Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Internare spital psihiatrie

CM de snooker 2024

Scot penele dupa montajul tamplar...

Masina de spalat vase si grasimea
 Noua lege de acces in paduri

Sunt ouale proaspete?

Aplicatie invatare limba Germana

Presbiopia - la 43 ani ?
 Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...

Ditra 25
 Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...

ERR_ADDRESS_UNREACHABLE
 

N.B.A.

- - - - -
  • Please log in to reply
49 replies to this topic

#1
Remiliano

Remiliano

    The Cinephile

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,349
  • Înscris: 14.01.2014
Daca mai are cineva timp, dupa fotbal si tenis, sa se uite si la baschetul american, cel mai spectaculos baschet din lume, in aceasta seara pe Dolce Sport 2, de la ora 22:30 avem intalnirea a 7-a, intalnirea decisiva dintre San Antonio si Dallas, foarte interesanta si este si la o ora accesibila pentru Romania. Cine merge in semifinale?
O sa revin pe zi ce trece, cu meciurile din NBA transmise in Romania ;)
[ http://www.sportsbusiness.ro/wp-content/uploads/2013/11/NBA-la-Dolce-Sport.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
[ http://www.dolce-sport.ro/upl/cache/_-_poza-crop-0x0-upl_-_photos_-_-articles_31546_39933.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by Remiliano, 04 May 2014 - 21:17.


#2
Remiliano

Remiliano

    The Cinephile

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,349
  • Înscris: 14.01.2014
A inceput meciul. Go San Antonio!
Comenteaza, ca de fiecare data, Cosmin Petrescu si Robert Cristea Posted Image
Attached File  Untitled.jpg   324.28K   26 downloadsAttached File  Untitled 2.jpg   294.57K   23 downloads

Edited by Remiliano, 04 May 2014 - 21:54.


#3
Remiliano

Remiliano

    The Cinephile

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,349
  • Înscris: 14.01.2014
Cand mai sunt 4 minute din primul sfert, scorul este 12-24
Attached File  Untitled.jpg   283.84K   10 downloads
Edit: Acum e 14-24 Posted Image
Attached File  Untitled2.jpg   258.75K   13 downloads
Si este time out.
Edit 2: S-a terminat primul set cu scorul de 23-35. 12 puncte greu de recuperat pentru Dallas, dar nu suntem la fotbal, e posibili orice aici. Posted Image
Attached File  Untitled.jpg   224.56K   15 downloads

Edited by Remiliano, 04 May 2014 - 22:11.


#4
Vla0d_

Vla0d_

    Patrick Ekeng!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,879
  • Înscris: 20.06.2012
Vezi ca e sfert, nu set :)). Ai incurcat sporturile..

#5
Remiliano

Remiliano

    The Cinephile

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,349
  • Înscris: 14.01.2014

 Vla0d_, on 04 mai 2014 - 23:24, said:

Vezi ca e sfert, nu set Posted Image). Ai incurcat sporturile..

Cand ai dreptate, ai dreptate Posted Image
Apropo de meci, mai sunt 4 minute jumatete din al 3-lea sfert si scorul este 63-82. San Antonio se apropie de victorie. Posted Image
Attached File  Untitled.jpg   156.79K   13 downloads

Edited by Remiliano, 04 May 2014 - 23:29.


#6
Remiliano

Remiliano

    The Cinephile

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,349
  • Înscris: 14.01.2014
San Antonio Spurs s-a calificat în semifinala Conferinței de Vest!

Vicecampionii NBA au avut nevoie de 7 meciuri pentru a trece de Dallas Mavericks. În direct la Dolce Sport, Spurs s-au impus în decisiv cu scorul de 119-96.
Sursa: http://www.dolce-spo...-de-vest-32905/

#7
Remiliano

Remiliano

    The Cinephile

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,349
  • Înscris: 14.01.2014
Indiana Pacers - Washington Wizards, joi ora 2:00 pe Dolce Sport 1 si Dolce Sport HD
Wizard are 1-0 Posted Image Sursa: http://sportsillustr...05/36183/#recap

Edited by Remiliano, 06 May 2014 - 09:32.


#8
Remiliano

Remiliano

    The Cinephile

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,349
  • Înscris: 14.01.2014
Meciuri de NBA transmise de Dolce Sport in aceasta saptamana:

NBA: Indiana - Washington (joi, ora 02.00 - Dolce Sport)
NBA: LA Clippers - Oklahoma City (sambata, ora 05.00 - Dolce Sport)
NBA: LA Clippers - Oklahoma City (duminica, ora 22.30 - Dolce Sport 2)

#9
Vla0d_

Vla0d_

    Patrick Ekeng!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,879
  • Înscris: 20.06.2012
Am vazut azi reluarea meciului dintre Clippers si Thunders. Foarte frumos meciul, oaspetii au condus de la inceput pana la sfarsit, dar cei de la Clippers au revenit in ultimele 2 minute si s-au si impus.

#10
marcel201

marcel201

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,408
  • Înscris: 21.10.2010

 Vla0d_, on 12 mai 2014 - 18:27, said:

Am vazut azi reluarea meciului dintre Clippers si Thunders. Foarte frumos meciul, oaspetii au condus de la inceput pana la sfarsit, dar cei de la Clippers au revenit in ultimele 2 minute si s-au si impus.
Lol, exact acum vroiam sa postez si eu despre asta Posted Image)

M-am uitat si acum 2 zile dimineata la meciul 3 care-a fost foarte spectaculos iar aseara nu mi-a permis timpul sa-l vad live (culmea ca am putut vedea meciul cand a fost la 6 AM si nu la 10 PM Posted Image) ) si l-am urmarit azi. Superb meciul iar cei doi comentatori te fac sa traiesti meciul la maxim, nu te plictisesti deloc (vezi comentariul F1) , stiu sa faca si glume...dupa parerea mea sunt cea mai tare pereche de comentatori romani luand in calcul toate sporturile.

BTW, mi-a parut rau de OKC.

Edited by marcel201, 12 May 2014 - 18:36.


#11
Remiliano

Remiliano

    The Cinephile

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,349
  • Înscris: 14.01.2014

 marcel201, on 12 mai 2014 - 18:36, said:

Lol, exact acum vroiam sa postez si eu despre asta Posted Image)

M-am uitat si acum 2 zile dimineata la meciul 3 care-a fost foarte spectaculos iar aseara nu mi-a permis timpul sa-l vad live (culmea ca am putut vedea meciul cand a fost la 6 AM si nu la 10 PM Posted Image) ) si l-am urmarit azi. Superb meciul iar cei doi comentatori te fac sa traiesti meciul la maxim, nu te plictisesti deloc (vezi comentariul F1) , stiu sa faca si glume...dupa parerea mea sunt cea mai tare pereche de comentatori romani luand in calcul toate sporturile.

BTW, mi-a parut rau de OKC.

Asa e, Marcel. Imi pare nespus de rau ca nu-mi pot permite sa-i ascult mereu, pentru ca majoritatea meciurilor sunt dimineata, dar am remarcat mereu simtul umorului celor doi, mai presus al lui Cosmin Petrescu, care pare a fi un comentator american. Gaseste niste metafore fantastice. O pereche extraordinara de comentatori. Pentru cei ce nu stiu. Comenteaza NFL SI NHL pe sport 1, iar anul acesta am avut deosibita placere sa-i privesc la lucru la SuperBowl, alaturi de Emil Hossu-Longin. Au comentat extraordinar baietii. Sunt profesionisti. Iarna ce a trecut, s-a intamplat ca unul sa ramana in trafic, fiind o zapada de 2 m si dupa ce a venit, a intrat direct in atmosfera meciului, cerandu-si scuze de inconvenient. Traiesc meciurile de NBA pe care le pot vedea de parca as fi la fata locului. E o diferenta de 20 de niveluri intre ei si perechea tampita din f1. ;)
In alte ordine de idei, inca nu stiu ce meciuri transmite dolce saptamana asta, insa cand o sa aflu, o sa comunic pe totic.

#12
Remiliano

Remiliano

    The Cinephile

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,349
  • Înscris: 14.01.2014
Primul meci de NBA din aceasta saptamana este confruntarea dintre Miami si Brooklyn, care este joi dimineata in direct pe Dolce Sport 1 (HD) de la ora 2:00!

#13
marcel201

marcel201

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,408
  • Înscris: 21.10.2010
OKC conduce cu 3-2 la general pe LA Clippers dupa un meci senzational facut de Westbrook. Pacat ca n-a fost transmis si de Dolce.

#14
Remiliano

Remiliano

    The Cinephile

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,349
  • Înscris: 14.01.2014

 marcel201, on 14 mai 2014 - 17:13, said:

OKC conduce cu 3-2 la general pe LA Clippers dupa un meci senzational facut de Westbrook. Pacat ca n-a fost transmis si de Dolce.

Aceasta as fi vrut sa fie finala, dar nu se poate din pacate. :( 2 echipe superbe... :)

#15
Remiliano

Remiliano

    The Cinephile

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,349
  • Înscris: 14.01.2014
Celalalt meci transmis de dolce saptamana asta este cel de duminica, dintre Indiana si Miami de la ora 22:30 pe Dolce Sport 2 ;)

#16
Remiliano

Remiliano

    The Cinephile

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,349
  • Înscris: 14.01.2014
Meciurile de NBA transmise de Dolce Sport in saptamana asta:
Oklahoma City – San Antonio Spurs (joi 22 mai, ora 04.00 – Dolce Sport 1)
Miami Heat – Indiana Pacers (dujminica 25 mai, ora 03.30 – Dolce Sport 1)
Oklahoma City – San Antonio Spurs (duminica 25 mai, ora 22.30 – Dolce Sport 1)
Toate meciurile sunt in HD ;) Sa inceapa spectacolul.

Nu uitati. Astazi de la ora 22:30 pe Dolce Sport 2, avem Miami Heat – Indiana Pacers.

#17
Remiliano

Remiliano

    The Cinephile

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,349
  • Înscris: 14.01.2014
San Antonia Spurs - Miami Heat in finala NBA

  Sper sa reusesc sa vad toate meciurile...Pe cine mizati?

#18
Cipry7

Cipry7

    The Doctor

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,409
  • Înscris: 04.08.2010
Pe Antonia... :naughty:

[ http://jonalisblog.com/wp-content/uploads/2013/02/Antonia-290x287.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate