Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata
 Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura
 Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici
 Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE
 

Parcagiu omorat in bataie la Sectia 10

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
434 replies to this topic

#433
Vympel

Vympel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,939
  • Înscris: 12.08.2014

View Postnguyen, on 22 octombrie 2014 - 19:46, said:

Pentru? S-a savarsit fro fapta?

Lovituri cauzatoare de moarte, tortura, omor cu deosebită cruzime etc. o nimica toata, amenda de la 2 la 4 milioane, jumatate in 48 de ore.

Edited by Vympel, 22 October 2014 - 19:50.


#434
test_driver

test_driver

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,680
  • Înscris: 30.01.2006
I-au tras si aia o mama de bataie, pe care o merita, si pe care unii care sunt in potriva gaborilor au si recunoscut ca i-ar fi batut. Si din greseala l-au omorat. Pana la urma, daca manca bataie de pomana, era o mare problema, dar asa.... Nu dau 2 bani. Eu in viata mea nu i-am incurcat pe altii, de ce altii isi permit sa ma incurce pe mine, si apoi sa si scape eventual cu o amenda de cateva sute de lei, pe care oricum ii face la loc in cateva ore de cerut bani? Bataia e rupta din rai, parca asa se zice.

Nu-mi judecati postul, mai ales aia care spuneau mai in prima pagina ca si ei ar fi aplicat o corectie. E o linie subtire intre o corectie si a omora in bataie. Asta daca nu-i dai doar 2 palme, caz in care e posibil sa iesi mai sifonat decat ai avut intentia. Ori il bati bine, ori ti-o iei pe coaja.

#435
nguyen

nguyen

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,850
  • Înscris: 05.02.2012

View PostVympel, on 22 octombrie 2014 - 19:49, said:

Lovituri cauzatoare de moarte, tortura, omor cu deosebită cruzime etc. o nimica toata, amenda de la 2 la 4 milioane, jumatate in 48 de ore.

Eu pentru ce au facut politistii as fi dat o medalie si un spor la salariu pentru performante deosebite. Eventual si o pensie speciala, asa cum au parlamentarii.

Faptele bune (adica starpirea unor paraziti) trebuiesc apreciate, si nu incriminate.

Edited by nguyen, 23 October 2014 - 10:03.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate