Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Motorola V360

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
28283 replies to this topic

#19
alex_slap

alex_slap

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 29.04.2005
h0tice   salut.....te rog spune mi si mie....daca instalez driverele alea pe care le ai pus tu aici...o sa imi apara ca un removable disk? sau mai tre sa fac ceva?

#20
hyperyon

hyperyon

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,776
  • Înscris: 19.12.2003
mie mi-a aparut doar removable disk
soft-ul...banuiesc ca nu il are nimeni...nimeni nu s-a indurat sa cumpere cablul de date unde ofera si cd-ul

#21
Tazmanul

Tazmanul

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 28.12.2005

 hyperyon, on Dec 27 2005, 23:39, said:

mie mi-a aparut doar removable disk
soft-ul...banuiesc ca nu il are nimeni...nimeni nu s-a indurat sa cumpere cablul de date unde ofera si cd-ul

Salutare! Am si eu un Motorola V360  si am incercat sa pun poza cu extensia .GIF si cand vreau sa o deschid imi zice ca e dimensiunea prea mare pentru a o deschide cu toate ca are doar 46Kb . Poate incearca cineva si imi spune si mie daca a reusit.
Si inca ceva - daca vreau sa aloc un mp3 ptr o persoana anume din agenda trebuie sa copiez acea melodie in memoria tel cu toate ca are doar 6 mb. (practic cam degeaba potzi sa ai miniSD ca nu potzi sa-l cobini cu telefonul)

#22
hyperyon

hyperyon

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,776
  • Înscris: 19.12.2003
cardul mai mult e pentru a stoca pozele, mp3-urile pentru mp3 player si filmuletze etc
Tazmanul..nu este nevoie sa pui toata melodia...taie din ea..si iti incape in cei 6 mega..eu asa fac

#23
alex_slap

alex_slap

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 29.04.2005
Salut...si eu am motorola v360...am facut ce am citit pe forum. Am copiat un mp3 in telefon si cand ma duc in telefon...imi spune "file type not supported"...de ce?...si de copiat in ringtones trebuie nu? sau in audio?
Please spuneti-mi si mie. Si playerul ala de acolo de la jocuri...nu imi citeste decat niste alert sounds...ce trebuie sa fac?    ms....

#24
hyperyon

hyperyon

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,776
  • Înscris: 19.12.2003
pai..trebe sa aiba maxim calitatea 192..altfel nu recunoaste piesa
pune piesele in audio nu in ringtones pe card
in rest...ar trebui sa reusesti

#25
T-MoBiLeR

T-MoBiLeR

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 776
  • Înscris: 20.12.2005

 hyperyon, on Dec 29 2005, 01:26, said:

pai..trebe sa aiba maxim calitatea 192..altfel nu recunoaste piesa
pune piesele in audio nu in ringtones pe card
in rest...ar trebui sa reusesti

Merg si puse in "Ringtone". Desi nu pricep de ce sunt doua foldere pentru tonuri. Banuiesc ca "audio" e pentru playerul java instalat, nu sunt sigur.

#26
h0tice

h0tice

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 379
  • Înscris: 21.03.2005
Asa... salut si scuze in primul rand ca nu am mai raspuns ceva vreme, dar nu mai primisem mailuri pentru notificare. Sa raspund la cateva din intrebarile care le-am vazut pe aici...

Daca vreti doar sa ascultati mp3-urile puteti sa le puneti pe card (e si normal), dar daca vreti sa il puneti ca ringtone, atunci trebuie mutat in memoria telefonului... Eu unul nu am reusit sa pun un ringtone direct de pe card.

Legat de soft, intr-adevar, ce am pus eu mai sus, face sa apara telefonul doar ca un Removable Disk. Dar daca vreti, pot sa fac rost de un soft care a venit impreuna cu un Motorola V3 si cred k ca functiona si la asta. O sa iau CD-ul si ii pun imaginea aici... sper sa nu fie prea mare...

Alex_slap, vezi la playerul ala de care spui tu, sa nu fie setat sa citeasca fisierele audio din memoria telefonului, iar tu sa le ai pe card. Pentru a schimba acest lucru, trebuie sa apesi pe tasta Meniu.

#27
pownee13

pownee13

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 757
  • Înscris: 31.03.2005
nu te obosi sa pui cd-ul daca nu are versiunea 3.3 care recunoaste v360. cu ce ai tu am incercat si eu dar nu il recunoaste.

#28
hyperyon

hyperyon

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,776
  • Înscris: 19.12.2003
pls poate pune cineva pe un server toate jocurile care le are si au mers pe v360? eu am avut cateva dar am formatat din greseala card-ul :( si nici site-ul de mai sus nu merge
multumesc

Edited by hyperyon, 29 December 2005 - 16:56.


#29
Go.go.man

Go.go.man

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 603
  • Înscris: 29.12.2005
Sal pplz ! Spuneti-mi va rog cum fac setarile de internet (gprs wap) pt tel (moto v360) ,cum iau tonuri polifonice dp net ? Am mai gasit o intrebare asemanatoare dar fara raspuns...
10x mult  :worthy:

#30
hyperyon

hyperyon

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,776
  • Înscris: 19.12.2003
eu am fost direct la orange shop...mi-am incalcit urechile prin setari pe acolo...
daca esti pe connex ...mergi la connex shop...:)

#31
h0tice

h0tice

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 379
  • Înscris: 21.03.2005
Suna la relatii cu clientii si o sa iti trimita setarile prin sms. Se vor instala automat, fara sa faci tu nimic

#32
hyperyon

hyperyon

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,776
  • Înscris: 19.12.2003
la orange nu au setarile automate..

#33
OKT

OKT

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 113
  • Înscris: 23.01.2005
Si eu sunt Pe Connex si am cerut setarile de MMS si de WAP Start de pe hellomoto.ro. Le-am primit prin SMS, le-am instalat frumos si mi le arata in Web Sessions cu un lacat inchis. Ce mai trebuie sa fac ?

#34
mihai20005

mihai20005

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,492
  • Înscris: 18.12.2005
Ma tot chinui de cateva zile cu cateva probleme. Iata care sunt: nu reusesc sa gasesc vreo functie care sa inregistreze voce, numai voce, si doi pe la mine nu prea am gasit cablu miniusb (imi puteti trimite voi unul si aici pe bune vorbesc, prin posta, platesc atat cablu cat si posta).

#35
h0tice

h0tice

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 379
  • Înscris: 21.03.2005
De faza cu inregistratul nu stiu ce sa zic, nu e telefonul acasa si nu stiu sigur daca avea functie de reportofon. Iar un cablu pot sa iti trimit eu, da-mi un PM cu adresa ta si o sa merg saptamana viitoare sa il cumpar si ti-l trimit.

#36
OKT

OKT

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 113
  • Înscris: 23.01.2005
Azi am fost la reprezentanta Connex, o d-soara de acolo mi-a scos la imprimanta setarile de MMS , am venit acasa, am dat un Master Clear  :angry: la telefon ca sa-mi stearga sesiunile web cu lacat care erau primite de la hellomoto.ro, am urmat instructiunile de pe foaie si tot nu-mi merge MMS-ul ! Tanti de acolo mi-a spus ca am MMS-ul activat si e adevarat pentru ca la *123 # imi arata ca mai am 13 MMS-uri moka , nu 15 inca din prima zi de cand l-am luat  :puke:  . Wtf should i do ?

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate