Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Boxa membrana tweeter infundata

ajutor

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?
 polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas
 

Cum sunt fetele americance ?

- - - - -
  • Please log in to reply
78 replies to this topic

#73
bogdan_m78

bogdan_m78

    Junior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 51
  • Înscris: 23.03.2014

View Postdjl, on 03 aprilie 2014 - 20:06, said:

@bogdan_78: deci trebuie să-mi caut o sudistă

Neaparat.

#74
Marcel_P

Marcel_P

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,113
  • Înscris: 08.02.2013

View Postdjl, on 03 aprilie 2014 - 20:06, said:

@bogdan_78: deci trebuie să-mi caut o sudistă
...................................
Sigur că da ! O blondă minionă din Orlando, Florida. Posted Image

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/ZOgpOEhKRaQ?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]


Edited by Marcel_P, 10 April 2014 - 09:46.


#75
djl

djl

    Smrt fa¹izmu, sloboda narodu! Īmi cresc amprenta de Carbon

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 112,486
  • Înscris: 13.06.2004
Ca f.d., I  :wub:  tall girls!

#76
studio_21

studio_21

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 345
  • Înscris: 10.04.2014

View Postzedicus, on 24 martie 2014 - 19:06, said:

Ma intrebam oare cum sunt ele in realitate, nu ce vedem la televizor si in filme. Stiu ca multe sunt grase, dar acum ma refer la cele obisnuite, care arata bine. As vrea sa stiu cum sunt ele ca persoane, ca si caracter, etc. Si ca o intrebare suplimentara, cum sunt americancele spre deosebire de romance?
Mai intai sa fac o remarca : cand zici american - practic zici (un om care a emigrat din orice parte a lumii pe continentul americii) si s-a stabilit acolo.
Deci in principiu au venit europenii , i-au omorat pe bastinasi (indienii nativi) si gata - "s-au numit brusc americani" .
In  general aici , orice discutie pe care o ai cu cineva  ajungi la intrebarea "ce natie esti" ? Si incepe sa zica , sunt polonez , lituanian, corean , japonez , italian.. etc (emigrant acolo de mai mai mult timp sau mai recent).
Eu am facut liceul si facultatea in Chicago. In liceu am dus lipsa de fetele de la noi. Deci iti spun clar , nimic si nimeni nu se compara cu romancele noastre !
Si da , a trebuit sa  vin aici sa-mi pretuiesc tara si natia asa de mult ! Altfel nu-mi dadeam seama ce valori avem si cat de mult inseamna !
Si ca sa-ti raspund la intrebare , peste %60 sunt obezi aici. Deci... eu cand ies pe strada.. vad in general numai "forme ciudate" destul de rar persoane care arata foarte bine.
Depinde acum si de zona.
Eu unul n-am intalnit persoane mai frumoase ca romancele nicaieri si a trebuit sa vin aici sa ma conving 100% de asta !
Cat despre caracter , intalnesti persoane fel de fel , exact ca si la noi. Unele mai dezghetate, altele mai incuiate !
Deci daca ar fi sa fac o statistica asa cu aproximatie , as spune de la o scara la 1 - 10 din 10 americance care le vad pe strada 2 hai 3 ar fi ok , frumoase restul ....
La noi , din 10 romance pe strada 7 - 8 sunt frumoase !

Ma rog sunt multe de discutat. Sper ca ti-am facut o mica idee.

Edited by studio_21, 11 April 2014 - 19:08.


#77
Sempiternal

Sempiternal

    // Mastermind \\

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,646
  • Înscris: 05.05.2013

View PostMarcel_P, on 10 aprilie 2014 - 09:45, said:

Sigur că da ! O blondă minionă din Orlando, Florida. Posted Image

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/ZOgpOEhKRaQ?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]


Weeeeird part of the internet again!

#78
avenirv

avenirv

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,554
  • Înscris: 01.05.2009

View Poststudio_21, on 11 aprilie 2014 - 19:04, said:

Mai intai sa fac o remarca : cand zici american - practic zici (un om care a emigrat din orice parte a lumii pe continentul americii) si s-a stabilit acolo.
Deci in principiu au venit europenii , i-au omorat pe bastinasi (indienii nativi) si gata - "s-au numit brusc americani" .
In  general aici , orice discutie pe care o ai cu cineva  ajungi la intrebarea "ce natie esti" ? Si incepe sa zica , sunt polonez , lituanian, corean , japonez , italian.. etc (emigrant acolo de mai mai mult timp sau mai recent).
Eu am facut liceul si facultatea in Chicago. In liceu am dus lipsa de fetele de la noi. Deci iti spun clar , nimic si nimeni nu se compara cu romancele noastre !
Si da , a trebuit sa  vin aici sa-mi pretuiesc tara si natia asa de mult ! Altfel nu-mi dadeam seama ce valori avem si cat de mult inseamna !
Si ca sa-ti raspund la intrebare , peste %60 sunt obezi aici. Deci... eu cand ies pe strada.. vad in general numai "forme ciudate" destul de rar persoane care arata foarte bine.
Depinde acum si de zona.
Eu unul n-am intalnit persoane mai frumoase ca romancele nicaieri si a trebuit sa vin aici sa ma conving 100% de asta !
Cat despre caracter , intalnesti persoane fel de fel , exact ca si la noi. Unele mai dezghetate, altele mai incuiate !
Deci daca ar fi sa fac o statistica asa cu aproximatie , as spune de la o scara la 1 - 10 din 10 americance care le vad pe strada 2 hai 3 ar fi ok , frumoase restul ....
La noi , din 10 romance pe strada 7 - 8 sunt frumoase !

Ma rog sunt multe de discutat. Sper ca ti-am facut o mica idee.

@studio_21
din curiozitate, daca apreciezi atat de mult Romania, te-ai intors DEFINITIV in romania ?

#79
studio_21

studio_21

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 345
  • Înscris: 10.04.2014

View Postavenirv, on 13 aprilie 2014 - 18:00, said:


@studio_21
din curiozitate, daca apreciezi atat de mult Romania, te-ai intors DEFINITIV in romania ?

Vin odata pe an si curand intentionez sa vin definitiv.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate