Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul
 A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?
 transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...
 tavan fals rigips

Ce preferați: produse mai scumpe ...

Demagnetizare (minimala) ori ba?

Cum pot sa vad pe un proiector pr...
 

EVE-online

- - - - -
  • Please log in to reply
95 replies to this topic

#73
Arialth

Arialth

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 33
  • Înscris: 23.09.2012
Cei care doresc Invitatii Ev online cu trial 21 zile pot sami zica . Nu cer nici un ban, va ofer ajutor  in joc  si va explic  jocul  cu mare placere.  Lasai un Mail pe privat sau aici

#74
Arialth

Arialth

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 33
  • Înscris: 23.09.2012
Daca vrei ajutor pe Eve online  lasati un mail  sau ingame pe Cinetic  si va ajut... Ofer invitatii cu 21 zile trial si va  pot explica cum sa faceti isk cat mai repede  :)

#75
Platon

Platon

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,692
  • Înscris: 22.10.2002

 Arialth, on 23 aprilie 2013 - 19:14, said:

Daca vrei ajutor pe Eve online  lasati un mail  sau ingame pe Cinetic  si va ajut... Ofer invitatii cu 21 zile trial si va  pot explica cum sa faceti isk cat mai repede  Posted Image

Da-mi si mie un pm, despre cum sa fac isk repede, repede, am un cont de trial si vreau sa il fac full, daca se poate desigur
Multumesc

#76
tiestodj20

tiestodj20

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,701
  • Înscris: 04.06.2007
EVE : Valkyrie va fi un joc separat pentru PC sau va fi un mod pentru eve-ul binecunoscut? Si daca da, va fi tot cu taxa lunara sau in genul Dust 514 ( gratuit ) ? Ce se aude prin lumea eve despre acest proiect?

Edited by tiestodj20, 06 January 2014 - 16:22.


#77
Gaben_Almighty

Gaben_Almighty

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 770
  • Înscris: 20.02.2014
Posibil sa fie F2P. E cineva din TM care joaca EVE Posted Image ?

Edited by Gaben_Almighty, 13 April 2014 - 23:02.


#78
tiestodj20

tiestodj20

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,701
  • Înscris: 04.06.2007
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/DZ4gpjwJa08?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#79
Bursul

Bursul

    alias Petrov, zilier in DE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,490
  • Înscris: 30.10.2003
Cum se joaca prostia asta de joc? Ma invart ca un coieficient in caldare si habar nu am ce sa fac. Am in cargo 115 m3 de Vesper. Ce fac cu el?

#80
vj_Heaven

vj_Heaven

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,058
  • Înscris: 19.07.2005
A aparut si trailerul pentru urmatorul expansion.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/0bjTrPutt4k?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#81
vlad1102

vlad1102

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 5,552
  • Înscris: 03.05.2008

 Bursul, on 15 aprilie 2016 - 23:16, said:

Cum se joaca prostia asta de joc? Ma invart ca un coieficient in caldare si habar nu am ce sa fac. Am in cargo 115 m3 de Vesper. Ce fac cu el?

:)

Daca n-ai renuntat inca, planuieste pe termen lung. Cam intr-o luna incepi sa intelgei ceva. Cam in 3-4 incepi sa intelegi ca de fapt nu stiai asa multe.
Cu Vesperu ala poti face ce vrei, mai degraba te gandesti cam ce-ai vrea sa faci in joc.

Jocul e minunant, incoparabil cu orice altceva, dar iti trebuie cap & rabdare & timp pentru el. Din pacate nu mai am timp, dupa aproape 3 ani :(

#82
vj_Heaven

vj_Heaven

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,058
  • Înscris: 19.07.2005
Daca vreti sa va faceti un cont nou si sa jucati Eve Online acum e momentul.

Din 8 noiembrie va deveni "free to play", veti putea juca fara sa platiti insa vor fi anumite limitari pentru conturile free, gen viteza de antrenare a skill-urile e la jumate, veti fi limitati la o singura rasa, module in mare parte T1 si veti putea zbura doar nave T1/faction gen frigates, destroiers si cruisers.
Contentul nu va fi blocat, veti putea accesa aproape orice iar unde nu va ajuta skill-urile/nava va trebui sa plusati prin numarul de jucatori.

De ce spun ca va puteti apuca de azi, pentru ca daca folositi un buddy invite veti primi 21 zile trial, acest trial terminanduse exact cand jocul va deveni "free to play". Avatajul este ca pana pe 8 noiembrie veti putea atrena skill-urile la viteza normala, plus ca acum e un event care are ca drop skill accelerators, item ca va aceelera usor timpul de training.
Cat despre limitarea la o singura rasa, va puteti face cate un cont pentru fiecare rasa sau sa platiti subscription pentru a scapa de toate limitarile.

Mai multe informatii: https://community.ev...-to-eve-online/

Edited by vj_Heaven, 18 October 2016 - 16:01.


#83
code99

code99

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 91
  • Înscris: 21.07.2015
EVE Online este free to play!

Daca doriti sa incercati jocul puteti sa folositi un "invite" de la cineva (ca exemplu, invitatia de mai jos) si veti primi din start un bonus la skill points! Daca faceti un cont fara invitatie atunci nu veti primi nici un bonus la inceput deci nu aveti ce pierde!

Cine stie, poate o sa va placa jocul si veti upgrada contul vostru la Omega pentru o experienta completa la joc!

Invitatia: http://secure.eveonl...74&action=buddy


Note: Daca folositi invitatia mea, la momentul in care va vezi face primul personaj in joc, jocul ma va adauga la lista voastra de contacte, de acolo puteti sa luati legatura cu mine si eu va voi ajuta cu diverse probleme pe care le veti intampina si va voi ajuta sa invatati jocul pentru ca nu este un secret ca EVE Online e un joc foarte complex si dificil pentru noii veniti.

Edited by code99, 26 November 2016 - 13:42.


#84
lucifer76

lucifer76

    Bashtan

  • Grup: Moderators
  • Posts: 32,574
  • Înscris: 13.06.2007

 code99, on 26 noiembrie 2016 - 13:37, said:

nu este un secret ca EVE Online e un joc foarte complex si dificil pentru noii veniti.
Complicat este putin zis. Este cel mai complex joc peste care am dat ;)

#85
Albatronik

Albatronik

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 01.02.2017
Dacă cineva mai are nevoie de ajutor în joc (sfaturi,explicații, isk,nave)dați search Pensionaru și vb.
noroc

#86
vj_Heaven

vj_Heaven

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,058
  • Înscris: 19.07.2005
New Eve trailer
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/xAVIhKdspl8?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#87
defyant

defyant

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 36
  • Înscris: 09.11.2008

 vlad1102, on 02 august 2016 - 16:47, said:


Posted Image

Daca n-ai renuntat inca, planuieste pe termen lung. Cam intr-o luna incepi sa intelgei ceva. Cam in 3-4 incepi sa intelegi ca de fapt nu stiai asa multe.
Cu Vesperu ala poti face ce vrei, mai degraba te gandesti cam ce-ai vrea sa faci in joc.

Jocul e minunant, incoparabil cu orice altceva, dar iti trebuie cap & rabdare & timp pentru el. Din pacate nu mai am timp, dupa aproape 3 ani Posted Image
Salut . Da jocul este minunat dar dupa un timp cam 6 luni cand incepi sa progresesi real cand ai multe skile . Eu am jucat cam 4 ani acest joc cu nick game  ,, SIRIKUS,, faceam parte din alianta Romania Renegates si puteam pilota si Thanatos. Dar ce este rau la acest joc ca necesita bani reali investiti si foaret mult timp.

#88
vj_Heaven

vj_Heaven

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,058
  • Înscris: 19.07.2005
Inca un documentar senzational marca Rooks and Kings.

This is a documentary exploring the forces and narratives behind a widely commented-on migration of Chinese Eve players from the Serenity Server (China) to the world-wide Tranquility server. It covers a number of campaigns in the second half of 2017, where the worlds briefly, and unexpectedly, touched.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/qa31nDBsUJI?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#89
lg

lg

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,743
  • Înscris: 20.08.2004
am tot cautat un joc cu tema SF si am incercat jocul asta. in loc de relaxare si distractie doar m-am enervat constant.  e super complicat si am lasat-o balta.

#90
Corl

Corl

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 599
  • Înscris: 11.04.2006
Foarte bine asa este si normal .

Attached Files



Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate