Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata
 Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 

cum pot vedea live pe K 700 i?

- - - - -
  • Please log in to reply
39 replies to this topic

#37
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,226
  • Înscris: 08.10.2015

 madalinutza, on Jan 6 2006, 11:02, said:

A vazut cineva deocamdata TV pe SE k750 ?

eu pe w800, deci acelasi lucru...

#38
jacku

jacku

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 26.05.2005
Nourtati ...ceva?merge pe z800 la orange?stie cineva..a mai gasit cineva?

#39
onlyone

onlyone

    - - - GAME MASTER - - -

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,845
  • Înscris: 08.10.2005
Singura noutate este ca am primit raspuns de la Orange. Nu stiu cat de adevarate sunt afirmatiile pe care mi le-a zis baiatul de la date dar lucrurile stau cam asa (va zic si ce am inteles eu dincolo de conversatia "ad-literam"):
Odata cu introducerea noii platforme de wap, lucrurile s-au complicat un pic in sensul ca trebuie setati anumiti parametrii care sa faca platforma sa functioneze corespunzator, lucru se pare nu tocmai usor de facut (lucrarile nu sunt definitivate 100%). Aici intra si imposibilitatea de a te loga pe yahoo mess sau chiar pe msn mess direct de pe mobil. Se pare ca IP-ul Orange (cel de iesire catre respectivii provideri) este cumva asociat cu o clasa de IP-uri de spam si este blocat de acestia. Informatia asta nu este 100% verificata dar se pare ca dupa aducerea in parametrii corespunzatori a platformei, este singura explicatie plauzibila. La fel la video, sunt "n" tipuri de variabile de setat la streaming si astea impreuna cu testarea de catre retea a cumpatibilitatii cu aparatul fac mai greoaie introducerea de noi telefoane pe lista. Dar ele vor fi introduse in 2006 in limita compatibilitatii...

#40
Kornie

Kornie

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 25
  • Înscris: 23.12.2005
in primul rand vreau sa zic si eu ca citind primele replyuri de la cipros m-am enervat tare de tot  :cursing:
buuun. ce voiam sa zic e ca nu trebuie apn de internet si ca merge si cu apn wap. eu am setarile pt wap de orange de situl sonyericsson, si acelasi profil care se numeste wap gprs e selectat si la streaming settings.
deci nu prea intelef ce setari ca mai trebe voua. iar despre erori mai da cateodata, zice ceva de not suppoeted, dar din 2-3 incercari o ia. folosesc un k700 adus din reteaua O2 cu prima versiune de soft pe el , am uitat sa mentionez. ce vioam sa mai zic e ca daca folosti apn internet nu mai folositi proxy, iar daca folositi apn wap puneti si proxy (nu stiu nr ce tre introdus exact si mie lene sa ma uit in telefon).
apropo, eu m-am uitat la protv prin pn wap, prin apn internet n-am incercat, dar cred ca merge muuuult mai bine.


-_- nu v-am dat detalii de ce e mai bine apn internet decat apn wap pt ca banuiesc ca stiti. inca o chestie, cu apn internet nu mai poti intra pe wap.orange.ro
si inca o chestie, pt cei abonati orange au si casuta de e-mail de 2 mb ce o pot verifica de pe tel. dar profilul prin care te conectezi la acest mail neaparat tre sa aiba apn internet. si casuta te de mail e [email protected] si de la orange de pe site de undeva stiu ca poti sa schimbi nr tel din 074xxxxx intr-un alias. va descurcati voi, daca va trebe NEAPARAT setarile de e-mail o sa fac un efort supraomenesc (ce mie tare lene) si o sa ma uit in telefon si va zic. -_-

si nu sunteti tarifati in plus, decat pt traficul de generat, doh. profitati de streaming cat mai puteti, cand serviciul va fi pus la punct ghiciti ce se va intampla? exact: va tarifat suplimentar

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate