Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Google Sheet - Referire la textul...

De ce vor atația politicieni...

ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?
 Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...
 Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...

joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...
 Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...
 

Românii riscă să nu vadă C.M. 2014. TVR nu a plătit încă drepturile de difuzare.

- - - - -
  • Please log in to reply
31 replies to this topic

#19
Cola_13

Cola_13

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 663
  • Înscris: 19.10.2009
Nu imi place fotbalul dar competiti importante cum sunt  ce,cm sau olimpiada trebuie sa ramana la tvr ca sa fie vazute de toti romani.

#20
lahmu

lahmu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 52
  • Înscris: 03.02.2014
toate competiti trebuiesc vazute de romani,de greci, de gali

#21
Cola_13

Cola_13

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 663
  • Înscris: 19.10.2009
Daca tie iti place sa platesti taxa tvr degeaba e treaba ta.

#22
Mocebon

Mocebon

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,625
  • Înscris: 06.10.2006
Uimitor cat de senini sunt unii, nici in basca nu-i doare de faptul ca aia din TVR papa banii pe care noi toti ii platim lunar, iar cand e de transmis cate un eveniment sportiv se lamenteaza ca nu au fonduri.
Daca se anula vreo telenovela sigur curgeau rauri de lacrimi, adica "pă banii nostri nu putem sa-l vedem pe don Fernando??"

Edited by Mocebon, 23 April 2014 - 18:18.


#23
tiestodj20

tiestodj20

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,701
  • Înscris: 04.06.2007

View PostCola_13, on 23 aprilie 2014 - 17:27, said:

Nu imi place fotbalul dar competiti importante cum sunt  ce,cm sau olimpiada trebuie sa ramana la tvr ca sa fie vazute de toti romani.

In unele cazuri ar fi fost buna si emisiunea lui Pruteanu! Posted Image

#24
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,867
  • Înscris: 28.11.2006
Eu nu m-as alarma prea tare, macar pana nu apare o stire pe un site serios. Pana acum n-am vazut ca surse decat GSP (Intact-Felix) si Ziua veche (SRS, fost turnator la Secu'). Pana nu vad o stire serioasa, ma abtin.

LE: am gasit ceva:
Seful Sportului TVR, Emil Hossu Longin: Riscul ca Televiziunea publica sa nu poata transmita CM din Brazilia "e posibil, dar putin probabil"
Cred ca se vor scotoci totusi de bani, ca doar vin alegerile si guvernantii nu pot risca sa piarda din voturi Posted Image

Edited by pufonel, 23 April 2014 - 19:35.


#25
PicoDazore

PicoDazore

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,960
  • Înscris: 25.11.2011
Acum ce facem?! Scoatem de la naftalina vechile antene si le orientam spre sarbi, bulgari, unguri, ca sa fim siguri ca vom putea vedea fara nicio problema CM-ul din Brazilia?!!!

#26
cipaul66

cipaul66

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,005
  • Înscris: 26.08.2009
Sa fim serioși , acum se pun în funcțiune antenele satelit,  nu Yagi ! Am evoluat ceva de atunci ....!

#27
dhaulagiri

dhaulagiri

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,434
  • Înscris: 16.11.2012

View PostCipry7, on 23 aprilie 2014 - 12:12, said:

... Dolce ne-a făcut o ofertă, dar e una foarte mică, în timp ce cu Digi nici n-am dorit să intrăm într-o negociere...

E bine jigodilor din TVR, va platim degeaba. Acuma inteleg furia individului angajat pe pile si fara nici un merit in tvr, este vorba de unul dintre copiii autoarei "Memorialul Dureri" (in timp ce sotul autoarei si tatal individului a recunoscut ca a colaborat si a turnat la securitate) .  Furie maifestata atunci cind Digi Sport a anunat ca au achizitionat drepturile de transmisie pentru preliminarile viitoarelor C.E si C.M de fotbal.

Cu grecii negociati si vindeti pe nimic drepturi cumparate din BANI PUBLICI, doar aveti angajati in redactia sport care au barbati in functie de conducere la grecii, cu Digi Sport nici macar nu negociati. De ce nemernicilor?
E vorba de comisioane sau de consistenta lor?

#28
Cola_13

Cola_13

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 663
  • Înscris: 19.10.2009

View Posttiestodj20, on 23 aprilie 2014 - 18:59, said:


In unele cazuri ar fi fost buna si emisiunea lui Pruteanu! Posted Image

Nu inteleg ce am gresit gramatical in fraza.Am fost fan al emisiuni prezentate de Pruteanu.

#29
yonutz80ro

yonutz80ro

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,191
  • Înscris: 05.08.2006
Offtopic: Ce ai gresit si in fraza asta. Se vede de la o posta.

#30
Orangetm

Orangetm

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,346
  • Înscris: 07.11.2007

View Postyonutz80ro, on 24 aprilie 2014 - 07:33, said:

Offtopic: Ce ai gresit si in fraza asta. Se vede de la o posta.
De obicei se exagereaza cu "i"-urile, mai ales la verbe!
Posted Image

Edited by Orangetm, 24 April 2014 - 10:09.


#31
cipaul66

cipaul66

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,005
  • Înscris: 26.08.2009

View Postdhaulagiri, on 23 aprilie 2014 - 21:50, said:

E bine jigodilor din TVR, va platim degeaba. Acuma inteleg furia individului angajat pe pile si fara nici un merit in tvr, este vorba de unul dintre copiii autoarei "Memorialul Dureri" (in timp ce sotul autoarei si tatal individului a recunoscut ca a colaborat si a turnat la securitate) .  Furie maifestata atunci cind Digi Sport a anunat ca au achizitionat drepturile de transmisie pentru preliminarile viitoarelor C.E si C.M de fotbal.

Cu grecii negociati si vindeti pe nimic drepturi cumparate din BANI PUBLICI, doar aveti angajati in redactia sport care au barbati in functie de conducere la grecii, cu Digi Sport nici macar nu negociati. De ce nemernicilor?
E vorba de comisioane sau de consistenta lor?
Și atunci ce interes ar avea DIGI să introducă TVR HD pe satelit ... , mai bine lipsă dacă așa vor !

#32
ARPA

ARPA

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,603
  • Înscris: 05.10.2013
TVR va transmite toate meciurile de la campionatul mondial de fotbal ,anunt la stirile din sport de la jurnalul TVR.

Quote

In unele cazuri ar fi fost buna si emisiunea lui Pruteanu!
Ce-i opreste sa dea in reluare pastilele lui Pruteanu ? parca tinea 5 minute ,o perioada a fost intrerupta de la difuzare pe motiv ca Pruteanu beneficiaza de publicitate electorala .

Edited by ARPA, 24 April 2014 - 20:01.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate