Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mi-au disparut amigdalitele ?

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024
 Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...
 Magnet in loc de clește pent...

Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over
 Filtru apa potabila cu osmoza inv...

Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...
 

internet in roaming in europa

- - - - -
  • Please log in to reply
43 replies to this topic

#37
dd13

dd13

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 345
  • Înscris: 12.01.2017
Daca inteleg eu bine tabelul de pe site, activezi "Oferta 8" si poti folosi 2000 MB in roaming

https://www.vodafone...index.htm#tab-1

#38
Ingerik

Ingerik

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 826
  • Înscris: 31.10.2005
Am vazut si eu astazi dar nu am reusit sa ajung intr-un magazin sa intreb detalii, la portocala  par pt mine cam scumpi, la telk nu mi se incarca siteul, digi am inteles ca nu ofera roaming pe cartela pre paid, iar lyca nu acopera tarile vrute de mine.

Edited by Ingerik, 20 April 2017 - 21:34.


#39
LunaCrystal

LunaCrystal

    Clubbing is life!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,518
  • Înscris: 20.10.2006
Clar cea mai buna este oferta 8 de la Vodafone in cazul tau. Ai 2 Gb de internet.

#40
Cross-Gleam

Cross-Gleam

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 719
  • Înscris: 16.01.2006
Pentru cine merge in vacanta in Grecia si vrea internet am gasit intamplator aceasta oferta, care poate fi interesanta pentru cineva Posted Image

#41
vallentin1st

vallentin1st

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 05.02.2007
Si eu am de vizitat mai multe tari in Europa si nu stiu ce cartela si optiune sa aleg, mai ales ca vreau sa folosesc si Waze-ul pentru navigatie. Ceva sugestii?

multumesc!

#42
Grogu

Grogu

    Humble Homo Sapiens

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,668
  • Înscris: 11.09.2002

View Postvallentin1st, on 23 august 2017 - 19:00, said:

Si eu am de vizitat mai multe tari in Europa si nu stiu ce cartela si optiune sa aleg, mai ales ca vreau sa folosesc si Waze-ul pentru navigatie. Ceva sugestii?

multumesc!

Ai o gramada de variante acum ca nu mai este roaming in UE. Poti ori la Vodafone ori la Orange.

#43
liberlamare

liberlamare

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,419
  • Înscris: 16.05.2007
in Grecia internet de la Orange sau vodafone? Sau e mai rentabil ceva local? Doar internetul ma intereseaza.

Edited by liberlamare, 29 June 2019 - 16:23.


#44
gestt

gestt

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,874
  • Înscris: 09.10.2009
Anul trecut am avut Vodafone Ro conectat la Vodafone GR și a funcționat totul ireproșabil. Orange nu am incercat ..

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate