Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...
 Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 

Cerneala refill pentru cartuse CLI-551

- - - - -
  • Please log in to reply
77 replies to this topic

#73
Lucian BLK

Lucian BLK

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 274
  • Înscris: 28.04.2006
Tocmai am reincarcat, pentru a doua oara, cu cerneala, cartusele cu cip autoresetabil luate de pe aliexpres. Impreimanta, un Canon MG6450, nu le vede ca pline. De ce nu s-au autoresetat? Trebuie facut ceva? Mentionez ca nu am asteptat sa-mi apara indicatia de empty la imprimanta, le-am reincarcat inainte de asta deoarece magenta era gol iar celelalte aproape.

#74
VIO47

VIO47

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 124
  • Înscris: 04.01.2009

View PostLucian BLK, on 15 octombrie 2016 - 11:42, said:

Tocmai am reincarcat, pentru a doua oara, cu cerneala, cartusele cu cip autoresetabil luate de pe aliexpres. Impreimanta, un Canon MG6450, nu le vede ca pline. De ce nu s-au autoresetat? Trebuie facut ceva? Mentionez ca nu am asteptat sa-mi apara indicatia de empty la imprimanta, le-am reincarcat inainte de asta deoarece magenta era gol iar celelalte aproape.
Salut, probabil ai rezolvat intre timp. Ca sa se reseteze trebuie sa stepti pana iti spune imprimanta sa inlocuiesti cartusul.

Edited by VIO47, 11 November 2016 - 15:14.


#75
sharky_the1

sharky_the1

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 19.05.2010
noul link pentru cartușe https://m.aliexpress...7.html#autostay

#76
geutu

geutu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 66
  • Înscris: 07.01.2016
de aici a cumparat cineva ? https://www.mediatec.ro/index.php
sunt bune?
vad ca au cerneala intek

#77
andriipopa75

andriipopa75

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 34
  • Înscris: 14.08.2003
avand in vedere ca am primit aici un sfat bun pentru cerneala CLI551, am comandat de la octopus https://www.octopus-...551-with-5x-ink un kit de refill micut, de 5 litri + cartuse autoresetabile+ siringi,manusi , 70euro cu tot cu transport (in 5 zile). Sper sa tina imprimanta cat tine cerneala, consum 5-6 ml/200 discuri printate.

Edited by andriipopa75, 22 January 2018 - 18:23.


#78
geutu

geutu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 66
  • Înscris: 07.01.2016
Depinde ce imprimanta ai , eu  am un canon mg6650 si dupa eroara cu absorbantul aproape plin a aparut eroarea 5b00  am fost la servie cu ea si mi sa spus ca nu se poate  reseta  si ar fi o modalitate dar se ajunge mai scumpa decat imprimanta , comanda din strainatate  + transport si nu se  merita ( probabil la placa se referea)  si asa am ajuns sa stea intr-un colt ..........
Nici nu mai stiu ce imprimante sunt mai fiabile asta dupa 3k de foi trase a dat eroarea  si gata ..... in 2 ani de zile

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate