Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Numai aici despre Snooker

- - - - -
  • Please log in to reply
181 replies to this topic

#163
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,877
  • Înscris: 28.11.2006
Si castiga Trump cu 9-7, exact cum prevazuse Jimmy White (desi n-a spus pentru cine va fi acest scor) :D Trump a fost mai bun la siguranta, iar lui Ronnie i-a lipsit verva de ieri din meciul cu Selby. Oricum, ne-am delectat cu acest meci.

PS O mare bila alba pentru Alex Crisan, care a avut comentarii la obiect si savuroase. Mi-a adus aminte de alt Alex, Ciocan de la ciclism. Amandoi oameni direct implicati in fenomen, foarte spontani si pujtin raraiti (mai ales Crisan :naughty:) Si mi-a placut ca l-au amintit pe Marius Ancuta si ca au vorbit despre turneul care va avea loc in memoria lui! :OK:

#164
fansat

fansat

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,320
  • Înscris: 31.08.2006

View Postpufonel, on 19 noiembrie 2018 - 00:43, said:


PS O mare bila alba pentru Alex Crisan, care a avut comentarii la obiect si savuroase. Mi-a adus aminte de alt Alex, Ciocan de la ciclism. Amandoi oameni direct implicati in fenomen, foarte spontani si pujtin raraiti (mai ales Crisan Posted Image)

                  Vreau sa-ti spun ca sotia si fata mea cand i-au auzit prima data vocea lui Crisan chiar erau convinse ca e vocea lui Alex Ciocan  Posted Image . Vocile celor doi seamana foarte mult  Oricum, amandoi, si Crisan, si Ciocan, sunt baieti finuti si de bun-simt, plus ca sunt din interiorul acestor sporturi si prin ei aflam si noi multe chestii ineresante.

#165
eumorocanosul

eumorocanosul

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,719
  • Înscris: 02.02.2009
Ronnie out din primul tur,eliminat de un amator :
https://sport.hotnew...ur-crucible.htm

#166
rotnic

rotnic

    Proud "United Gashka" member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,793
  • Înscris: 28.11.2005
OMG! Bine ca nu m-am uitat.

#167
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,877
  • Înscris: 28.11.2006
A jucat slab si, cand dadea semne ca-si va reveni, la 8-8 si dupa 3 jocuri castigate la rand, a ratat o bila roz usoara :wallbash: Si mie imi pare rau ca a fost eliminat,/ dar sper ca anul asta va fi randul lui Trump.

#168
minereu

minereu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,650
  • Înscris: 22.02.2015
Trump joacă singur! Să-i spună cineva lui Maguire ca a inceput meciul.

#169
johnnycrush

johnnycrush

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,066
  • Înscris: 26.12.2017
Iar a inceput sa joace singur!
Saracu' Higgins mai vine la masa doar ca sa nu-si iasa din mana, poate-poate se iveste vreo ocazie si sa nu fie "neincalzit".

#170
fansat

fansat

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,320
  • Înscris: 31.08.2006

View Postjohnnycrush, on 05 mai 2019 - 23:11, said:

Iar a inceput sa joace singur!
Saracu' Higgins mai vine la masa doar ca sa nu-si iasa din mana, poate-poate se iveste vreo ocazie si sa nu fie "neincalzit".

              Cred ca nu se astepta nimeni la dezechilibrul asta inca din a doua sesiune. In fine, mai sunt doua sesiuni, totusi.

#171
GUP

GUP

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,350
  • Înscris: 24.03.2006
Lovitura la bila neagra! Posted Image Posted Image

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/BTDjQERs9Vk?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#172
GUP

GUP

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,350
  • Înscris: 24.03.2006
Si una de la Higgins. Posted Image

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/oVyu5I4aOtk?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#173
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,877
  • Înscris: 28.11.2006

View Postpufonel, on 23 aprilie 2019 - 20:25, said:

A jucat slab si, cand dadea semne ca-si va reveni, la 8-8 si dupa 3 jocuri castigate la rand, a ratat o bila roz usoara Posted Image Si mie imi pare rau ca a fost eliminat,/ dar sper ca anul asta va fi randul lui Trump.
Ma bucur ca am avut dreptate! Cred ca am vazut cel mai bun joc al unui jucator intr-o finala de CM. De regula in finala se juca mult mai tacticizat, dar Trump a jucat extraordinar. Si nici Higgins nu s-a lasat mai prejos! :first:

#174
fansat

fansat

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,320
  • Înscris: 31.08.2006

View Postpufonel, on 06 mai 2019 - 20:47, said:

Ma bucur ca am avut dreptate! Cred ca am vazut cel mai bun joc al unui jucator intr-o finala de CM. De regula in finala se juca mult mai tacticizat, dar Trump a jucat extraordinar. Si nici Higgins nu s-a lasat mai prejos! Posted Image

  Da, si mie mi s-a parut una dintre cele mai frumoase finale din ultimii ani, cu un Trump magistral.

#175
johnnycrush

johnnycrush

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,066
  • Înscris: 26.12.2017
De break-ul maxim al lui Higgins nu zice nimeni nimic :) ?

#176
fansat

fansat

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,320
  • Înscris: 31.08.2006

View Postjohnnycrush, on 06 august 2020 - 18:48, said:

De break-ul maxim al lui Higgins nu zice nimeni nimic Posted Image ?


   Break frumos, eclipsat insa de pierderea jocului in fata unui anglo-norvegian venit din calificari. Parca as vrea sa-l vad pe Kurt Maflin mergand mai departe.

#177
fansat

fansat

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,320
  • Înscris: 31.08.2006
Ronnie din nou intr-o finala de campionat mondial, dupa ultimele trei jocuri uluitoare din meciul cu Mark Selby, ca in vremurile lui bune ! !

#178
amstel

amstel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,284
  • Înscris: 21.07.2008
Eurosport nu mai transmite snooker?

#179
4alex

4alex

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 73
  • Înscris: 07.06.2010
Championship League si Campionul campionilor nu. In rest tot ce este important transmite. Championship League este pe Sport Klub zilele astea. Astazi a jucat si Ronnie.

#180
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,877
  • Înscris: 28.11.2006
Sunt curios cum si unde se vor tine turneele sezonul asta. Probabil tot intr-un singur loc juma' de sezon, ca anul trecut. Dar macar sa se tina...

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate