 si o modalitate mai aparte de aplicare a acestora...precum si alte scheme pe care
le folosesc personal. Numai bine,

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/RLi964-en54?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by evilwords, 05 June 2017 - 16:07.


#43
evilwords

evilwords

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 56
  • Înscris: 13.07.2015
Salutare...
Aici >>>

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/xtLcYFabhy8?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

se poate viziona acum si schemele conditionate formate din 7 meciuri. Urmeaza schemele formate din 8 meciuri... Numai bine,

Edited by evilwords, 16 June 2017 - 22:42.


#44
evilwords

evilwords

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 56
  • Înscris: 13.07.2015
Schemele conditionate formate din 8 meciuri sunt disponibile acum aici [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/lT5HhjYS_kw?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Vizionare placuta

#45
cldn

cldn

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 12.12.2008

 evilwords, on 05 iunie 2017 - 16:03, said:

Pentru cei interesati de aceste scheme care sunt cam de negasit pe internet...am inceput si eu sa le analizez si le regasiti de acum incolo pe linkul de mai jos. Acolo gasti...pentru moment scheme formate
din 5 meciuri si 6 meciuri... Urmeaza scheme de 7 meciuri pana la... cat am sa fac ca nu mi-am impus acest lucru.

Mentionez faptul ca nu am nici un program de vanzare totul fiind gratuit si prezentat pe acel canal. Pentru moment este doar un video dar urmeaza si restul...

Mai mult de atat ...dupa ce termin si cu prezentarea acestor scheme conditionate am sa prezint si alte scheme gen cele de la pronosport in -1 si o modalitate mai aparte de aplicare a acestora...precum si alte scheme pe care
le folosesc personal
. Numai bine,

Singura schema conditionata pe care am jucat-o efectiv a fost una f simpla de 5 meciuri.
Eu nu o numeam conditionata ci ii spuneam cu o greseala acoperita.
Exemplu 5 overe ca un bilet si apoi puneam cate un under la cate un meci. Rezulta alte 5 bilete cu 4 overe si un under. Total 6 bilete. Castigurile posibile sunt destul de mici plus ca se intampla sa iasa 3 overe din cele 5 meciuri alese adica exact cu unul mai putin decat minimul necesar.
Concluzionand am  jucat-o de putine ori si nici inspiratie n-am avut la alegerea overelor.

Schemele reduse le-am incercat mai des poate unde am o preferinta pentru ele.
Unele de tip pronosport reduse la –1 dar mai ales cele tip loto.
Exemplu 8 meciuri, combinatii de 4 meciuri, 6 variante care se gaseste si pe net. Conditia e de 6 corecte pentru o varianta buna de 4 meciuri.

@evilwords vizavi de partea pe care am albastrit-o eu tie ce scheme reduse iti plac ?

Edited by cldn, 15 July 2017 - 18:01.


#46
evilwords

evilwords

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 56
  • Înscris: 13.07.2015
salut, imi cer scuze de intarziere. nu primisc avertismente in caz ca cineva posteaza aici...( pe yt primesc anunt imediat si sunt cat se poate de promt ).

Schema redusa care mi a placut cel mai mult...am folosit-o ..inca o folosesc este schema redusa in cod 112 de la pronosport ( nu joc la pronosport dar asa se numeste ...cod 112 ). Este schema care are semnele de A si B in mod cat se poate de bine proportionat si de aceea 112 a fost schema cel mai des folosita de mine.
Am lasat-o balta cu postarea videoclipurilor  in sisteme conditionate pentru ca nu am vazut mult interesati de ele si nu am mai postat ( probabil din cauza faptului ca era vacanta la fotbal )...dar winter is comming Posted Image)....incepe deja....  
Oricum ..oricine mi a cerut totusi vro schema...l-am servit cat de repede am putut.

Sa nu incurci schemele reduse cu conditionate.

Revenind ... am sa postez pe  youtube ( muzica pe fundal...nu vocea mea Posted Image) )...cat de curand toate schemele din pronosport in conditie -1 si -2 ( imi ia ceva timp cu reprezentarea lor in fisierele excel dar deja am inceput ). Apoi mai fac  un minivideoclip in care vorbesc de aceasta schema 112 si aplicarea ei precum si o alta schema de care imi place si pe care o folosesc...schema la care castiga si un incepator in pariuri. Eu sunt lacom si cum fac mai mult bani...ma gandesc sa i arunc repede ca nu-mi sta bine cu ei ..si ii "investesc" in 7-8 meciuri pe cate 50-100 ron pana raman gol pusca Posted Image. ..sunt calic...genul ..am facut bani ..hai repede sa-i lovesc tare si bine si aia e ... dar am dat gres de fiecare data ...pana acum. Vorba pariorului...: dar si cand i lovesc....
Numai bine,

schema 112 este cea formata din 5 duble  si este si cea mai cunoscuta pe internet pe forumuri si mai peste tot...
adica

1- A A A B B
2- A A B A A
3- A B A B B
4- B B B A B
5- B A A A A
6- B A B B A
7- A B A B A

Edited by evilwords, 30 July 2017 - 11:28.


#47
evilwords

evilwords

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 56
  • Înscris: 13.07.2015
Salutare tuturor,
Am facut un  nou videoclip cu Toate schemele sportive de la Pronosport ( conditie -1 si -2 ).

Il puteti gasi la acest aici:

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/Z9HnnE1hEwo?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#48
cldn

cldn

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 12.12.2008
Practic acum toate schemele reduse din cartea veche de Pronosport sunt disponibile datorita videoului facut de tine. Un lucru bun avand in vedere ca nici nu cred sa mai existe cartea aia prin agentiile lor asadar felicitari pentru efortul depus.

Vizavi de schema de 5 duble stiam despre ea, ca si despre cea de 7 duble de pe un forum specializat.
Daca si tu o recomanzi tot pe asta de 5 duble e inca un argument in plus.
Ma gandesc sa incerc o dubla asa: semnul A=1 adica victoria gazdelor si semnul B=par. In felul asta X e acoperit si se pot castiga ambele semne daca bat gazdele cu un scor par.
Dar se si pierde in plin daca bat oaspetii cu scor impar adica 0-1  1-2 etc care sunt scoruri destul de dese. Oricum le-am invarti daca nu e inspiratie degeaba.

#49
evilwords

evilwords

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 56
  • Înscris: 13.07.2015
Salut cldn...si multumesc. Mi-a luat ceva timp sa pun in excel acele scheme din cartea de pronosport dar acum e disponibila tuturor.
In privinta acelor scheme reduse la -1 si recomandarea mea privind schema de 5 duble in -1...pot spune ca inca nu am facut videoclipul cu respectiva schema aplicata de mine altfel decat o aplica altii. Pe timpul verii sunt mai obosit
din punct de vedere fizic ca am mult de munca la servici si ca si in cazul de fata am ajuns acasa de la servici in urma cu cateva minute.
O sa incerc totusi sa fac si respectivul videoclip care cuprinde aceasta schema formata din 5 duble redusa la -1 care se poate aplica de oricine la casele de pariuri offline....si inca o schema care merge mai bine la casele online.
Cred ca dupa ce vei vedea videoclipul vei renunta la A=1 si B=par Posted Image.

Desi nu am mai postat pe forum sa sti ca sunt totusi activ pe aici si observ acum mai rapid daca posteaza cineva aici pentru ca am fost abordat in privat de catre un user care a citit si el aici si daca pana acum vro saptamana aveam baza
de duble pusa la punct ( fac referire la acele scheme prezentate in videoclipurile 1,2 si 3 )....ei bine..pe respectiva persoana nu prea o interesa schemele care au duble conditionate si mi-a cerut sa fac scheme care contin si triple.
Personal am crezut ca imi va lua un veac ( baza de duble cu conditiile puse sa imi iasa variantele in functie de conditiile mele mi-a luat foarte mult timp )...dar m-am inselat pentru ca in momentul de fata...daca nu ma insel de vro saptamana am dat drumul la schemele ce contin si triple. Am reusit ....cum... nici eu nu stiu Posted Image...sa adaug triplele la baza de duble...vro 2 saptamani mi-a luat ...cred... si acum suntem in teste. Zilele trecute ( parca sambata sau duminica ), am avut o schema formata din 26 de variante la o casa de pariuri online...si prin min 65 imi mai trebuiau 4 goluri in 4 meciuri diferite pentru 3400 ron cu 1 ron varianta Posted Image. A lovit tare ghinionul ( ex: Mouscron-Gent aveam dubla x2 si a mers pe roate pana in min 43 cand gent a luat rosu si scorul era 0-2...a doua rep...1-2 prin min 65 parca...2-2 prin 85 si 3-2 prin min 88 )...si am pierdut pana si acolo unde am avut duble.
Nu prea pot zice ca imi pare rau ca nu am avut nici o statistica pe meciurile respective si pur si simplu am testat schema ( prima testare )...dornic rapid sa vad cum se comporta.
Din week-end si pana acum am mai avut o testare si la sb6 dar am luat temelie cu blazonul lui celtic la astana parca ( ieri )...am avut si acolo dubla Posted Image...si a picat tot.
Acum am o testare tot la sb6 unde mi-au iesit primele 2 meciuri si astept la urmatoarele 4. Am aplicat o schema formata din 19 variante ( 1 ron varianta online ...nu pun mai mult ca nu are rost ...inca testez )....din care mi-au ramas in picioare 7 variante la restul de 4 meciuri...sa vedem ce iese acum....ochii sau verdele.

Maine vreau sa mai bag acolo unde nu am mai bagat de vro 15 ani cred... la PronoS ( parca asa se numeste ...ca mai e si pronosport ).

Schema care o sa o pun maine la PronoS ( aici trebuie sa joc pana maine la ora 16:00...la pronosport poti pune pana duminica ora 16:00 parca...unde sunt alte meciuri ):

2T 6D 5S
1=4-6
x=3-5
2=3-5
N-1
total 26 variante
13/13 - 19% restul 100%
girona,sociedad,roma=1-3
sociedadx,beneventox,ternanax=1-3
girona,bologna,empoli=1-3
levantePx,sociedadPx,beneventox,ternanax=1-4
girona,levante,ternana=1-3
grionax,beneventox,romax,ternanax=1-4
gironax,levantePx,levantex,sociedadPx,sociedadx,romax=2-4

Repartizare semne:
ALAVES - BARCELONA   0 0 26
BETIS S. - CELTA VIGO  26 0 0
GIRONA - MALAGA   16 10 0
LAS PALMAS - AT.MADRID  0 0 26
LEVANTE -LA CORUNA (p)  9 17 0
LEVANTE - LA CORUNA  13 13 0
REAL MADRID - VALENCIA  26 0 0
SOCIEDAD - VILLARREAL (P) 10 16 0
SOCIEDAD -  VILLARREAL   11 15 0
BENEVENTO - BOLOGNA  6 13 7
GENOA - JUVENTUS  0 0 26
ROMA - INTER   17 9 0
TERNANA - EMPOLI  5 12 9

Pareri ceva???

Am ales sa testez si aici ca am vazut ca inca mai exista pronosportul si apoi ...poti avea si 2 ratari si chiar sa si castigi...ca sunt 3 categorii ...13/13, 12/13 si 11/13. Stiam ca inainte daca nu castiga cineva la categoria 1 se ducea chiar pana la 10/13 dar nu mai stiu cum sta treaba acum.

In fine...sa vedem ce iese.
Numai bine,

Edited by evilwords, 24 August 2017 - 00:57.


#50
evilwords

evilwords

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 56
  • Înscris: 13.07.2015
....si...ca de obicei....alta zi...acelasi rahat. La sb6 am pierdut ultimele 2 duble...ambele meciuri din mexic:
1063  Gil Vicente·U.Madeira Super 6 23.08.2017. 18:00  (S6) S6-1 2.80
2769  Wigry S.·M.Legnica Super 6 23.08.2017. 19:00  (S6) S6-2 2.80
1008  Chapecoense SC·Corinthians SP Super 6 24.08.2017. 01:30  (S6) S6-2 2.80
2775  DC United·Atlanta Super 6 24.08.2017. 02:30  (S6) S6-1 2.80
1262  Club America ·UANL Tigres Super 6 24.08.2017. 03:00  (S6) S6-1 2.80  Pierdut
1266  Puebla·Leon Super 6 24.08.2017. 04:00  (S6) S6-1 2.80  Pierdut

Aveam la ultimele 2 meciuri variantele 1 cu 1; 2 cu 1; 1 cu x; 2 cu x deci erau asigurate dublele in full pe respectivele meciuri si pot spune ca cea mai stupida faza din pariuri asta este...sa ai dubla si sa nu iti iasa.
Codurile biletelor la sb pt cine doreste sa verifice: 891B-Y148AF    890R-QY2CX5      891O-Y1485N      890L-QY2CHP

#51
evilwords

evilwords

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 56
  • Înscris: 13.07.2015
Am reusit sa pun la pronoS 24 din cele 26 de variante ca nu mai avut timp...imi era sa nu pierd masina spre servici. I am zis tipei de acolo sa puna la pronoS dar nu a mai bifat nimic pe bilete pe acolo si a pus asa cum am dat biletele. Nu a fost atenta si trebuia bifata casuta cu miercuri pt pronoS sau e bine!? Stie cineva?

#52
evilwords

evilwords

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 56
  • Înscris: 13.07.2015
Citeste cldn...citeste :))


#53
cldn

cldn

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 12.12.2008
Salut.
Eu  nu am jucat nicodata la pronosport asa ca nu stiu cum se procedeaza efectiv cu biletele de acolo.

Later edit
Acum am vazut ultimul mesaj. Da citeam.
Apropo de sb6 nu e deranjant ca te forteaza sa joci anumite meciuri alese de ei.
Ai spus ca testezi ceva dar asa ca idee nu e mai bine cu meciuri alese de noi chiar daca sunt cotele mai mici decat selectate de ei. La pronosport macar ai sansa sa castigi ceva chiar si cu greseli dar la sb6 nu.

Edited by cldn, 24 August 2017 - 17:57.


#54
evilwords

evilwords

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 56
  • Înscris: 13.07.2015
Salut, eu am jucat acum ani buni si nici nu stiam ca mai exista. Am zis sa joc ca pot testa din scheme si pot sa si castig cu 11 din 13

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate