Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...
 Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata
 Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura
 Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici
 

Olymus aparat defect.

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
TheBigDealerIsHardware

TheBigDealerIsHardware

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 488
  • Înscris: 27.07.2013
Deci, cred ca defect nu e corect spus. Am un y700 sau u700 (nu i-am gasit denumirea exacta). El arata asa http://www.fotomagaz...0_side_blue.jpg . Stiu, e vechi din 2006 dar e singurul aparat si deocamdata chiar nu imi permit altul nici la 200 de lei. Nu e cine stie ce, dar e acceptabil. Cand pozez, totul se vede pe un fundal mov-roz. Cateodata se vede clar, cate odata parca pe High-Contrast, iar  apoi normal,. Dupa aceea, iar acel fundal mov. Si pozele ies la fel.
Stie cumva din ce cauza se intampla acest lucru ? Il pot repara eu ? Daca nu, cat costa la  un service ?

#2
cat3y3_2003

cat3y3_2003

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 422
  • Înscris: 09.02.2008
Salut.AI o problema cu senzorul CCD.Iti recomand sa mergi cu el intr-un service.Daca nu te descurci sau ai nevoie de ajutor da-mi un PM.Numai bine.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate