Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum accesez site-ul CNAS ?

Algoritm simplu de calculare al u...

Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024
 Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!
 Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda
 Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...
 

Cum revin la interfata veche din facebook?

- - - - -
  • Please log in to reply
19 replies to this topic

#1
knight28

knight28

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,209
  • Înscris: 13.11.2007
Cum revin la interfata veche din facebook cea cu globul acela de notificari in stanga si mesajele si add friends?. La cea noua sunt in dreapta, globul acela, mesajele de la altii apar in dreapta sus. La cea veche care era mai frumoasa erau in stanga sus. Asta este cea mai urata interfata care o are facebook-ul. Cum revin la ea? daca se mai poate... desi ma tem ca nu .

#2
wannabeok

wannabeok

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 99
  • Înscris: 20.02.2014
eu daca schimb limba ,imi schimba si interfata...incearca:)

#3
PlasticBoy18

PlasticBoy18

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,185
  • Înscris: 03.11.2009
Degeaba, facebook implementeaza noua interfata. Eu spre exemplu inca o am pe cea veche in timp ce alti prieteni o au pe cea noua de un an.

#4
loveparade

loveparade

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,429
  • Înscris: 23.07.2006
De obicei aceste schimbari raman "fixe" pana la o noua interfata.
Cand au modificat timeline-ul toata lumea a zis ca e naspa acesta nou. Pana la urma, lumea s-a obijnuit.
Asa face si Yahoo, Google cu toate produsele sale inclusiv Youtube-ul care tot al lor este.
Asta din cauza ca sa le de-a ceva de lucru la designeri ca sa nu se plictiseasca prea mult!

#5
Carapicho

Carapicho

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,368
  • Înscris: 19.11.2006

 loveparade, on 12 martie 2014 - 15:12, said:

De obicei aceste schimbari raman "fixe" pana la o noua interfata.
Cand au modificat timeline-ul toata lumea a zis ca e naspa acesta nou. Pana la urma, lumea s-a obijnuit.
Asa face si Yahoo, Google cu toate produsele sale inclusiv Youtube-ul care tot al lor este.
Asta din cauza ca sa le de-a ceva de lucru la designeri ca sa nu se plictiseasca prea mult!
1.Respect pentru Logo ,din pacate nu se mai face LP.
2.Cand interfata se schimba cica apar si imbunatatiri.Dar nu mereu.Spre exemplu yt -ul l-au futerizat de tot.Ca sa nu mai zic de ca poti comenta doar prin google+

#6
knight28

knight28

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,209
  • Înscris: 13.11.2007
Imposibil dupa parerea mea sa nu pot reveni la vechea interfata a facebook-ului asa cum am explicat mai sus.. Stie cineva poate e unu dintre voi care se pricepe mai bine.

#7
STARTREK1

STARTREK1

    căutător pe gugăl

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,146
  • Înscris: 27.06.2007

 knight28, on 12 martie 2014 - 21:43, said:

Imposibil dupa parerea mea sa nu pot reveni la vechea interfata a facebook-ului asa cum am explicat mai sus.. Stie cineva poate e unu dintre voi care se pricepe mai bine.
nu exista nimeni care sa iti "aduca" inapoi vechea interfata Posted Image ;doar propietarii Facebook-lui pot cere revenirea la ea
oricum e o schimbare ireversibila care face parte din politica Facebook-lui

Edited by STARTREK1, 12 March 2014 - 22:08.


#8
knight28

knight28

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,209
  • Înscris: 13.11.2007

 STARTREK1, on 12 martie 2014 - 22:06, said:

nu exista nimeni care sa iti "aduca" inapoi vechea interfata Posted Image ;doar propietarii Facebook-lui pot cere revenirea la ea
oricum e o schimbare ireversibila care face parte din politica Facebook-lui

Daca spui ca e o schimbare ireversibila de ce nu s-a facut in mod egal la toti utilizatorii de facebook? De ce nu mai la unii? E pe jumatati de masura mai nou ? Ori e in mod egal la toti odata ori NU. Ca si legea...

Edited by knight28, 14 March 2014 - 11:09.


#9
mattmix

mattmix

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 11.04.2014
Uite aici: unaltrahatderedirector.pentruprosti/1sLPbQp

http://techpur.com/s...n-your-profile/

#10
Viorel_sax

Viorel_sax

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 143
  • Înscris: 23.12.2017
Salut mie mi sa schimbat interfata la facebook acum zice ca este cea noua si nu se mai vad imaginile video numai audio pe facebook ce dracu sai fac ...

#11
n0n1

n0n1

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 469
  • Înscris: 30.06.2008
Așa ai încercat?

Attached Files



#12
silicaru

silicaru

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 16.12.2011
Am schimbat interfata la Facebook cu cea noua,nu ma pot acomoda cu ea,iar acum doresc sa revin la vechiul Facebook si nu am aceasta optiune in setari.
Acum pot rezolva problema.
Va multumesc !

#13
D-Nblog

D-Nblog

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 798
  • Înscris: 01.02.2015

View Postn0n1, on 19 martie 2020 - 21:34, said:

Așa ai ĂŽncercat?
Și eu vreau versiunea veche deoarece mi-au dispărut funcții de pe pagină. Vreau să reordonez pozele pe o pagină de facebook din albume în ordinea: de la poza nouă la poza veche și această funcție în noua interfață nu mai există. Mi-au băgat pe gât noua interfață și nu găsesc opțiunea să renunț la ea.

#14
Iulliann

Iulliann

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 145
  • Înscris: 22.07.2005
n0n1 - din pacate in acea sectiune tocmai acel buton lipseste "Treci la versiunea clasica".

#15
CostyNn96

CostyNn96

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,544
  • Înscris: 18.04.2018
Inainte mergea faza cu butonul "treci la versiunea clasica", insa primeam o atentionare ca aceasta nu va mai fi  disponibila din luna septembrie, ceea ce s-a si intamplat......are cineva idee cum as putea reveni[daca se poate si DEFINITIV]  la vechea interfata a facebook ului, asta noua nu mi place deloc :)

#16
tititanase

tititanase

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 04.05.2008
Salut!
Dati o cautare pe google cu "versiunea clasica facebook stiri pe surse"
Primul rezultat da raspunsul.
Functioneaza.

#17
red46

red46

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,528
  • Înscris: 06.03.2016
A postat cineva mai sus cum se face.

#18
malmoth

malmoth

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,846
  • Înscris: 11.10.2006
M-a trecut automat pe noua interfata albinoasa, fara alta posbilitate de a mai reveni la cea veche - pana altaltaieri se mai putea, te lasa in calupuri de 48 de ore dupa care intra cea noua. Mereu cand o vedeam ii dadeam marsul si reveneam pentru alte 48h la cea albastra.
La yahoo mail poti si acum sa revii la interfata precedenta, daca vrei, optiunea e pe undeva prin setari.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate