Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Internare spital psihiatrie

CM de snooker 2024

Scot penele dupa montajul tamplar...

Masina de spalat vase si grasimea
 Noua lege de acces in paduri

Sunt ouale proaspete?

Aplicatie invatare limba Germana

Presbiopia - la 43 ani ?
 Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...

Ditra 25
 Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...

ERR_ADDRESS_UNREACHABLE
 

O opinie sincera, va rog, am nevoie

- - - - -
  • Please log in to reply
52 replies to this topic

#37
emyboy

emyboy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,666
  • Înscris: 15.01.2011
Pai nu auzi ca nu e om ? Cica is legaturi Karmice .
Eu inca astept sa imi spuna cum s-au cunoscut .

#38
don_dannielo

don_dannielo

    Bah! Are we more than dumb sheep?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 35,456
  • Înscris: 27.06.2004

View Postemyboy, on 03 martie 2014 - 23:13, said:

Pai nu auzi ca nu e om ? Cica is legaturi Karmice .
Eu inca astept sa imi spuna cum s-au cunoscut .
Nu bre, este cu unul si merge treaba asa bine ca simte ca-l stie din alta viata. A doua tura.

#39
emyboy

emyboy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,666
  • Înscris: 15.01.2011

View Postdon_dannielo, on 03 martie 2014 - 23:16, said:

Nu bre, este cu unul si merge treaba asa bine ca simte ca-l stie din alta viata. A doua tura.

Mda . Nu stiu de ce , dar presimt ca fata duce lipsa de .....

#40
DjMx

DjMx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,051
  • Înscris: 04.07.2009
Ok, hai s-o luam altfel.


Daca ce-o fi aia zice ca sunteti incompatibili o sa-i dai flit dupa 3 ani in care n-ai ce sa-i reprosezi ?

#41
emyboy

emyboy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,666
  • Înscris: 15.01.2011
Mie tot nu mi-a raspuns la intrebarea "Cum v-ati cunoscut?" . Deja imi miroase a troll .

#42
drein

drein

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 237
  • Înscris: 26.01.2013

View Postemyboy, on 03 martie 2014 - 23:21, said:

Deja imi miroase a troll .
Buna dimi!

#43
AndreeaC91

AndreeaC91

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 03.03.2014
Nu e troll, nu vad de ce mi-as fi pierdut timpul si nici nu stau sa relatez cum imi duc viata cu el sau cum ne-am cunoscut. So, o opinie tot astept

#44
the1godfather

the1godfather

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 741
  • Înscris: 17.11.2010

View PostAndreeaC91, on 03 martie 2014 - 23:26, said:

Nu e troll, nu vad de ce mi-as fi pierdut timpul si nici nu stau sa relatez cum imi duc viata cu el sau cum ne-am cunoscut. So, o opinie tot astept

Nu mai astepta fata tatii :lol: Pana mea...tu vii printre mistocarii astia sa ceri "consiliere astrologica"? :D Nimic ce e de calitate nu e moca. Da chiar iti place sa fii luata la misto de insisti atata'? :lol:







P.S. Du-te la ala al tau mai repede,ca de la atata abstinenta o ia razna si lasa astrologia.

#45
AndreeaC91

AndreeaC91

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 03.03.2014
Mare om, mare caracter. Corect, am crezut ca am cu cine discuta dar deh, asa este cand ne simtim depasiti, luam la misto

#46
dd80

dd80

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 338
  • Înscris: 28.07.2012
Un prieten, cand avea pisica in calduri, o baga cu curul in apa rece.

#47
the1godfather

the1godfather

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 741
  • Înscris: 17.11.2010

View Postdd80, on 03 martie 2014 - 23:59, said:

Un prieten, cand avea pisica in calduri, o baga cu curul in apa rece.

Baaaaaaaaaaaaa esti criminal Posted Image

#48
poadol

poadol

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,104
  • Înscris: 13.12.2010

View PostAndreeaC91, on 03 martie 2014 - 22:47, said:

Se putea spune sa adaug detalii, nu era nevoie sa se umple 2 pagini total incoerente si sa mi se dea in cap. Exact, tipic. In fine, mai fac o ultima incercare, chiar aveam nevoie de o opinie a unor oameni care au habar, am facut cercetari pe internet dar nu le-am putut pune cap la cap. Eu sunt nascuta pe 26.01.1991, ora 16:55, iar el pw 13.07.1993, ora 08:45. Sa speram ca voi da peste cineva care isi poate da cu parerea
Zici ca n-ai gasit pentru ca ai cautat aiurea?
Daca-ti plac aiurelile esti servita mai jos:
"Varsator si Rac? Aer si Apa. Credeti ca e posibil asa ceva?
Putem pleca de la premisa ca Varsatorul e prea mental iar Racul prea senzitiv; putem crede ca Varsatorul este un aventurier înnascut iar Racul este un casnic convins si de moda veche, punând astfel în opozitie o libertate imprevizibila si un conservatorism declarat, adesea orb. Un "gen de care pe care" ce poate imita oricând, într-o relatie de cuplu, celebrul conflict dintre generatii.
Nu este întotdeauna asa. Semnele incompatibile ca Varsatorul si Racul se cauta atunci când le vine vremea sa faca un salt decisiv pentru evolutia lor spirituala.
Racul are nevoie sa învete sa fie liber si sa nu mai depinda de nimeni, iar Varsatorul are nevoie sa învete sa primeasca iubire, sa se lase coplesit, invadat, "inundat" de sentimentele Racului.
Varsatorul poate scoate pentru totdeauna un Rac din cochilia sa închistatoare, tot asa cum Racul îl poate învata pe Varsator sa cunoasca lumea si prin intermediul celor cinci simturi.
Este deci posibila o astfel de relatie, în care creativitatea fecunda a Racului îsi poate gasi expresia si manifestarea prin inventivitatea si originalitatea mentala a Varsatorului.
O relatie în care Racul va plonja catre arhetipurile fundamentale ale omenirii, iar Varsatorul le va concretiza, spontan, în noi productii mentale pentru generatiile care urmeaza.

Adesea, un cuplu Varsator-Rac chiar poate schimba lumea." sursa

In zodiacul chinezesc: cal - cocos. au, au, au, ai, ai, ai ...

#49
DjMx

DjMx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,051
  • Înscris: 04.07.2009

View PostAndreeaC91, on 03 martie 2014 - 23:55, said:

Mare om, mare caracter. Corect, am crezut ca am cu cine discuta dar deh, asa este cand ne simtim depasiti, luam la misto


Nu se simte nimeni depasit, problema e tu esti asa de nesigura pe tine incat nu esti capabila sa iei singura o decizie si te bazezi pe vrajeli ca sa hotarasti ce faci mai departe, asa ai pe ce sa dai vina in caz ca gresesti si ai o scuza pentru esecurile tale.

Atata tot.

#50
poadol

poadol

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,104
  • Înscris: 13.12.2010
Cal   Cocos

Relatie nesatisfacatoare. Am zice: care este mai tare?

#51
the1godfather

the1godfather

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 741
  • Înscris: 17.11.2010

View Postpoadol, on 04 martie 2014 - 01:26, said:

Zici ca n-ai gasit pentru ca ai cautat aiurea?
Daca-ti plac aiurelile esti servita mai jos:
"Varsator si Rac? Aer si Apa. Credeti ca e posibil asa ceva?
Putem pleca de la premisa ca Varsatorul e prea mental iar Racul prea senzitiv; putem crede ca Varsatorul este un aventurier înnascut iar Racul este un casnic convins si de moda veche, punând astfel în opozitie o libertate imprevizibila si un conservatorism declarat, adesea orb. Un "gen de care pe care" ce poate imita oricând, într-o relatie de cuplu, celebrul conflict dintre generatii.
Nu este întotdeauna asa. Semnele incompatibile ca Varsatorul si Racul se cauta atunci când le vine vremea sa faca un salt decisiv pentru evolutia lor spirituala.
Racul are nevoie sa învete sa fie liber si sa nu mai depinda de nimeni, iar Varsatorul are nevoie sa învete sa primeasca iubire, sa se lase coplesit, invadat, "inundat" de sentimentele Racului.
Varsatorul poate scoate pentru totdeauna un Rac din cochilia sa închistatoare, tot asa cum Racul îl poate învata pe Varsator sa cunoasca lumea si prin intermediul celor cinci simturi.
Este deci posibila o astfel de relatie, în care creativitatea fecunda a Racului îsi poate gasi expresia si manifestarea prin inventivitatea si originalitatea mentala a Varsatorului.
O relatie în care Racul va plonja catre arhetipurile fundamentale ale omenirii, iar Varsatorul le va concretiza, spontan, în noi productii mentale pentru generatiile care urmeaza.

Adesea, un cuplu Varsator-Rac chiar poate schimba lumea." sursa

In zodiacul chinezesc: cal - cocos. au, au, au, ai, ai, ai ...

Chiar da impresia ca stie ce spune. :D

#52
poadol

poadol

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,104
  • Înscris: 13.12.2010
Chestii generale, ambigue ca sa prinda cat mai bine la fraieri/e, pentru ca dupa ce le citesc si le adapteaza ei mental la situatia lor particulara. Posted Image

#53
Plotin

Plotin

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 166
  • Înscris: 28.02.2012

View PostAndreeaC91, on 03 martie 2014 - 23:55, said:

Mare om, mare caracter. Corect, am crezut ca am cu cine discuta dar deh, asa este cand ne simtim depasiti, luam la misto


În primul rînd:Legăturile Karmice pot să fie şi de distrugere(plată) nu neapărat de compatibilitate
În al doilea rînd:Faptul că sunteţi compatibili nu este neapărat rezultatul unei Karme(pedeapsă) ci al unei Dharme
Acum,la cestiune:Tu eşti sub steaua 8 (justiţiarul),el sub 7(misticul) Aşteaptă să treacă primăvara asta,pentru a vedea cît de ,,Karmică'' este legătura dintr'e voi...

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate