Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata
 Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 

Firma inchiriere DVD-uri

- - - - -
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#19
Tiby84

Tiby84

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,568
  • Înscris: 06.06.2013

View PostCRENGHI, on 26 aprilie 2014 - 23:26, said:

cu 19 RON vad filmul 3d si imi mai raman si ochelarii Posted Image

Unde raman ochelarii ca eu am TV 3D pasiv si sunt sigur ca aia iti dau ochelarii aia REAL@D 3D, am 4 perechi primite la TV si una real@D 3D luata dintr-un second-hand.
La Cinema City sunt ochelari Dolby-Digital (DD) 3D, nu merg la nici un TV doar in sala de cinema, si oricum nu ii primesti acasa.

Edited by Tiby84, 27 April 2014 - 10:23.


#20
CRENGHI

CRENGHI

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 216
  • Înscris: 25.01.2014

View Postjm2010, on 27 aprilie 2014 - 07:36, said:

Da, mentalitatea romanului este "luam moca". Dar cand vine vorba de salarii se vaita ca vrea "ca afara". Chestie de educatie.
In alta ordine de idei, in ziua de azi nu e rentabil deloc inchirierea dvd-urilor (poate ar putea merge cu BlueRay si BlueRay 3D dar investitia este mult mai semnificativa in discuri si licente) pentru ca exista destule surse si legale si ilegale pentru a viziona un film (asa cum ziceau si colegii mai sus). O investitie mai buna ar fi o platforma online dar asta implica multi bani. Si tinand cont de platformele care exista pe piata deja presupun ca nu sunt asa multi clienti incat sa le renteze (voyo, care este cam cel mai important jucator pe piata asta are cateva filme mai de de calitate in rest mizerii de genul celor cumparate cu 4-5 lei in auchan iar la seriale dezastru, majoritatea mizerii romanesti, ceilalti jucatori is si mai slabi).
Eu cred ca daca ar fii salarii mai bune, si un trai de viata mai bun ar fii automat si asa ar disparea partial mentalitatea de 'hai sa luam moca' Cand nu ai bani capul iti sta la lucruri moca! si nu doar la romani e asa, peste tot in lume unde te ai duce toata lumea se bucura la lucruri moca!

#21
kamouniyak

kamouniyak

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 15.02.2015
Mie nu mi-a mers rau in Constanta. Sunt iubitori de filme care prefera confortul unui dvd sau film blu-ray in schimbul unuia vazut pe internet cu rezolutie proasta.

Dar de cand m-am mutat in Mangalia, am lasat fima de izbeliste. Am dat si anunt de vanzare:

Suntem un centru inchiriere si vanzare filme si jocuri, console si piese computer

Nu exista datorii!
Pentru a vedea oferta completa, intrati pe site-ul www.dvdgames.wix.com/center

Filmele, jocurile si piesele sunt toate in stoc.
Consolele si laptopurile afisate sunt doar oferte pentru comenzi (nu intra in costul afacerii la cheie).
Societatea are achizitionate de la distribuitorii autorizati DREPTURILE DE INCHIRIERE pentru filmele de pe site.

CUM?

CLIENTUL CONTACTEZA SOCIETATEA CA URMARE A VIZIONARII SITE-ULUI SAU PRIMIRII DE PLIANTE, COMANDA FILMUL/JOCUL, LIVRAREA SE FACE LA DOMICILIU, PRIMESTE PLIANTE CU NOILE APARITII.

PRETUL PT AFACEREA LA CHEIE SE CALCULEAZA CONFORM COSTURILOR DE PE FACTURI SI ESTE APROX (pana la consultarea temeinica a tuturor documentelor contabile de fata cu dvs) 6.000 ron.

RELATII LA TEL. 0729022685 SI 0747612765.


Daca mai sunteti interesati, va predau afacerea la cheie, doar sa va deschideti un punct de lucru. In minus nu ai cum sa iesi, dar din propria experienta, nici nu m-am ibogatit din asta. Ofer si consultanta gratis pentru obtinerea de licente, autorizatii si relatia cu furnizorii autorizati din Romania.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate