Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS
 Pareri apartament in zona Berceni?

Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine
 The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...
 Resoftare camera supraveghere

Laptop Gaming

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...
 

Vatican - masina de "vazut" in timp

- - - - -
  • Please log in to reply
77 replies to this topic

#73
theMisuser

theMisuser

    Cetatean European.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,121
  • Înscris: 25.02.2007
Eh, nu e chiar fizic imposibil.
Teoretic chiar se poate.
La partea practica mai e de lucru da' pur matematic se poate.

#74
Clovis

Clovis

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,215
  • Înscris: 24.04.2007
Pai practica ne omoara ca la teorie stam bine. Nu am atins nici macar viteza luminii ...dar asta nu inseamna ca e imposibil de atins....inca se mai lucreaza la treaba asta. Zic si eu asa ca opinia publica.

Edited by Clovis, 14 April 2014 - 20:08.


#75
theMisuser

theMisuser

    Cetatean European.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,121
  • Înscris: 25.02.2007
Pai la WARP se lucreaza.
Dupa ce reusesc asta, dau repede o fuguta pana in partea cealalta a galaxiei si folosind lentila gaurii negre din centru, pot sa citeasca ce scria Isus cu batu in nisip :)

Chiar, cum ar fi, peste cateva sute de ani, Isus live on tv, HD 3D :)
Si cred ca si sunetul s-ar putea obtine. E destul sa urmaresti vibratiile materialelor din jurul lui Isus si cu un pic de prelucrare, poate scoti si sunet surround.

#76
loock

loock

    Unas

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,662
  • Înscris: 29.03.2006
16K 7D

View PosttheMisuser, on 14 aprilie 2014 - 20:49, said:

Pai la WARP se lucreaza.
Dupa ce reusesc asta, dau repede o fuguta pana in partea cealalta a galaxiei si folosind lentila gaurii negre din centru, pot sa citeasca ce scria Isus cu batu in nisip Posted Image

Chiar, cum ar fi, peste cateva sute de ani, Isus live on tv, HD 3D Posted Image
Si cred ca si sunetul s-ar putea obtine. E destul sa urmaresti vibratiile materialelor din jurul lui Isus si cu un pic de prelucrare, poate scoti si sunet surround.

16K++ 7D++

#77
FioStark

FioStark

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 22.04.2014
Si mie profesoara mea de Fizica din liceu, ne-a povestit, cum ca la vatican este o carte secreta, si ca Da Vinci ar avea o implicare in acest sens. Eu Fiind ateu ma intreb ce ar putea cauta o asa masinarie la Vatican, unde este centrul prstiei si indoctrinarii de mii de ani. Pe o raza de 200 km evolutia stagneaza in in jurul Vaticanului.

#78
Grid_Controller

Grid_Controller

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 52
  • Înscris: 05.11.2014

View PostGeorge02, on 25 martie 2014 - 20:58, said:

La ora de filozofie , astazi , profesoara mea a afirmat un lucru destul de interesant : La vatican exista tehnologia necesara pentru a vedea inapoi in timp . Aceasta a spus ca nu exista o teleportare in sine ci doar a spus ca exista un mod de a vedea in trecut . Ce parere aveti despre asta si de ce a spus dansa ca la Vatican s-ar intampla toata treaba asta ?



eheee..daca am sti ce tehnologii sunt ascunse, nu ati mai dormi ....

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate