Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Info Coronavirus/Vaccinare vs Fake News

Magazine macbook pro

Fața nevazuta a vestului civ...

The Sandman (2022- )
 Curatare jante aluminiu bicicleta

Plafoniera led cu backlight

Am pierdut contractul de munca, a...

Certificat TVA pentru Auto SH de ...
 Sectorul 4 ridica masini abuziv?

N-are vlaga in a 5 a

Motorul se supraincalzeste?

Monitor max 24 inci , programare...
 avarie usoara

KIA XCEED PE 1.5 T-GDi Hybrid Ele...

Rotoare, statoare și alte ge...

Achizitie logan nou (ce cutie, ce...

Recomandare hematolog bun

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

archibaldo

archibaldo

Junior Member

• Grup: Members
Doresc urgent o consultatie la un hematolog bun , Brasov , sau Bucuresti  daca se poate privat ca nu am asigurare medicala .

Am descoperit intamplator ca am trombocitele ff. mari 1950 cand valorile normale sunt intre 150-450

Am auzut ca cei de la Fundeni sunt cei mai buni dar nu stiu cum sa ajung la ei - eventual vre-un doctor care da consultatii si la un cabinet privat .

Va rog cine stie ceva date de contact sa-mi dea de veste si il caut eu pentru informatii suplimentare pe mail sau telefon .

giulio

giulio

Member

buna! incearca sa ajungi la Fundeni la sectia HEMATOLOGIE SI TRANSPLANT MEDULAR (et.3) sau  sectia internare si cauta-l pe Dr. Bogdan Ionescu, e cel mai bun, ma tratez la el de 2 ani.

beleapecap

beleapecap

Junior Member

http://ro.linkedin.c...vram/37/941/161

mariap22

mariap22

Junior Member

Unde ofera consultatii si interpretari analize de sange contra cost doctori hematologi buni ?

Multumesc mult

dan_baciu

dan_baciu

New Member

In Brasov doctor hematolog foarte bun este Gheorghita Emanuil,am avut trombocite foarte putine si dupa nspemii de tratamente, am scapat dupa splenectomie.

Aimeeee

Aimeeee

Flawless

• Grup: Senior Members

giulio, on 01 martie 2014 - 17:53, said:

buna! incearca sa ajungi la Fundeni la sectia HEMATOLOGIE SI TRANSPLANT MEDULAR (et.3) sau  sectia internare si cauta-l pe Dr. Bogdan Ionescu, e cel mai bun, ma tratez la el de 2 ani.

La Fundeni e greu de pătruns la dansul.
Am prins o informație precum  ca ar activa și la clinica privata Sanador.
Știe cineva dacă e vorba despre același medic hematolog de la Fundeni, Bogdan Ionescu?
Mulțumesc.

varzeanu

varzeanu

Member

Eu cand am verificat asa am concluzionat, ca este acelasi. Corespundea CV-ul de pe pagina lor cu ce am mai gasit despre cel de la Fundeni.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate