Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Receptie Eutelsat 5 West. Este po...

Poti receptiona semnal de la mai ...

Cabluri HDMI 2.1 de 4m-5m care sa...

zoom comparat cu Google Meet
 Monitor/Display wireless?

Chestie ciudata

De la un proiect scris in python ...

Audi A4 B9 quattro 190 CP!
 Tepari la pariuri pe TikTok

Banca imi cere justificativ fondu...

schema pcb ELECTRA CIM150 PAS

Probleme stomac
 Sfat achizitie bicicleta oras

Canalele Sky Showtime 1 și S...

Recomandare anvelope lexus rx

Extindere rețea wireless int...
 

Topic de donat lucruri de care nu mai avem nevoie

* * * * * 2 votes
  • Please log in to reply
173 replies to this topic

#145
androholic

androholic

    nemuritor si rece

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,898
  • Înscris: 26.03.2012

View Postflorinel, on 24 aprilie 2018 - 17:54, said:

Ok, hainele s-au dat unui coleg de forum. Sa le foloseasca cu placere !
Mii de mulțumiri din partea fiului meu. I se potrivesc ca o mănușă. Gecile și puloverele le-a pus la șifonier aranjate frumos pentru sezonul de toamnă/iarnă care urmează iar tricourile, maletele, pantalonii scurți și blugii îi bagă deja de mâine "în pâine" cum s-ar zice, adică la purtare. Mii de mulțumiri. Cu respect, Vlad.

PS E foarte încântat și de parfumul trimis între haine , e la vârsta la care se parfumează intens (cred că are vreo gagicuță dar tace chitic, e secretos, nu îmi zice nimic :lol:), și îți mulțumește mult.

#146
bitiro

bitiro

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 678
  • Înscris: 07.03.2008

View Postbitiro, on 04 aprilie 2018 - 17:59, said:

Donez cu ridicare din Sibiu:
- Mica enciclopedie matematica
- Dictionar de neologisme
- Scriitori romani
- Enciclopedia statelor lumii
- Mic dictionar enciclopedic.


Cartile si-au gasit noii proprietari.

#147
Bugsy004

Bugsy004

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 20.08.2008
Mulțumesc pentru lămuriri.
Voi reveni aici când voi avea ceva de donat.

#148
althea

althea

    Guru Member

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 11,660
  • Înscris: 30.10.2009

View Postpoadol, on 26 aprilie 2018 - 16:14, said:

Poate deschide topic separat mai nou, sau gresesc, deoarece are doar 3 postari?
N-are legătură cu numărul de postări, ar putea deschide topic, dar pentru câteva componente de PC? Zic și eu.

Zilele trecute cerea cineva o tigaie... nici chiar așa, să încurajăm cerșetoria.

#149
Naoto

Naoto

    Glasperlenspielmeister

  • Grup: Moderators
  • Posts: 14,863
  • Înscris: 15.12.2009
Pentru că s-a întâmplat ca un individ să abuzeze de încrederea unor useri care s-au arătat dispuşi să-i ajute familia, ajungând în final să-i tracaseze pe unii şi alţii cu cereri cel puţin ... nepotrivite (aici am recurs la un eufemism), le recomand celor care ar ajunge în situaţii similare să semnaleze asemenea cazuri.

Consider că forumul trebuie să rămână ceea ce este: un mediu deschis schimbului de idei şi informaţii. Un loc generos pentru dezbateri. Şi nu numai.

Nu însă şi pentru agresori sau escroci.

Edited by Naoto, 27 April 2018 - 12:05.


#150
Mannion

Mannion

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 267
  • Înscris: 17.07.2006
Am niște cerneală Inktec pentru Canon CL 211, 811, 511, 513, etc. Flacoanele sunt cam pe jumătate pline. Două sunt expirate din septembrie și martie 2017. Dacă interesează pe cineva, le ofer cu drag, doar în Focșani. Imprimanta nu o mai am!

Attached Files



#151
minam

minam

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 933
  • Înscris: 15.09.2009
Donez imbracaminte de dama (fuste, bluze, pantaloni, sacouri, jachete, pardesiu) marimi de la 44 la 48-50. Sunt lucruri frumoase, in stare foarte buna.
Ploiesti, Campina sau limitrof. Pentru detalii, mesaj privat.

#152
iuliangrecu

iuliangrecu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 674
  • Înscris: 26.09.2010
Donez imprimanta inkjet Canon mg4250, vechime 2 ani, scanerul si Wi-Fi functioneaza perfect, problema e la imprimare, rindurile ies miscate, nu am reusit sa-i gasesc buba.. de citeva ori i-am schimbat cartusele cu originale, ultima oara am cumparat kit reincarcare..

Cine o doreste, de regula ziua stau prin sector 6 la job, dupa progr, in sector 5.

Primul sosit, primul servit!  Posted Image

Week-end frumos tututror!

https://www.canon.ro...cification.aspx

Attached Files



#153
minam

minam

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 933
  • Înscris: 15.09.2009

View Postminam, on 10 mai 2018 - 22:08, said:

Donez imbracaminte de dama (fuste, bluze, pantaloni, sacouri, jachete, pardesiu) marimi de la 44 la 48-50. Sunt lucruri frumoase, in stare foarte buna.
Ploiesti, Campina sau limitrof. Pentru detalii, mesaj privat.

Si cateva manuale:

Attached Files



#154
minam

minam

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 933
  • Înscris: 15.09.2009
Hainele s-au dat.

#155
altuser09

altuser09

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,467
  • Înscris: 25.08.2009
Nu stiu daca e locul potrivit, incerc. Daca moderatorul are alta parere, il rog sa mute unde e mai bine.
Sa incepem:
Dupa absolvirea unui curs de master  la SNSPA (nu sunt eu absolventul), au ramas mai multe volume (documentatia a fost primita de la facultate in format digital). Sunt tiparite in conditii foarte bune, sunt legate cu coperti/spirala. Au minime adnotari,  portiuni evidentiate cu marker, nu sunt murdare, sifonate.  Cursul a fost in anii scolari 2019-2021.
Daca e cineva interesat, i le daruiesc cu drag, sper sa ii fie de folos.
Am facut rapid o lista cu volumele respective, scuze daca nu am fost consecvent in scrierea textului, spatiere, folosire majuscule, etc.
*Ion Deac-NEGOCIERE IN AFACERI
*Prof. univ. dr.Cristian Paun-FINANTAREA AFACERILOR/Suport de curs SNSPA/Fac de comunicare si rel publice/Master: MANAGEMENT SI COMUNICARE IN AFACERI
*METODE DE CERCETARE IN STIINTELE COMUNICARII/Suport de curs/Titulari curs: Conf.univ.dr.Loredana Ivan, Conf.univ.dr.Valeriu Frunzaru
* COMUNICARE INTERNA/Suport de curs/Autor:Conf.univ.dr.Diana-Maria Cismaru
*MANAGEMENT STRATEGIC/Suport de curs/Autor:Prof.univ.dr.Constantin Bratianu, (2015)
*COMUNICAREA INTERNA IN ORGANIZATII/Diana-Maria Cismaru
*Analiza comportamentala si managementul performantei/curs 3 Comunicare interna/Conf.univ.dr. Diana-Maria Cismaru
*Suport de curs MARKETING/autor:Conf.univ,dr.Folrina Panzaru, Asist.univ.dr. Alina Mihalcea (2015)
*Suport de curs COMUNICAREA EXTERNA A FIRMEI/Autor: Conf.univ.dr. Florina Panzaru, Asist.univ.dr. Alina Mihalcea
*Suport de curs MANAGEMENTUL RISCURILOR SI FEZABILITATEA AFACERILOR/Autor: Lector.univ.dr. Stan Sergiu Octavian

Locuiesc in Bucuresti, Drumul Taberei.

Edited by altuser09, 11 July 2021 - 12:04.


#156
buha

buha

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 898
  • Înscris: 02.06.2006
Va salut!
Donez o somiera pentru pat 180x200 din pal.
Sunt practic doua placi din pal de 90x200 ambalate in folie cu buline; noi, nefolosite.
Cand mi-am cumparat patul, in descrierea produsului nu scria ca aceasta este inclusa si mi-am cumparat alta.
NU livrez prin curier!
Se ridica din Iasi, zona Galata.

Attached Files



#157
buha

buha

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 898
  • Înscris: 02.06.2006
Donat în afara forumului.

#158
FREESH

FREESH

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,896
  • Înscris: 23.02.2007
Donez  = > https://www.pcgarage.../gank-ii-black/
In stare buna , vine si cu 1 ventilator spate cu led albastru.

Doar in Constanta o predau.

#159
altuser09

altuser09

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,467
  • Înscris: 25.08.2009
Cu parere de rau, azi ajung la reciclat. Nu am avut nici o solicitare.

#160
suri

suri

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,082
  • Înscris: 10.05.2004
Donez 2 memorii laptop Samsung 1GB DDR2 SO-DIMM 200pin PC2-5300S 667MHz M470T2864DZ3-CE6 (exemplu).
Memoriile sunt functionale, am facut un upgrade la un laptop acum cativa ani. Uitasem de ele, le-am gasit acum cand am facut ordine prin sertare Posted Image.

Doritorii pot trimite mesaj privat, pentru predare ne putem intalni in Bucuresti.

#161
benis

benis

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 29,102
  • Înscris: 04.02.2011
Anul acesta donez instalațiile vechi defecte. Nu am timp să le repar, în general este vorba de fire rupte.
Predare personala în Timișoara.
Sărbători fericite!

Attached Files



#162
Ninja

Ninja

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,355
  • Înscris: 07.12.2002
Donez urmatoarele:

- Razer Arctech Pro pentru iphone 12 pro max
- iphone xs leather case (apple) product red
- iphone xs hard case (otterbox)
- iphone 8 leather case (apple) yellow
- nintendo switch joycon assist caps (2 seturi): se pun pe joycon pentru un control mult mai bun
- cartuse (goale) canon CLI 551 pentru cine doreste si stie cum sa le reumple
- prelungitor cu protectie la supratensiune 6 prize. Functioneaza doar doua, deci doar pentru cineva cu valeitati in ale electronicii care ii poate da de cap.
- prelungitor cu protectie la supratensiune APC cu 6 prize, pentru 100V (mai mult ca o curiozitate, cred ca o sa il arunc)
- Thermal Grizzly Kryonaut (cred ca mai are putin in el, dar nu garantez)

Husele sint extrem de putin folosite si curate, nu va faceti griji. Arctech-ul am renuntat la el pentru ca se curbeaza un pic (ADHD-ul meu nu permite asa ceva Posted Image)

Doar pentru Bucuresti, marti am treaba prin centru.

Edited by Ninja, 19 June 2022 - 18:50.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate