Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...
 Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...

joc idem Half Life gratis
 PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...
 Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata
 

YouTube

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
CS11

CS11

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 610
  • Înscris: 03.09.2012
Oricine poate pune  o reclama la inceputul unui videoclip?

#2
emanuel7

emanuel7

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 482
  • Înscris: 06.03.2006
Nu tu pui reclama. Tu doar ii dai dreptul lui YouTube sa puna reclame la inceputul video-ului tau. Ai nevoie si de cont AdSense pentru asta si de foarte multe vizualizari la video-urile tale.

#3
CS11

CS11

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 610
  • Înscris: 03.09.2012

View Postemanuel7, on 20 februarie 2014 - 01:02, said:

Nu tu pui reclama. Tu doar ii dai dreptul lui YouTube sa puna reclame la inceputul video-ului tau. Ai nevoie si de cont AdSense pentru asta si de foarte multe vizualizari la video-urile tale.
Stiu ca imi trebuie cont adsense si ca youtube imi pune reclama cu acceptul meu. Dar eu intrebam daca oricine poate sa faca asta... spre exemplu pun acum pe youtube un video despre reparat televizoare, in doua zile fac 100vizualizari pot sa pun reclama la inceputul videoclipului? Sau trebuie sa am un anumit numar de vizualizari si videoclipuri pe o anumita tema?

Cu alte cuvinte eu aleg daca si cand vreau sa pun reclama sau youtube decide cand merit sa o pun si ma intreaba daca sunt de acord?

#4
Digix

Digix

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,794
  • Înscris: 03.02.2007
Tu alegi!

#5
nic01ae

nic01ae

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 172
  • Înscris: 21.09.2007
Poti da acceptul oricand lui YT sa puna reclama, dar sa ai grija ca, daca pui o muzica de fundal care nu iti apartine, reclamele vor rula pentru altcineva.

#6
Roxana-Olaru

Roxana-Olaru

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 22.04.2014
Dar daca eu sunt advertiser, pot administra reclamele pe youtube din contul de adwords?

#7
ionita_adrian

ionita_adrian

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 155
  • Înscris: 25.02.2010
vreau sa adaug link in descrierea unui videoclip incarcat pe youtube, cum fac chestia asta?

#8
Roxana-Olaru

Roxana-Olaru

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 22.04.2014
Ai acolo, cand il editezi, posibilitatea sa pui link in descriere. Sau si cand esti pe el, dai click direct pe pin-ul de la editare descriere, si pui acolo.

#9
ionita_adrian

ionita_adrian

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 155
  • Înscris: 25.02.2010
ms,
dar l-au facut foarte intortocheat

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate