Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Motorola V360

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
28283 replies to this topic

#28279
gerbil

gerbil

    Membru' activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,049
  • Înscris: 10.09.2005
Ok deci m-am documentat cat de cat, am boot loader 09.02, sw version R4513_G_08.B7.ABR . Am citit pe acest topic ca ar merge fara probleme diabolic MP 1.3, insa nu il gasesc nicaieri sa il downloadez, linkurile postate aici vad ca numai exista, pe google nici atat nu gasesc. daca il mai are cineva il rog mult sa il puna aici.

Edited by gerbil, 01 January 2014 - 14:37.


#28280
gerbil

gerbil

    Membru' activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,049
  • Înscris: 10.09.2005
Am rezolvat, multumesc.

#28281
senxei

senxei

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 100
  • Înscris: 04.07.2007
salutare! am si eu un motorola v360 de mult timp si nu l-am mai folosit. Acum am vrut sa il repun la treaba si constat ca nu mai stiu codul de deblocare. sau codul de securitate. am incercat cu 0000 sau 1234 la deblocare si 000000 sau 123456 la securitate precum am gasit prin manual. E possibil sa le fi schimbat eu atunci dar nu mai  tin minte ce cod as fi putut pune. Cum as putea face ca sa il deblochez? am gasit ceva mai sus in topic aici ca ar putea merge cu programul p2kae dar nu il gasesc nici aici in topic si nici pe net nu dau de el. ajutati-ma va rog cu un sfat sau un program pentru a putea refolosi tel. multumesc anticipat!

Edited by senxei, 23 March 2014 - 13:12.


#28282
gerbil

gerbil

    Membru' activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,049
  • Înscris: 10.09.2005
Acum 1 an l-am resoftat cu un mp 1.3. Am făcut înainte de asta și un backup cu Flash Backup. Cum îl pun înapoi? Merge direct cu rds lite? Pe windows 8.1 nu se instalează rds lite dar voi face cu un windows xp în virtual box.

Edited by gerbil, 10 June 2015 - 16:55.


#28283
senxei

senxei

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 100
  • Înscris: 04.07.2007
Revin acum: cind ii montez bateria imi apare:
Boot Loader 08.A0. SW Version: R4513_G_08B7.56R_A   OK to Program Connect USB Data Cable.
Ce trebuie sa ii mai fac ca sa il readuc la functionare normala? Va multumesc

#28284
dj_yry

dj_yry

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 103
  • Înscris: 18.09.2007
Am incercat azi sa-l resoftez o data cu driverele astea https://motorola-glo...tail/a_id/88481 , apoi cu cele de pe softpedia.com din pacate am windows 10 si cand incerc Flash&Backup 3 telefonul apare ca neconectat iar programul se blocheaza am incercat si compatibility mod si tot nu merge, exista vreo solutie pt. windows 10 vroiam sa-l readuc la Fallen Angel MP

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate