Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...

joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...
 Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...
 ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu
 Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 

Cont Adsense

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
symy95

symy95

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 181
  • Înscris: 15.03.2013
scuzati'ma dar chiar nu am stiut unde sa fac acest topic.

mi-am facut un cont youtube si am zis sa imi asociez si unul adsense contului youtube pentru generarea de bani

de 10 ori am incercat sa il modific contul degeaba "cererea a fost respinsa"

am bagat 100 de adrese degeaba....

imi da acest e'mail la contul gmail
Bună ziua,
După cum am menționat în e-mailul nostru de bun venit, efectuăm o a doua examinare a cererii dvs. pentru AdSense după ce codul AdSense este plasat pe site-ul(urile) dvs. Ca urmare a acestei examinări, am respins contul dvs. din cauza următoarelor încălcări:
Probleme:
Adresa de contact este incorectă, incompletă sau nu a fost furnizată
---------------------
Detalii suplimentare:
Adresa de contact este incorectă, incompletă sau nu a fost furnizată: am constatat că informațiile despre cont furnizate în cererea dvs. sunt incorecte, incomplete sau inexistente.
Toate cererile trebuie să cuprindă o adresă validă și completă la care să se primească corespondență. Dacă solicitați un cont comercial, este necesar să furnizați și un nume complet al unei persoane de contact. Este important ca aceste informații să fie introduse corect, întrucât plățile vor fi emise pe numele din câmpul "Numele beneficiarului", iar cecurile (dacă sunt disponibile în țara dvs.) vor fi trimise prin poștă către numele și adresa de contact din cerere.
Pentru detalii suplimentare referitoare la modul de completare a formularului de cerere, accesați http://www.google.com/adsense/support/as/bin/answer.py?answer=47333.
---------------------
Pentru a actualiza și a retrimite cererea, accesați http://www.google.com/adsense și conectați-vă utilizând adresa de e-mail și parola pe care le-ați trimis împreună cu cererea. Specialiștii noștri vor examina contul dvs. pentru a se asigura că respectă politicile de produs. Asigurați-vă că ați remediat toate problemele indicate mai sus înainte de a retrimite cererea.
Pentru mai multe informații, accesați Centrul de ajutor: http://www.google.com/adsense/support/as sau efectuați căutări în Forumul de ajutor AdSense, unde o comunitate de editori publică cele mai bune practici pentru programul AdSense: http://groups.google.com/a/googleproductforums.com/forum/#!forum/adsense .
Cu stimă,
Echipa Google AdSense
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Acest mesaj a fost trimis de la o adresă de e-mail utilizată exclusiv în scopuri de notificare, care nu acceptă primirea de e-mailuri. Vă rugăm să nu răspundeți la acest mesaj.



#2
Carapicho

Carapicho

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,368
  • Înscris: 19.11.2006
Adsence si Youtube se lipesc unul de altul din contul de youtube si din cel de Adsens.
Ai in setarile de monetizare meniu special.
In plus contul de youtube trebuie sa fie acceptat de sponsori si pe urma sa-ti fac adsence.
Da-mi numele canalului ce vrei sa-l monetizezi si iti spun daca este acceptat sau nu.
Pe urma iti faci cont adsense.Daca ai doar trebuie sa adaugi pe cel existent.

#3
symy95

symy95

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 181
  • Înscris: 15.03.2013
http://www.youtube.com/user/Symysnicio acesta e , dar nu cred ca are legatura cu ce zici tu ... :(

#4
emanuel7

emanuel7

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 482
  • Înscris: 06.03.2006
Problema e cu contul tau AdSense. Nu ai pus o adresa valida. Ei trebuie sa iti trimita un PIN number prin posta. Sigur ai pus o adresa buna?

#5
Carapicho

Carapicho

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,368
  • Înscris: 19.11.2006

View Postemanuel7, on 03 martie 2014 - 18:15, said:

Problema e cu contul tau AdSense. Nu ai pus o adresa valida. Ei trebuie sa iti trimita un PIN number prin posta. Sigur ai pus o adresa buna?
Pin? Confirmi telefonic nu iti trimite nici un pin.
Pur si simplu atasezi adsence la youtube cu un click DACA CANALUL ESTE IN ORDINE SI NU INCALCA DREPTURILE DE AUTOR.

#6
emanuel7

emanuel7

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 482
  • Înscris: 06.03.2006
Confirmi adresa telefonic? :D

Eu zic sa mai citesti: https://support.goog...er/157667?hl=en

#7
mritzcu

mritzcu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 48
  • Înscris: 06.07.2007
Salutare. Pentru a monetiza un clip pe youtube, trebuie neaparat cont adsense? Pot face cont adsense chiar daca nu am un site?

#8
donnarumsfeld

donnarumsfeld

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 191
  • Înscris: 21.05.2012
pentru Romania e necesara o adresa, confirmarea telefonica nu cred ca e inca disponibila

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate