Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Transnistria vrea sa ceara alipir...

Defectiune masina de spalat vase ...

Orase de trait -Europa

Monstruoasa coalitie - PNL&PSD
 Fractura humerus+radius(cubitus)&...

Propuneti sigla PSDNL pentru euro...

Tencuiala tavane cu folie de plas...

A cunoaste DOAR limba engleza e u...
 Izolatie tavan?

Telefoane low end - generalitati

setare permanenta 16:10 in VLC?

Schimbare nume strada se schimba ...
 ¨Pentru ca ti-a placut Einstein &...

Produsele marca proprie ar putea ...

Slabire burta

Extender mikrotik

Cumparare WoW

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

dfani511

dfani511

Member

• Grup: Members
Joc de 2 zile wow si am ajuns la level 20,as vrea sa stiu care e diferenta intre WoW simplu ( cel cu 14.99 euro ) si WoW : Mist of Pandaria ?

Trebuie cumparate cumva pe rand adica ca sa pot ajunge la level 90?

khazar

khazar

Member

Da, pentru a ajunge la level 90 ai nevoie de toate expansiunile.

Wow simplu (adica cel de 14,99€) permite accesul pana la level 60 si la zonele aferente; prima expansiune ( The Burning Crusade) pana la level 70, a doua (Wrath of the Lich King) pana la 80, a treia (Cataclysm) pana la 85, a patra (Mists of Pandaria) pana la 90, iar cea viitoare (Warlords of Draenor) va ridica cap-ul la 100.

Personal, din perspectiva unui fost jucator de wow, nu iti recomand sa faci asa un pas. Jocul e frumos, dar farmecul lui este de multiplayer, iar in ultimii ani calitatea a scazut foarte mult, multi jucatori s-au lasat si au ramas doua clase mari: noob-ii (adica cei relativi noi, care nu se pricep deloc la joc) si elitistii (cei ce joaca de mult timp, iar la cea mai mica greseala te injura, te fac in toate felurile si iti dau kick din grup).

Edited by khazar, 14 March 2014 - 21:01.

dfani511

dfani511

Member

ultimul apare abia cand e ziua mea sau dupa :-?
din cate vad la shop de vanzare nu e de dat mist of pandaria si wow simplu,nu cred ca trebuie cumparate vreo 4 etc :-?

catalizator

catalizator

New Member

Salut da-mi voie sa intervin . Deci wowul simplu zis si "BATTLE CHEST" costa in jur de 40-60 lei daca il cauti prin magazine  si iti permite sa faci level pana la 85 adica ai expansiunile Vanilla , The burning crusade , Wrath of the lich king si Cataclysm. Pentru a fi la zi cu jocul iti m-ai trebuie sa-ti cumperi Mists of Pandaria unde si ala e in jur de 50-80lei daca il cauti prin magazine la fel , iar acela iti va permite accesul la level 90 si tot contentul din wow aparut pana in momentul de fata . Peste cateva luni ca aparea un nou expansion WARLORDS OF DRAENOR (undeva prin august -septembrie) iar acela estimez eu ca va costa in jur de 180-230lei sau si m-ai putin. Inafar de cele 2 chesti pe care trebuie sa le cumperi BattleChestul si MoP (Mists of Pandaria) m-ai trebuie sa platesti pe luna cu card in jur la 45lei sau sa-ti cumperi Prepaid Gamecard 2 luni costa 100-120lei , in functie de unde il cumperi. Chestia cu Battlechestul este atunci cand apare alt expansion , sa zicem de exemplu Warlords of Draenor cei de la blizzard baga expansiunile precedenta intr-unul singur zis BattleChest :) . Inca o chestie poate te ajut daca ai un BattleChest cumparat de cativa ani ma refer la jocul cu carcasa albastra cu night elf poti baga cdkeyu acela si ai battlechest full :D , insa numai cel albastru merge . Ti-am spus c-am ce am invatat si eu de atata timp cat joc pe 'original' . Nu iti recomand realmele unde sunt multi romani deoarece te intelegi mult mai bine cu straini :)) . Sper sa fi ajutat cu ceva :) Daca ai ceva sa ma intrebi da-mi mail la [email protected] .

noname01

noname01

Member

Invatati cum se scrie un cuvant la plural, romanilor.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate