Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...
 Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi
 Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 

Nokia Lumia 930

- - - - -
  • Please log in to reply
1856 replies to this topic

#1855
poliglot

poliglot

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 60
  • Înscris: 01.04.2009
Buna ziua. Daca mai intri pe aici si ai timp sa-mi explici cum ai scapat de debranduirea sistemului de operare, te rog explica-mi procedura. Am un Nokia Lumia 930 luat pe vremuri de la Orange, l-am decodat dar de brandul Orange din Windows Phone n-am reusit sa scap. Multumesc.

View Postbogggy, on 21 decembrie 2014 - 09:43, said:

Salut! Până la urmă am flash-uit firmware-ul pentru product code-ul 059W0X5. Este un product code pentru țările nordice. Imediat am primit si update la Denim. Primul lucru pe care l-am testat după update a fost să văd dacă mai are acel flicker când sunt pe conexiune 2G/EDGE. Din păcate mi s-a reconfirmat ideea că este o problemă hardware pe care producătorul nu vrea să o recunoască. Schimbările sunt cele menționate pe net si sunt de bun augur. O aștept în continuare pe CORTANA si pentru limba română, cu toate că nu se va întâmpla în viitorul apropiat.


#1856
breitner

breitner

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,819
  • Înscris: 17.05.2010
Schimbi firmware (de ex. cu 059W004 (https://www.lumiafir...m/model/RM-1045)).
Dar trebuie sa stii ca nu vei mai putea instala nicio aplicatie magazinul pentru windows phone fiind inchis.
Sau schimbi cu firmware de Lumia 950 si ai windows 10 mobile cu acces la magazin.

#1857
poliglot

poliglot

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 60
  • Înscris: 01.04.2009
Multumesc de raspuns.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate