Second Opinion
Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale. Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit. www.neurohope.ro |
ROMANIA liga 2
Last Updated: Feb 03 2017 17:35, Started by
marshall54
, Feb 26 2014 09:44
·
0
#1
Posted 26 February 2014 - 09:44
ROMANIA liga 2 - sezonul 2013-2014
seria 1 clasamentul dupa 14 etape...mai sunt 10 etape (miercuri 26 februarie 2014) 1-Rapid Bucuresti 28...2-Unirea Slobozia 28...3-FC Clinceni 25...4-CSM Iasi 25...5-ACS Berceni 22...6-Gloria Buzau 18... ...7-Sport Club Bacau 18...8-Unirea Tarlungeni 15...9-Farul Constanta 15...10-CFC Braila 14... ...9-Rapid Suceava 11...12-Dunarea Galati 3 * echipele de pe locurile 1,2,3,4,5 si 6 vor juca play-off,meciuri in sistemul fiecare cu fiecare,tur retur ** echipele clasate pe locurile locurile 1 si 2 in play-off promoveaza in Liga I *** echipele de pe locurile 7,8,9,10,11 si 12 vor juca play-out,meciuri in sistemul fiecare cu fiecare,tur retur **** echipele clasate pe locurile 10,11 si 12 in play-out retrogradeaza in Liga III ***** echipele participante la play-off si play-out intra in competitie cu punctajul obtinut impotriva echipelor ce participa la competitie ________________________________________________________________________________________________ sambata 1 martie 2014 17.00...Sport Club Bacau-Rapid Bucuresti -live...TVR 3...platforma DOLCE (39 est...antena 80 cm/antena toroidala WaveFrontier t90) -live...TVR 3...platforma ORANGE (31.5est...antena 80 cm/antena toroidala WaveFrontier t90) -live...TVR 3...free to air (16 est...11512 v 29950 2/3 8psk,antena 80 cm/antena toroidala WaveFrontier t90) -live...TVR 3...CONAX (0.8 vest...12111 v 28000 7/8...antena 80 cm/antena toroidala WaveFrontier t90) -live...TVR INTERNATIONAL...platforma ORANGE(31 est,antena 80 cm/antena toroidala WaveFrontier t90) -live...TVR INTERNATIONAL...free to air (16 est...11512 v 29950 2/3 8 psk...antena 80 cm/antena toroidala WaveFrontier t90) -live...TVR INTERNATIONAL...free to air (13 est...11623 v 27500 3/4...antena 80 cm/antena toroidala WaveFrontier t90) -live...TVR INTERNATIONAL...platforma YES (4 vest...antena 300 cm) -live...TVR IASI...free to air (16 est...11512 v 29950 2/3 8 psk...antena 80 cmantena toroidala WaveFrontier t90) ____________________________________________________________________________________________ seria 2 clasamentul dupa 14 etape...mai sunt 10 etape (miercuri 26 februarie 2014) 1-Clubul Sportiv Universitatea Craiova 28...2-CSM Ramnicu Valcea 25...3-FGloria Bistrita 24... ...4-Fotbal Club Universitatea Craiova 22...5-ASA Targu Mures 22...6-Metalul Resita 20... ...7-FC Olt Slatina 18...8-Olimpia Satu Mare18...9-CS Mioveni 17...10-FC Bihor 13... ...9-UTA Arad 11...12-Minerul Motru 7 * echipele de pe locurile 1,2,3,4,5 si 6 vor juca play-off,meciuri in sistemul fiecare cu fiecare,tur retur ** echipele clasate pe locurile locurile 1 si 2 in play-off promoveaza in Liga I *** echipele de pe locurile 7,8,9,10,11 si 12 vor juca play-out,meciuri in sistemul fiecare cu fiecare,tur retur **** echipele clasate pe locurile 10,11 si 12 in play-out retrogradeaza in Liga III ***** echipele participante la play-off si play-out intra in competitie cu punctajul obtinut impotriva echipelor ce participa la competitie ________________________________________________________________________________________________ sambata 1 martie 2014 17.00...Clubul Sportiv Universitatea Craiova-ASA Targu Mures -live...TVR 1...platforma DIGI(1 vest...antena 80 cm/antena toroidala WaveFrontier t90) -live...TVR 1...platforma DOLCE(39 est...antena 80 cm/antena toroidala WaveFrontier t90) -live...TVR 1...platforma FOCUS SAT(0.8 vest...antena 80 cm/antena toroidala WaveFrontier t90) -live...TVR 1...platforma ORANGE(31 est...antena 80 cm/antena toroidala WaveFrontier t90) -live...TVR 1...VIACCESS 2.6 (16 est...11512 v 29950 2/3 8 psk...antena 80 cm/antena toroidala WaveFrontier t90) -live...TVR INTERNATIONAL...platforma ORANGE(31 est,antena 80 cm/antena toroidala WaveFrontier t90) -live...TVR INTERNATIONAL...free to air (16 est...11512 v 29950 2/3 8 psk...antena 80 cm/antena toroidala WaveFrontier t90) -live...TVR INTERNATIONAL...free to air (13 est...11623 v 27500 3/4...antena 80 cm/antena toroidala WaveFrontier t90) -live...TVR INTERNATIONAL...platforma YES (4 vest...antena 300 cm) -live...TVR CRAIOVA...free to air (16 est...11512 v 29950 2/3 8 psk...antena 80 cm/antena toroidala WaveFrontier t90) ___________________________________________________________________________________ Edited by marshall54, 26 February 2014 - 10:06. |
#2
Posted 04 March 2014 - 07:41
ROMANIA liga 2 - sezonul 2013-2014
seria 1 clasamentul dupa 15 etape...mai sunt 9 etape (marti 4 martie 2014) 1-Rapid Bucuresti 31...2-Unirea Slobozia 28...3-CSM Iasi 28...4-FC Clinceni 25... ...5-ACS Berceni 25...6-Gloria Buzau 18...7-Sport Club Bacau 18...8-Farul Constanta 16... ...9-Unirea Tarlungeni 15...10-CFC Braila 15...9-Rapid Suceava 11...12-Dunarea Galati 6 * echipele de pe locurile 1,2,3,4,5 si 6 vor juca play-off,meciuri in sistemul fiecare cu fiecare,tur retur ** echipele clasate pe locurile locurile 1 si 2 in play-off promoveaza in Liga I *** echipele de pe locurile 7,8,9,10,11 si 12 vor juca play-out,meciuri in sistemul fiecare cu fiecare,tur retur **** echipele clasate pe locurile 10,11 si 12 in play-out retrogradeaza in Liga III ***** echipele participante la play-off si play-out intra in competitie cu punctajul obtinut impotriva echipelor ce participa la competitie ________________________________________________________________________________________________ sambata 8 martie 2014 11.00...Farul Constanta-FC Clinceni -live...TVR 3...platforma DOLCE (39 est...antena 80 cm/antena toroidala WaveFrontier t90) -live...TVR 3...platforma ORANGE (31.5est...antena 80 cm/antena toroidala WaveFrontier t90) -live...TVR 3...free to air (16 est...11512 v 29950 2/3 8psk,antena 80 cm/antena toroidala WaveFrontier t90) -live...TVR 3...CONAX (0.8 vest...12111 v 28000 7/8...antena 80 cm/antena toroidala WaveFrontier t90) -live...TVR INTERNATIONAL...platforma ORANGE(31 est,antena 80 cm/antena toroidala WaveFrontier t90) -live...TVR INTERNATIONAL...free to air (16 est...11512 v 29950 2/3 8 psk...antena 80 cm/antena toroidala WaveFrontier t90) -live...TVR INTERNATIONAL...free to air (13 est...11623 v 27500 3/4...antena 80 cm/antena toroidala WaveFrontier t90) -live...TVR INTERNATIONAL...platforma YES (4 vest...antena 300 cm) 16.15...Rapid Bucuresti-FC Braila -live...TVR 1...platforma DIGI(1 vest...antena 80 cm/antena toroidala WaveFrontier t90) -live...TVR 1...platforma DOLCE(39 est...antena 80 cm/antena toroidala WaveFrontier t90) -live...TVR 1...platforma FOCUS SAT(0.8 vest...antena 80 cm/antena toroidala WaveFrontier t90) -live...TVR 1...platforma ORANGE(31 est...antena 80 cm/antena toroidala WaveFrontier t90) -live...TVR 1...VIACCESS 2.6 (16 est...11512 v 29950 2/3 8 psk...antena 80 cm/antena toroidala WaveFrontier t90) -live...TVR INTERNATIONAL...platforma ORANGE(31 est,antena 80 cm/antena toroidala WaveFrontier t90) -live...TVR INTERNATIONAL...free to air (16 est...11512 v 29950 2/3 8 psk...antena 80 cm/antena toroidala WaveFrontier t90) -live...TVR INTERNATIONAL...free to air (13 est...11623 v 27500 3/4...antena 80 cm/antena toroidala WaveFrontier t90) -live...TVR INTERNATIONAL...platforma YES (4 vest...antena 300 cm) -live...TVR CLUJ...free to air (16 est...11512 v 29950 2/3 8 psk...antena 80 cmantena toroidala WaveFrontier t90) ____________________________________________________________________________________________ seria 2 clasamentul dupa 15 etape...mai sunt 9 etape (marti 4 martie 2014) 1-Clubul Sportiv Universitatea Craiova 28...2-CSM Ramnicu Valcea 28... ...3-ASA Targu Mures 25...4-FGloria Bistrita 24...5-Fotbal Club Universitatea Craiova 22... ...6-Metalul Resita 21...7-FC Olt Slatina 21...8-Olimpia Satu Mare 21... ...9-CS Mioveni 17...10-FC Bihor 16...9-UTA Arad 11...12-Minerul Motru 8 * echipele de pe locurile 1,2,3,4,5 si 6 vor juca play-off,meciuri in sistemul fiecare cu fiecare,tur retur ** echipele clasate pe locurile locurile 1 si 2 in play-off promoveaza in Liga I *** echipele de pe locurile 7,8,9,10,11 si 12 vor juca play-out,meciuri in sistemul fiecare cu fiecare,tur retur **** echipele clasate pe locurile 10,11 si 12 in play-out retrogradeaza in Liga III ***** echipele participante la play-off si play-out intra in competitie cu punctajul obtinut impotriva echipelor ce participa la competitie ________________________________________________________________________________________________ sambata 8 martie 2014 18.00...ASA Targu Mures-Minerul Motru -live...TVR 3...platforma DOLCE (39 est...antena 80 cm/antena toroidala WaveFrontier t90) -live...TVR 3...platforma ORANGE (31.5est...antena 80 cm/antena toroidala WaveFrontier t90) -live...TVR 3...free to air (16 est...11512 v 29950 2/3 8psk,antena 80 cm/antena toroidala WaveFrontier t90) -live...TVR 3...CONAX (0.8 vest...12111 v 28000 7/8...antena 80 cm/antena toroidala WaveFrontier t90) -live...TVR CLUJ...free to air (16 est...11512 v 29950 2/3 8 psk...antena 80 cm/antena toroidala WaveFrontier t90) ___________________________________________________________________________________ Edited by marshall54, 04 March 2014 - 07:48. |
#3
Posted 03 April 2014 - 07:31
Sper sa nu fie greseli....cele marcate cu galben sunt meciuri ramase de disputat.
fondul albastru - echipe calificate in play-off fondul mov - echipe calificate in play-out fondul rosu e din pacate renuntarea U Craiova "ctrl" si "+" pt. cei care doresc sa vizualizeze mai mare Attached FilesEdited by starsteel, 03 April 2014 - 07:38. |
#4
Posted 10 April 2014 - 11:57
liga a 2-a e un haos total.....ce stiu la ora actuala, in seria 1 exista 3 meciuri importante in care 4 echipe au sanse matematice pt ultimul loc calificant iar in seria 2 se joaca un meci pt. ultimul loc de play-off.
seria 1 Bacau 26 Buzau 25 Tarlungeni 24 Braila 23 Meciurile sunt Bacau - Braila, Buzau - Iasi, Tarlungeni - Clinceni......Braila are sanse in contextul in care castiga insa nu cu 1-0 sau 2-1, trebuie cel putin un 3-2 si rezultate favorabile la Buzau si Tarlungeni Seria 2 Olimpia 33 Bistrita 31 Meci direct Olimpia - Bistrita......pt. Bistrita exista doar sansa victoriei pt a prinde play-offul si a scapa practic de lupta pt retrogradare Dupa aceste meciuri se impart echipele si se fac clasamentele.....din pacate in prima serie doar Iasi, Clinceni si Rapid se pare ca vor primi licenta asa ca lupta e denaturata crunt iar in seria a 2-a CSU nu se stie daca are drept de promovare. Attached Files |
#5
Posted 10 April 2014 - 16:17
ROMANIA liga 2 - sezonul 2013-2014
seria 1 clasamentul dupa 21 etape...mai este 1 etapa (joi 10 aprilie 2014) 1-CSM Iasi 46...2-Rapid Bucuresti 41...3-Unirea Slobozia 41...4-FC Clinceni 37...5-ACS Berceni 33... ...6-Sport Club Bacau 26...7-Gloria Buzau 25...8-Unirea Tarlungeni 24...9-CFC Braila 23... ...10-Rapid Suceava 19...11-Farul Constanta 18...12-Dunarea Galati 14 * echipele de pe locurile 1,2,3,4,5 si 6 vor juca play-off,meciuri in sistemul fiecare cu fiecare,tur retur ** echipele clasate pe locurile locurile 1 si 2 in play-off promoveaza in Liga I *** echipele de pe locurile 7,8,9,10,11 si 12 vor juca play-out,meciuri in sistemul fiecare cu fiecare,tur retur **** echipele clasate pe locurile 10,11 si 12 in play-out retrogradeaza in Liga III ***** echipele participante la play-off si play-out intra in competitie cu punctajul obtinut impotriva echipelor ce participa la competitie ________________________________________________________________________________________________ sambata 12 aprilie 2014 11.00...Sport Club Bacau-FC Braila -live...TVR INTERNATIONAL...platforma ORANGE(31 est,antena 80 cm/antena toroidala WaveFrontier t90) -live...TVR INTERNATIONAL...free to air (16 est...11512 v 29950 2/3 8 psk...antena 80 cm/antena toroidala WaveFrontier t90) -live...TVR INTERNATIONAL...free to air (13 est...11623 v 27500 3/4...antena 80 cm/antena toroidala WaveFrontier t90) -live...TVR INTERNATIONAL...platforma YES (4 vest...antena 300 cm) -live...TVR 3...platforma DOLCE (39 est...antena 80 cm/antena toroidala WaveFrontier t90) -live...TVR 3...platforma ORANGE (31.5est...antena 80 cm/antena toroidala WaveFrontier t90) -live...TVR 3...free to air (16 est...11512 v 29950 2/3 8psk,antena 80 cm/antena toroidala WaveFrontier t90) -live...TVR 3...CONAX (0.8 vest...12111 v 28000 7/8...antena 80 cm/antena toroidala WaveFrontier t90) ____________________________________________________________________________________________ seria 2 clasamentul dupa 21 etape...mai este 1 etapa (joi 10 aprilie 2014) 1-Clubul Sportiv Universitatea Craiova 46...2-CSM Ramnicu Valcea 35...3-Metalul Resita 34...4-FC Olt Slatina 33... ...5-Olimpia Satu Mare 33...6-ASA Targu Mures 31...7-FGloria Bistrita 31...8-CS Mioveni 29...9-FC Bihor 26... ...10-UTA Arad 21...11-FC Universitatea Craiova 17...12-Minerul Motru 12 * echipele de pe locurile 1,2,3,4,5 si 6 vor juca play-off,meciuri in sistemul fiecare cu fiecare,tur retur ** echipele clasate pe locurile locurile 1 si 2 in play-off promoveaza in Liga I *** echipele de pe locurile 7,8,9,10,11 si 12 vor juca play-out,meciuri in sistemul fiecare cu fiecare,tur retur **** echipele clasate pe locurile 10,11 si 12 in play-out retrogradeaza in Liga III ***** echipele participante la play-off si play-out intra in competitie cu punctajul obtinut impotriva echipelor ce participa la competitie ________________________________________________________________________________________________ sambata 12 aprilie 2014 16.00...Clubul Sportiv Universitatea Craiova-CS Mioveni -live...TVR 1...platforma DIGI(1 vest...antena 80 cm/antena toroidala WaveFrontier t90) -live...TVR 1...platforma DOLCE(39 est...antena 80 cm/antena toroidala WaveFrontier t90) -live...TVR 1...platforma FOCUS SAT(0.8 vest...antena 80 cm/antena toroidala WaveFrontier t90) -live...TVR 1...platforma ORANGE(31 est...antena 80 cm/antena toroidala WaveFrontier t90) -live...TVR 1...VIACCESS 2.6 (16 est...11512 v 29950 2/3 8 psk...antena 80 cm/antena toroidala WaveFrontier t90) -live...TVR 3...platforma DOLCE (39 est...antena 80 cm/antena toroidala WaveFrontier t90) -live...TVR 3...platforma ORANGE (31.5est...antena 80 cm/antena toroidala WaveFrontier t90) -live...TVR 3...free to air (16 est...11512 v 29950 2/3 8psk,antena 80 cm/antena toroidala WaveFrontier t90) -live...TVR 3...CONAX (0.8 vest...12111 v 28000 7/8...antena 80 cm/antena toroidala WaveFrontier t90) -live...TVR CRAIOVA...free to air (16 est...11512 v 29950 2/3 8 psk...antena 80 cm/antena toroidala WaveFrontier t90) ___________________________________________________________________________________ Edited by marshall54, 10 April 2014 - 16:19. |
#6
Posted 18 April 2014 - 12:16
ROMANIA liga 2 - sezonul 2013-2014
seria 1 clasamentul dupa 22 etape...mai este 0 etape (vineri 18 aprilie 2014) 1-CSM Iasi 49...2-Rapid Bucuresti 41...3-Unirea Slobozia 41...4-FC Clinceni 37...5-ACS Berceni 36... ...6-Sport Club Bacau 29 * echipele de pe locurile 1,2,3,4,5 si 6 vor juca play-off,meciuri in sistemul fiecare cu fiecare,tur retur ** echipele clasate pe locurile locurile 1 si 2 in play-off promoveaza in Liga I *** echipele de pe locurile 7,8,9,10,11 si 12 vor juca play-out,meciuri in sistemul fiecare cu fiecare,tur retur **** echipele clasate pe locurile 10,11 si 12 in play-out retrogradeaza in Liga III ***** echipele participante la play-off si play-out intra in competitie cu punctajul obtinut impotriva echipelor ce participa la competitie ________________________________________________________________________________________________ vineri 18 aprilie 2014...primul meci din play off 17.00...CSM Iasi-Sport Club Bacau -live...TVR IASI...free to air (16 est...11512 v 29950 2/3 8 psk...antena 80 cm/antena toroidala WaveFrontier t90) ____________________________________________________________________________________________ seria 2 clasamentul dupa 22 etape...mai este 0 etape (vineri 18 aprilie 2014) 1-Clubul Sportiv Universitatea Craiova 49...2-Metalul Resita 37...3-CSM Ramnicu Valcea 36...4-FC Olt Slatina 36... ...5-ASA Targu Mures 34...6-FGloria Bistrita 34 * echipele de pe locurile 1,2,3,4,5 si 6 vor juca play-off,meciuri in sistemul fiecare cu fiecare,tur retur ** echipele clasate pe locurile locurile 1 si 2 in play-off promoveaza in Liga I *** echipele de pe locurile 7,8,9,10,11 si 12 vor juca play-out,meciuri in sistemul fiecare cu fiecare,tur retur **** echipele clasate pe locurile 10,11 si 12 in play-out retrogradeaza in Liga III ***** echipele participante la play-off si play-out intra in competitie cu punctajul obtinut impotriva echipelor ce participa la competitie ________________________________________________________________________________________________ vineri 18 aprilie 2014...primul meci din play off 12.00...Clubul Sportiv Universitatea Craiova-FC Olt Slatina -live...TVR 1...platforma DIGI(1 vest...antena 80 cm/antena toroidala WaveFrontier t90) -live...TVR 1...platforma DOLCE(39 est...antena 80 cm/antena toroidala WaveFrontier t90) -live...TVR 1...platforma FOCUS SAT(0.8 vest...antena 80 cm/antena toroidala WaveFrontier t90) -live...TVR 1...platforma ORANGE(31 est...antena 80 cm/antena toroidala WaveFrontier t90) -live...TVR 1...VIACCESS 2.6 (16 est...11512 v 29950 2/3 8 psk...antena 80 cm/antena toroidala WaveFrontier t90) -live...TVR 3...platforma DOLCE (39 est...antena 80 cm/antena toroidala WaveFrontier t90) -live...TVR 3...platforma ORANGE (31.5est...antena 80 cm/antena toroidala WaveFrontier t90) -live...TVR 3...free to air (16 est...11512 v 29950 2/3 8psk,antena 80 cm/antena toroidala WaveFrontier t90) -live...TVR 3...CONAX (0.8 vest...12111 v 28000 7/8...antena 80 cm/antena toroidala WaveFrontier t90) -live...TVR INTERNATIONAL...platforma ORANGE(31 est,antena 80 cm/antena toroidala WaveFrontier t90) -live...TVR INTERNATIONAL...free to air (16 est...11512 v 29950 2/3 8 psk...antena 80 cm/antena toroidala WaveFrontier t90) -live...TVR INTERNATIONAL...free to air (13 est...11623 v 27500 3/4...antena 80 cm/antena toroidala WaveFrontier t90) -live...TVR INTERNATIONAL...platforma YES (4 vest...antena 300 cm) ___________________________________________________________________________________ Edited by marshall54, 18 April 2014 - 12:16. |
#7
Posted 01 May 2014 - 07:09
ROMANIA liga 2 - sezonul 2013-2014
play offs promotion seria 1 clasamentul dupa 2 etape...mai sunt 8 etape (joi 1 mai 2014) 1-CSM Iasi 23...2-Unirea Slobozia 22...3-Rapid Bucuresti 21...4-FC Clinceni 18...5-ACS Berceni 12... ...6-Sport Club Bacau 5 * echipele de pe locurile 1,2,3,4,5 si 6 vor juca play-off,meciuri in sistemul fiecare cu fiecare,tur retur ** echipele clasate pe locurile locurile 1 si 2 in play-off promoveaza in Liga I *** echipele de pe locurile 7,8,9,10,11 si 12 vor juca play-out,meciuri in sistemul fiecare cu fiecare,tur retur **** echipele clasate pe locurile 10,11 si 12 in play-out retrogradeaza in Liga III ***** echipele participante la play-off si play-out intra in competitie cu punctajul obtinut impotriva echipelor ce participa la competitie ________________________________________________________________________________________________ vineri 2 mai 2014 11.00...FC Clinceni-CSM Iasi sambata 3 mai 2014 11.00...Unirea Slobozia-Sport Club Bacau 11.00...Rapid Bucuresti-ACS Berceni ____________________________________________________________________________________________ seria 2 clasamentul dupa 2 etape...mai sunt 8 etape (joi 1 mai 2014) 1-Clubul Sportiv Universitatea Craiova 23...2-ASA Targu Mures 21...3-FGloria Bistrita 17 4-Metalul Resita 16...3-CSM Ramnicu Valcea 13...4-FC Olt Slatina 9... ... * echipele de pe locurile 1,2,3,4,5 si 6 vor juca play-off,meciuri in sistemul fiecare cu fiecare,tur retur ** echipele clasate pe locurile locurile 1 si 2 in play-off promoveaza in Liga I *** echipele de pe locurile 7,8,9,10,11 si 12 vor juca play-out,meciuri in sistemul fiecare cu fiecare,tur retur **** echipele clasate pe locurile 10,11 si 12 in play-out retrogradeaza in Liga III ***** echipele participante la play-off si play-out intra in competitie cu punctajul obtinut impotriva echipelor ce participa la competitie ________________________________________________________________________________________________ sambata 3 mai 2014 11.00...Metalul Resita-CSM Ramnicu Valcea 11.00...Gloria Bistrita-FC Olt Slatina 16.00...ASA Targu Mures-Clubul Sportiv Universitatea Craiova -live...TVR 1...platforma DIGI(1 vest...antena 80 cm/antena toroidala WaveFrontier t90) -live...TVR 1...platforma DOLCE(39 est...antena 80 cm/antena toroidala WaveFrontier t90) -live...TVR 1...platforma FOCUS SAT(0.8 vest...antena 80 cm/antena toroidala WaveFrontier t90) -live...TVR 1...platforma ORANGE(31 est...antena 80 cm/antena toroidala WaveFrontier t90) -live...TVR 1...VIACCESS 2.6 (16 est...11512 v 29950 2/3 8 psk...antena 80 cm/antena toroidala WaveFrontier t90) -live...TVR CLUJ...free to air (16 est...11512 v 29950 2/3 8 psk...antena 80 cm/antena toroidala WaveFrontier t90) ____________________________________________________________________________________________________________________ |
#8
Posted 10 May 2014 - 09:22
ROMANIA liga 2 - sezonul 2013-2014
play offs promotion seria 1 clasamentul dupa 4 etape...mai sunt 6 etape (sambata 10 mai 2014) 1-CSM Iasi 27...2-Rapid Bucuresti 25...2-Unirea Slobozia 22...4-FC Clinceni 21...5-ACS Berceni 13... ...6-Sport Club Bacau 9 * echipele de pe locurile 1,2,3,4,5 si 6 vor juca play-off,meciuri in sistemul fiecare cu fiecare,tur retur ** echipele clasate pe locurile locurile 1 si 2 in play-off promoveaza in Liga I *** echipele de pe locurile 7,8,9,10,11 si 12 vor juca play-out,meciuri in sistemul fiecare cu fiecare,tur retur **** echipele clasate pe locurile 10,11 si 12 in play-out retrogradeaza in Liga III ***** echipele participante la play-off si play-out intra in competitie cu punctajul obtinut impotriva echipelor ce participa la competitie ________________________________________________________________________________________________ sambata 10 mai 2014 11.00...FC Clinceni-Sport Club Bacau 11.00...ACS Berceni-CSM Iasi 16.00...Rapid Bucuresti-Unirea Slobozia -live...TVR 1...platforma DIGI(1 vest...antena 80 cm/antena toroidala WaveFrontier t90) -live...TVR 1...platforma DOLCE(39 est...antena 80 cm/antena toroidala WaveFrontier t90) -live...TVR 1...platforma FOCUS SAT(0.8 vest...antena 80 cm/antena toroidala WaveFrontier t90) -live...TVR 1...platforma ORANGE(31 est...antena 80 cm/antena toroidala WaveFrontier t90) -live...TVR 1...VIACCESS 2.6 (16 est...11512 v 29950 2/3 8 psk...antena 80 cm/antena toroidala WaveFrontier t90) -live...TVR INTERNATIONAL...platforma ORANGE(31 est,antena 80 cm/antena toroidala WaveFrontier t90) -live...TVR INTERNATIONAL...free to air (16 est...11512 v 29950 2/3 8 psk...antena 80 cm/antena toroidala WaveFrontier t90) -live...TVR INTERNATIONAL...free to air (13 est...11623 v 27500 3/4...antena 80 cm/antena toroidala WaveFrontier t90) -live...TVR INTERNATIONAL...platforma YES (4 vest...antena 300 cm) ____________________________________________________________________________________________ seria 2 clasamentul dupa 4 etape...mai sunt 6 etape (sambata 10 mai 2014) 1-ASA Targu Mures 27...2-Clubul Sportiv Universitatea Craiova 23...3-FGloria Bistrita 20 4-Metalul Resita 19...3-CSM Ramnicu Valcea 19...4-FC Olt Slatina 9... ... * echipele de pe locurile 1,2,3,4,5 si 6 vor juca play-off,meciuri in sistemul fiecare cu fiecare,tur retur ** echipele clasate pe locurile locurile 1 si 2 in play-off promoveaza in Liga I *** echipele de pe locurile 7,8,9,10,11 si 12 vor juca play-out,meciuri in sistemul fiecare cu fiecare,tur retur **** echipele clasate pe locurile 10,11 si 12 in play-out retrogradeaza in Liga III ***** echipele participante la play-off si play-out intra in competitie cu punctajul obtinut impotriva echipelor ce participa la competitie ________________________________________________________________________________________________ sambata 10 mai 2014 11.00...CSM Ramnicu Valcea-Clubul Sportiv Universitatea Craiova 11.00...Metalul Resita-Gloria Bistrita 11.00...ASA Targu Mures-FC Olt Slatina ____________________________________________________________________________________________________________________ |
#9
Posted 29 May 2014 - 10:29
ROMANIA liga 2 - sezonul 2013-2014
play offs promotion seria 1 clasamentul dupa 8 etape...mai sunt 2 etape (sambata 31 mai 2014) 1-CSM Iasi 34...2-Rapid Bucuresti 33...3-Unirea Slobozia 32...4-FC Clinceni 28... ...5-ACS Berceni 14...6-Sport Club Bacau 9 * echipele de pe locurile 1,2,3,4,5 si 6 vor juca play-off,meciuri in sistemul fiecare cu fiecare,tur retur ** echipele clasate pe locurile locurile 1 si 2 in play-off promoveaza in Liga I *** echipele de pe locurile 7,8,9,10,11 si 12 vor juca play-out,meciuri in sistemul fiecare cu fiecare,tur retur **** echipele clasate pe locurile 10,11 si 12 in play-out retrogradeaza in Liga III ***** echipele participante la play-off si play-out intra in competitie cu punctajul obtinut impotriva echipelor ce participa la competitie ________________________________________________________________________________________________ sambata 10 mai 2014 11.00...FC Clinceni-Unirea Slobozia 11.00...ACS Berceni-Sport Club Bacau 16.00...Rapid Bucuresti-CSM Iasi -live...TVR 1...platforma DIGI(1 vest...antena 80 cm) -live...TVR 1...platforma DOLCE(39 est...antena 80 cm) -live...TVR 1...platforma FOCUS SAT(0.8 vest...antena 80 cm) -live...TVR 1...platforma ORANGE(31 est...antena 80 cm) -live...TVR 1...VIACCESS 2.6 (16 est...11512 v 29950 2/3 8 psk...antena 80 cm) _________________________________________________________________ seria 2 clasamentul dupa 8 etape...mai sunt 2 etape (sambata 31 mai 2014) 1-Clubul Sportiv Universitatea Craiova 33...2-ASA Targu Mures 31...3-CSM Ramnicu Valcea 27... ...4-FGloria Bistrita 24...5-Metalul Resita 22...6-FC Olt Slatina 12 * echipele de pe locurile 1,2,3,4,5 si 6 vor juca play-off,meciuri in sistemul fiecare cu fiecare,tur retur ** echipele clasate pe locurile locurile 1 si 2 in play-off promoveaza in Liga I *** echipele de pe locurile 7,8,9,10,11 si 12 vor juca play-out,meciuri in sistemul fiecare cu fiecare,tur retur **** echipele clasate pe locurile 10,11 si 12 in play-out retrogradeaza in Liga III ***** echipele participante la play-off si play-out intra in competitie cu punctajul obtinut impotriva echipelor ce participa la competitie ________________________________________________________________________________________________ sambata 10 mai 2014 11.00...Metalul Resita-Clubul Sportiv Universitatea Craiova 11.00...CSM Ramnicu Valcea-FC Olt Slatina 20.00...ASA Targu Mures-Gloria Bistrita -live...TVR 3...platforma DOLCE (39 est...antena 80 cm) -live...TVR 3...platforma ORANGE (31.5est...antena 80 cm) -live...TVR 3...free to air (16 est...11512 v 29950 2/3 8psk,antena 80 cm) -live...TVR 3...CONAX (0.8 vest...12111 v 28000 7/8...antena 80 cm) ___________________________________________________________ Edited by marshall54, 29 May 2014 - 10:30. |
#10
Posted 26 August 2014 - 13:14
ROMANIA liga 2 - sezonul 2014-2015
clasamentul dupa 1 etape...mai sunt 21 etape (marti 26 august 2014) seria 1 1-Unirea Slobozia 0...2-ACS Berceni 0...3-ASC Bacău 0...4-Gloria Buzău 0...5-Rapid CFR Suceava 0...6-FCM Dorohoi 0... ...7-Săgeata Năvodari 0... 8-Farul Constanta 0...9-FC Voluntari 0...10-CS Balotesti 0...11-CF Braila 0...12-Academica Arges Pitesti 0... * echipele de pe locurile 1,2,3,4,5 si 6 vor juca meciuri de baraj (plau-off). ** in play-off se intra cu toate punctele de la finalul sezonului regulat. *** echipa de pe locul 1 din play-off va promova in ROMANIA liga1 **** echipele de pe locurile 7,8,9,10,11 si 12 vor juca meciuri de baraj pentru retrogradare (play-out). ***** echipele de pe locurile 11 si 12 din play-out vor retrograda in ROMANIA liga3. ****** echipa de pe locul 10 va juca meci de baraj cu formatia de pe locul 10 din seria 2,echipa care va pierde va retrograda in ROMANIA liga3. etapa 1 sambata 30 august 2014 11.00..Gloria Buzău-ASC Bacău 11.00..FCM Dorohoi-Unirea Slobozia 11.00..Săgeata Năvodari-ACS Berceni 11.00..Farul Constanta-Rapid CFR Suceava 11.00..FC Voluntari-Academica Arges Pitesti 11.00..CF Braila-CS Balotesti _______________________________________________________________________________________________ clasamentul dupa 1 etape...mai sunt 19 etape (luni 18 august 2014) seria 2 1-Metalul Reșița 0...2-CSM Râmnicu Vâlcea 0...3-FC Olt Slatina 0...4-Poiana Campina 0...5-Olimpia Satu Mare 0... ...6-FC Bihor Oradea 0...7-CS Mioveni 0...8-CS Caransebeș 0...9-Șoimii Pâncota 0...10-Poli Timișoara 0...11-Unirea Tarlungeni 0... * echipele de pe locurile 1,2,3,4,5 si 6 vor juca meciuri de baraj (plau-off). ** in play-off se intra cu toate punctele de la finalul sezonului regulat. *** echipa de pe locul 1 din play-off va promova in ROMANIA liga1 **** echipele de pe locurile 7,8,9,10,si 11 vor juca meciuri de baraj pentru retrogradare (play-out). ***** echipa de pe locul 11 din play-out vor retrograda in ROMANIA liga3. ****** echipa de pe locul 10 va juca meci de baraj cu formatia de pe locul 10 din seria 1,echipa care va pierde va retrograda in ROMANIA liga3. ____________________________________________________________________________________ etapa 1 sambata 30 august 2014 11.00..CS Mioveni-Poli Timișoara 11.00..CS Caransebeș-Olimpia Satu Mare 11.00..Șoimii Pâncota-CSM Râmnicu Vâlcea 11.00..Unirea Tarlungeni-FC Olt Slatina 11.00..Fortuna Poiana Câmpina-Metalul Resita * FC Bihor Oradea nu joaca ____________________________________________________________________________________________________________________________________ * toete meciurile din ROMANIA liga 2 - sezonul 2014-2015 incep la ora 11.00,cu exceptia etapelor nr 9 si 20 care vor incepe la ora 15.00. ____________________________________________________________________________________________________________________________________ |
|
#11
Posted 01 September 2014 - 08:00
ROMANIA liga 2 - sezonul 2014-2015
seria 1 etapa 1 sambata 30 august 2014 11.00..Gloria Buzău 2-1 ASC Bacău 11.00..FCM Dorohoi 1-1 Unirea Slobozia 11.00..Săgeata Năvodari 2-1 ACS Berceni 11.00..Farul Constanta 1-1 Rapid CFR Suceava 11.00..FC Voluntari 0-1 Academica Arges Pitesti 11.00..CF Braila 1-0 CS Balotesti clasamentul dupa 1 etape...mai sunt 21 etape (luni 1 septembrie 2014) 1-Academica Arges Pitesti 3...2-Gloria Buzău 3...3-Săgeata Năvodari3...4-CF Braila 3...5-Unirea Slobozia 1...6-Rapid CFR Suceava 1... ...7-Farul Constanta 1...8-FCM Dorohoi 1...9-CS Balotesti 0...10-ACS Berceni 0...31-ASC Bacău 0...12-FC Voluntari 0... * echipele de pe locurile 1,2,3,4,5 si 6 vor juca meciuri de baraj (plau-off). ** in play-off se intra cu toate punctele de la finalul sezonului regulat. *** echipa de pe locul 1 din play-off va promova in ROMANIA liga1 **** echipele de pe locurile 7,8,9,10,11 si 12 vor juca meciuri de baraj pentru retrogradare (play-out). ***** echipele de pe locurile 11 si 12 din play-out vor retrograda in ROMANIA liga3. ****** echipa de pe locul 10 va juca meci de baraj cu formatia de pe locul 10 din seria 2,echipa care va pierde va retrograda in ROMANIA liga3. top scorers : 1-Marius Matei (Rapid CFR Suceava) 1...2-Claudiu Dumitrescu (Gloria Buzau) 1... ...3-Bogdan Rusu (ASC Bacău) 1...4-Andrei Vitelaru (Academica Arges Pitesti) 1... ...5-Marco Enciu (Farul Constanta) 1...6-Emilio Guerra (Săgeata Năvodari) 1... ...7-Alexandru Marin (ACS Berceni) 1...8-Robert Grumezescu (FCM Dorohoi) 1... ...9-Romeo Soare (Unirea Slobozia) 1...10-Florin Patrascu (Săgeata Năvodari) 1... etapa 2 sambata 6 septembrie 2014 Academica Argeș Pitesti-Gloria Buzău ACS Berceni-FC Voluntari CS Balotești-Săgeata Năvodari ASC Bacău-Farul Constanța Unirea Slobozia-CF Brăila Rapid CFR Suceava-FCM Dorohoi __________________________________ seria 2 etapa 1 sambata 30 august 2014 11.00..CS Mioveni 0-2 Poli Timișoara 11.00..CS Caransebeș 1-0 Olimpia Satu Mare 11.00..Șoimii Pâncota 1-1 CSM Râmnicu Vâlcea 11.00..Unirea Tarlungeni 2-1 FC Olt Slatina 11.00..Fortuna Poiana Câmpina 1-2 Metalul Resita * FC Bihor Oradea nu a jucat clasamentul dupa 1 etape...mai sunt 19 etape (luni 1 septembrie 2014) 1-Poli Timișoara 3...2-Metalul Reșița 3...3-Unirea Tarlungeni 3...4-CS Caransebeș 3...5-CSM Râmnicu Vâlcea 1...6-Șoimii Pâncota 1... ...7-FC Bihor Oradea 0...8-Olimpia Satu Mare 0...9-FC Olt Slatina 0...10-Fortuna Poiana Campina 0...11-CS Mioveni 0... * echipele de pe locurile 1,2,3,4,5 si 6 vor juca meciuri de baraj (plau-off). ** in play-off se intra cu toate punctele de la finalul sezonului regulat. *** echipa de pe locul 1 din play-off va promova in ROMANIA liga1 **** echipele de pe locurile 7,8,9,10,si 11 vor juca meciuri de baraj pentru retrogradare (play-out). ***** echipa de pe locul 11 din play-out vor retrograda in ROMANIA liga3. ****** echipa de pe locul 10 va juca meci de baraj cu formatia de pe locul 10 din seria 1,echipa care va pierde va retrograda in ROMANIA liga3. top scorers : 1-Ioan Serban (Unirea Tarlungeni) 1...2-Ionut Fasie (FC Olt Slatina) 1... ...3-Alexandru Manea (CS Caransebeș) 1...4-Constantin Vasile (Metalul Reșița) 1... ...5-Georgian Honciu (Fortuna Poiana Câmpina) 1...6-Jean Nkongue (CSM Râmnicu Vâlcea) 1... ...7-Radu Dubestean (Șoimii Pâncota) 1...8-Cristian Barbut (Poli Timișoara) 1... ...9-Claudiu Ionescu (Metalul Reșița) 1...10-Claudiu Belu (Poli Timișoara) 1... etapa 2 sambata 6 septembrie 2014 Poli Timișoara-Unirea Tărlungeni FC Bihor Oradea-Fortuna Poiana Câmpina FC Olt Slatina-FC Caransebeș CSM Râmnicu Vâlcea-CS Mioveni Metalul Reșița - Șoimii Pâncota Olimpia Satu Mare nu joaca in acesta etapa _________________________________ |
#13
Posted 01 September 2014 - 20:09
...conducatorii cluburilor din liga 2,s-au intalnit acum vreo saptamana cu o firma care doreste sa preia drepturile de transmisie ale meciurilor...s-a hotarat ca acesta sa gaseasca televiziunile interesate de a transmite meciurile,incepand cu returul competitiei...fiecare echipa va primi o suma fixa (suma,in jur de 100000-120000 de lei,pe sezon,,cu conditia,ca,nici o echipa sa nu trateze drepturile de a fi televizata cu nici o televiziune nationala,excluzand contractele facute pana acum,de unele echipe,cu firmele regionale.
Edited by marshall54, 01 September 2014 - 20:09. |
#15
Posted 07 September 2014 - 08:07
ROMANIA liga 2 - sezonul 2014-2015
clasamentul dupa 2 etape...mai sunt 20 etape (duminica 7 septembrie 2014) 1-Academica Arges Pitesti 6...2-Săgeata Năvodari 6...3-Rapid CFR Suceava 4...4-CF Braila 4...5-FC Voluntari 3...6-Gloria Buzău 3... ...7-Unirea Slobozia 2...8-Farul Constanta 2...9-ASC Bacău 1...10-FCM Dorohoi 1...11-CS Balotesti 0...12-ACS Berceni 0... * echipele de pe locurile 1,2,3,4,5 si 6 vor juca meciuri de baraj (plau-off). ** in play-off se intra cu toate punctele de la finalul sezonului regulat. *** echipa de pe locul 1 din play-off va promova in ROMANIA liga1 **** echipele de pe locurile 7,8,9,10,11 si 12 vor juca meciuri de baraj pentru retrogradare (play-out). ***** echipele de pe locurile 11 si 12 din play-out vor retrograda in ROMANIA liga3. ****** echipa de pe locul 10 va juca meci de baraj cu formatia de pe locul 10 din seria 2,echipa care va pierde va retrograda in ROMANIA liga3. top scorers : 1-Marius Matei (Rapid CFR Suceava) 1...2-Claudiu Dumitrescu (Gloria Buzau) 1... ...3-Bogdan Rusu (ASC Bacău) 1...4-Andrei Vitelaru (Academica Arges Pitesti) 1... ...5-Marco Enciu (Farul Constanta) 1...6-Emilio Guerra (Săgeata Năvodari) 1... ...7-Alexandru Marin (ACS Berceni) 1...8-Robert Grumezescu (FCM Dorohoi) 1... ...9-Romeo Soare (Unirea Slobozia) 1...10-Florin Patrascu (Săgeata Năvodari) 1... etapa 3 sambata 13 septembrie 2014 Farul Constanța-Academica Argeș Pitesti CF Brăila-Rapid CFR Suceava Gloria Buzău-FC Voluntari FCM Dorohoi-ASC Bacău Săgeata Năvodari-Unirea Slobozia CS Balotești-ACS Berceni * toate meciurile incep la ora 11.00 __________________________________ seria 2 clasamentul dupa 2 etape...mai sunt 18 etape (duminica 7 septembrie 2014) 1-Poli Timișoara 6...2-Metalul Reșița 6...3-CS Caransebeș 4...4-Fortuna Poiana Campina 0...5-Unirea Tarlungeni 3...6-CSM Râmnicu Vâlcea 2... ...7-FC Olt Slatina 1...8-CS Mioveni 1...9-Șoimii Pâncota 1...10-Olimpia Satu Mare 0...11-FC Bihor Oradea 0... * echipele de pe locurile 1,2,3,4,5 si 6 vor juca meciuri de baraj (plau-off). ** in play-off se intra cu toate punctele de la finalul sezonului regulat. *** echipa de pe locul 1 din play-off va promova in ROMANIA liga1 **** echipele de pe locurile 7,8,9,10,si 11 vor juca meciuri de baraj pentru retrogradare (play-out). ***** echipa de pe locul 11 din play-out vor retrograda in ROMANIA liga3. ****** echipa de pe locul 10 va juca meci de baraj cu formatia de pe locul 10 din seria 1,echipa care va pierde va retrograda in ROMANIA liga3. top scorers : 1-Georgian Honciu (Fortuna Poiana Câmpina) 2...2-Cristian Barbut (Poli Timișoara) 1... ...3-Ioan Serban (Unirea Tarlungeni) 1...4-Ionut Fasie (FC Olt Slatina) 1... ...5-Alexandru Manea (CS Caransebeș) 1...6-Constantin Vasile (Metalul Reșița) 1... ...7-Jean Nkongue (CSM Râmnicu Vâlcea) 1...8-Claudiu Belu (Poli Timișoara) 1... ...9-Radu Dubestean (Șoimii Pâncota) 1...10-Claudiu Ionescu (Metalul Reșița) 1... etapa 3 sambata 13 septembrie 2014 Fortuna Poiana Câmpina-Olimpia Satu Mare Șoimii Pâncota-FC Bihor Oradea CS Mioveni-Metalul Reșița CSM Râmnicu Vâlcea-Poli Timișoara FC Caransebeș- Unirea Tărlungeni FC Olt Slatina nu joaca in acesta etapa * toate meciurile incep la ora 11.00 _________________________________ |
|
#16
Posted 13 September 2014 - 18:42
ROMANIA liga 2 - sezonul 2014-2015
clasamentul dupa 3 etape...mai sunt 19 etape (sambata 13 septembrie 2014) 1-Săgeata Năvodari 9...2-Rapid CFR Suceava 7...3-Academica Arges Pitesti 7...4-Gloria Buzău 6...5-ASC Bacău 4...6-CF Braila 4... ...7-FC Voluntari 3...8-Farul Constanta 3...9-Unirea Slobozia 2...10-CS Balotesti 1...11-ACS Berceni 1...10-FCM Dorohoi 1... * echipele de pe locurile 1,2,3,4,5 si 6 vor juca meciuri de baraj (plau-off). ** in play-off se intra cu toate punctele de la finalul sezonului regulat. *** echipa de pe locul 1 din play-off va promova in ROMANIA liga1 **** echipele de pe locurile 7,8,9,10,11 si 12 vor juca meciuri de baraj pentru retrogradare (play-out). ***** echipele de pe locurile 11 si 12 din play-out vor retrograda in ROMANIA liga3. ****** echipa de pe locul 10 va juca meci de baraj cu formatia de pe locul 10 din seria 2,echipa care va pierde va retrograda in ROMANIA liga3. top scorers : 1-Emilio Guerra (Săgeata Năvodari) 2...2-Marius Matei (Rapid CFR Suceava) 2... ...3-Marius Ene (FC Voluntari) 2...4-Marco Enciu (Farul Constanta) 2... ...5-Claudiu Dumitrescu (Gloria Buzau) 1...6-Bogdan Rusu (ASC Bacău) 1... ...7-Alexandru Marin (ACS Berceni) 1...8-Robert Grumezescu (FCM Dorohoi) 1... ...9-Romeo Soare (Unirea Slobozia) 1...10-Florin Patrascu (Săgeata Năvodari) 1... etapa 4 sambata 20 septembrie 2014 Academica Argeş Pitesti-FCM Dorohoi FC Voluntari-Farul Constanţa ACS Berceni-Gloria Buzău ASC Bacău-CF Brăila Rapid CFR Suceava-Săgeata Năvodari Unirea Slobozia-CS Baloteşti * toate meciurile incep la ora 11.00 __________________________________ seria 2 clasamentul dupa 3 etape...mai sunt 17 etape (sambata 13 septembrie 2014) 1-Metalul Reşiţa 7...2-Fortuna Poiana Campina 6...3-Poli Timişoara 6...4-CS Caransebeş 5...5-CSM Râmnicu Vâlcea 5...6-Unirea Tarlungeni 4... ...7-CS Mioveni 2...8-Şoimii Pâncota 2...9-FC Olt Slatina 1...10-FC Bihor Oradea 1...11-Olimpia Satu Mare 0... * echipele de pe locurile 1,2,3,4,5 si 6 vor juca meciuri de baraj (plau-off). ** in play-off se intra cu toate punctele de la finalul sezonului regulat. *** echipa de pe locul 1 din play-off va promova in ROMANIA liga1 **** echipele de pe locurile 7,8,9,10,si 11 vor juca meciuri de baraj pentru retrogradare (play-out). ***** echipa de pe locul 11 din play-out vor retrograda in ROMANIA liga3. ****** echipa de pe locul 10 va juca meci de baraj cu formatia de pe locul 10 din seria 1,echipa care va pierde va retrograda in ROMANIA liga3. top scorers : 1-Georgian Honciu (Fortuna Poiana Câmpina) 2...2-Cristian Barbut (Poli Timişoara) 1... ...3-Ioan Serban (Unirea Tarlungeni) 1...4-Ionut Fasie (FC Olt Slatina) 1... ...5-Alexandru Manea (CS Caransebeş) 1...6-Constantin Vasile (Metalul Reşiţa) 1... ...7-Jean Nkongue (CSM Râmnicu Vâlcea) 1...8-Claudiu Belu (Poli Timişoara) 1... ...9-Radu Dubestean (Şoimii Pâncota) 1...10-Claudiu Ionescu (Metalul Reşiţa) 1... etapa 4 sambata 20 septembrie 2014 Olimpia Satu Mare-Şoimii Pâncota FC Bihor Oradea-CS Mioveni Metalul Reşiţa-CSM Râmnicu Vâlcea FC Olt Slatina-Fortuna Poiana Câmpina Poli Timişoara-FC Caransebeş Unirea Tărlungeni - nu joaca in acesta etapa * toate meciurile incep la ora 11.00 _________________________________ Edited by marshall54, 13 September 2014 - 18:43. |
#17
Posted 03 February 2017 - 17:35
în curând începe și liga a doua, în data de 25.02.2017 este programată etapa 22, să vedem cu câte echipe...pentru că
FC Braşov e la un pas de faliment după ultima decizie a Curţii de Apel FC Braşov are şanse extrem de mici de a supravieţui şi în 2017 şi a-şi continua activitatea în campionatul Ligii 2. Unul dintre cluburile de tradiţie ale fotbalului românesc se află la un pas de faliment după ultima decizie a Curţii de Apel Braşov. sursa.. http://liga2.prospor...e-apel-16148608 |
Anunturi
▶ 0 user(s) are reading this topic
0 members, 0 guests, 0 anonymous users