Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
lipsa simtului realitatii in poli...

Arici in curte

Telefoane achizitionate de pe OLX

Incalzire pardoseala slim (renova...
 Probleme echitatie amatori

Scurgere chiuveta -> teava co...

Trigger Warning (2024)

Pareri cartiere/zone in care ati ...
 Care este culoarea normala de soia?

Comertul cu arcuri si arbalete

Masini pe benzina usor pretabile ...

Am primit facturi dupa ce am renu...
 Camere video, supraveghere curte....

Epilator care nu smulge puful

Realizare comanda pompa submersib...

Covorase scari/trepte

Amiko Mini HD Combo

- - - - -
  • Please log in to reply
21 replies to this topic

MaxxJr

MaxxJr

Member

• Grup: Members
incearca sa pui fisierul pe un stick usb si sa il incarci din meniul receptorului (System -> Upgrade by USB , selectezi Channel list, etc.)

innesat

innesat

Senior Member

• Grup: Moderators
Channel Editor, era unul ceva cu Ali, nu mai retin corect. Dar era praf de tot. Personal, prefer sa rezolv cu telecomanda. Si la favorite, idem.

BaciuSaxomoney26

BaciuSaxomoney26

New Member

• Grup: Candidate Members
Salut am cumparat si eu un receptor AMIKO MINI COMBO EXTRA HD L-am conectat si la cablu de internet de la RCS-RDS PRIN CABLU s-a luat net si adresele IP si Mac dar nustiu care sant setarile pentru a intra pe Youtube stie cineva sa ma ajute multumesc .

mkorneliu

mkorneliu

New Member

• Grup: Members

View PostBaciuSaxomoney26, on 15 ianuarie 2020 - 12:10, said:

Salut am cumparat si eu un receptor AMIKO MINI COMBO EXTRA HD L-am conectat si la cablu de internet de la RCS-RDS PRIN CABLU s-a luat net si adresele IP si Mac dar nustiu care sant setarile pentru a intra pe Youtube stie cineva sa ma ajute multumesc .

Si eu si un prieten avem aceeasi problema. Se conecteaza,vede pagina de start dar mai departe nu vrea.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate