Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd

Intrebari srl nou

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk
 TVR vrea sa lanseze o platforma d...

Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...
 Robinet care comuta traseul

A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)
 Abonati Qobuz?

transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...
 

Adrian Minune melodie veche

- - - - -
  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1
alinmjt

alinmjt

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 05.03.2014
Va salut. Caut de multi ani o melodie veche a lui Adrian Minune.
Versurile sunt urmatoarele " si mai e foarte putin, si acasa am sa vin, sa ne distram impreuna, sa cantam la lumea buna"

Ma puteti ajuta va rog cu numele melodie?
Va multumesc.

#2
HighClass

HighClass

    . Impresar .

  • Grup: Banned
  • Posts: 2,298
  • Înscris: 31.05.2013
Uite bre o manea frumoasă.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/26RFDyVBIuk?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#3
Digix

Digix

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,802
  • Înscris: 03.02.2007
Frumoasă, frumoasă,dar tot le-aș băga câte o cazma în strungăreață!

#4
loveparade

loveparade

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,429
  • Înscris: 23.07.2006

View Postalinmjt, on 05 martie 2014 - 02:06, said:

Va salut. Caut de multi ani o melodie veche a lui Adrian Minune.
Versurile sunt urmatoarele " si mai e foarte putin, si acasa am sa vin, sa ne distram impreuna, sa cantam la lumea buna"

Ma puteti ajuta va rog cu numele melodie?
Va multumesc.

Dute in birt! Sigur gasesti pe cineva care sa ti-o si cante live, acolo sigur vei afla raspunsul!

#5
alinmjt

alinmjt

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 05.03.2014

View Postloveparade, on 05 martie 2014 - 12:26, said:

Dute in birt! Sigur gasesti pe cineva care sa ti-o si cante live, acolo sigur vei afla raspunsul!

Nu va inteleg irascibilitatea y hemoroizii provocati de intrebarea mea...
Din cate vad aceasta zona a forumului este dedicata manelelor, iar eu am creat un topic in concordanta cu tema din acest subforum. Nu va opreste nimeni sa faceti schimb de impresii si recomandari despre piesele voastre preferate din genurile voastre muzicale mult iubite, insa in zona corespunzatoare a forumului Posted Image

Repet, imi doresc foarte mult sa aflu numele melodiei cantate de Adrian Minune ce contine versurile acelea.
Va multumesc.

PS: cat despre restul maimutelor ce s-au manifestat ca la ele acasa in apogeul educarii lor de catre parintii mult iubiti, acelora le-au fost sterse posturile corespunzator.

Gen: Don't be a nazzi, tacto poate'i gay... Posted Image

Edited by alinmjt, 05 March 2014 - 23:16.


#6
the1godfather

the1godfather

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 741
  • Înscris: 17.11.2010
Posted Image Lumea uraste manele si pe toti care au legatura cu manelele.Chiar daca e arie special dedicata manelelor lumea tot isi spune parerea. :)

#7
On_my_way

On_my_way

    robotica melomana

  • Grup: Validating
  • Posts: 9,799
  • Înscris: 06.06.2012

View Postloveparade, on 05 martie 2014 - 12:26, said:

Dute in birt! Sigur gasesti pe cineva care sa ti-o si cante live, acolo sigur vei afla raspunsul!

View Postthe1godfather, on 06 martie 2014 - 01:57, said:

Posted Image Lumea uraste manele si pe toti care au legatura cu manelele.Chiar daca e arie special dedicata manelelor lumea tot isi spune parerea. Posted Image
Cel care a deschis topicul a facut-o  pt. a solicita ajutor in gasirea unei melodii, nu a cerut nici sa fie indrumat intr-un loc unde se canta manele, nici parerea altor useri vis-a-vis de manelele.

Oamenii sunt diversi si au gusturi variate, din cauza asta e imposibil ca gusturile tuturor userilor de pe forumul acesta sa coincida, iar asta e valabil si in cazul muzicii. Pentru ca s-a dorit respectarea dreptului la diversitate, aria Muzica a fost impartita pe sectiuni. Tocmai de aceea exista pe aceasta arie o sectiune destinata manelelor. E simplu: cui nu-i plac manelele, sa nu le asculte, iar cine e alergic la cuvantul manele, sa nu mai acceseze sectiunea destinata acestora.
Am rugamintea sa nu va mai abateti de la subiect si sa incetati cu jignirile si atacurile la persoana.


#8
the1godfather

the1godfather

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 741
  • Înscris: 17.11.2010
De-acord...dar  e cam inutila aria,atata timp cat 99% de pe softpedia nu asculta manele. :D

#9
hipnotiq81

hipnotiq81

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,580
  • Înscris: 28.01.2013
Nu asculta,doar danseaza :))

#10
Mos-Nicolae

Mos-Nicolae

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 2,954
  • Înscris: 09.12.2013
[ http://images.buddytv.com/articles/best-bromance-winner.JPG - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/U5AJmH82xoU?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate