Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...

Kanal D va difuza serialul “...
 Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...

De unde cumparati suspensii / gar...
 [UNDE] Reconditionare obiecte lemn

Infiltratii casa noua

sugestie usa interior

ANAF si plata la selfpay
 Imprimanta ciss rezista perioade ...

Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...

Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd
 

EVE-online

- - - - -
  • Please log in to reply
95 replies to this topic

#37
koon

koon

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 113
  • Înscris: 06.12.2005
e mancator de timp doar pentru ca vrei tu sa fie asa... LOL
uite, eu plec in vacanta 2 saptamani, las un skil de 34 de zile (Gallente BS lvl5) la trainat pentru unul din caractere si cand ma intorc stiu ca-l gasesc "mai destept" cu vreun milion de SP. :)
faptul ca-ti poti dezvolta caracterul inclusiv offline mi se pare genial la jocul asta. si chiar asta-mi place mult la el, faptul ca-l poti ignora cu saptamanile fara sa ai nimic de pierdut.

raiiar, nu te cheama asa si in joc? esti in delta, nu?

Edited by koon, 11 August 2006 - 13:53.


#38
raiiar

raiiar

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,568
  • Înscris: 30.11.2002
Da. Ala e mainul din Lotka Volterra. Mai am un alt care sta in imperiu si care ar trebui sa fie prin Deklein pe langa D2.

#39
dr0psu

dr0psu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 200
  • Înscris: 21.01.2004
ok, azi mi-am comandat si eu key-ul la gameshop si ma apuc de joc cum ajung acasa de la munca :)
are cineva vreun link catre un newbie-guide, ceva care sa te invete ce si cum sa faci pentru a te dezvolta intr-o anumita directie?
Thx

#40
zuppy

zuppy

    elbonian

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,247
  • Înscris: 12.10.2002
are jocul un tutorial care o sa-ti ia cateva ore :)

#41
DanyD06

DanyD06

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 18.08.2006
Salut,

Pentru cei interesati sa intre intr-o corporatie de romani si nu numai, vizitati http://sacra.newsight.ro/forum/ sau in joc ne gasiti pe canalul N.S.S.

Suntem stabiliti in regiunea Deklein si facem parte din alianta FLA.

Fly safe,  :lol:

#42
raiiar

raiiar

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,568
  • Înscris: 30.11.2002
Cine se mai ocupa de treburi dupa ce a plecat lumea in Delta?
Parca am vazut unul de-al vostru si prin Curse.

#43
r0cker

r0cker

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 22.08.2006
joc cam de juma de an eu... am avut 2 caractere trial la care am renuntzat apoi m-am dus in 0.0 shi am facut isk cu al 3-lea caracter trial ... am cumparat un timecode de 30 d zile... shi d acolo au inceput surprizele  :D  
nava preferata raven fitingu inca nu e asha stralucit dar nu mai am prea mult de munk la el :P
am fost in ascendatn frontier (aliantza) sunt in corp Versatech Interstellar Ltd (vtil) ne-am mutat din ascn  in SMASH shi urmeaza sa luam geminate  :gunsmilie: dupa care vom continua sa facem pe mercenarii ca de obicei  :P
banuiesc ca ai intzeles... PVPist :D
ma gasitzi in joc cu numele Pheonix1985 shi koon ash vrea sa vbim in joc daca e... din intamplare am dat peste discutzia asta... shi nu mai am de gand sa vizitez forumu asta... daca e ma gasitzi cu id cosmin18toto pe YMess
salutare tuturor shi ca sfat pt cei care spun ca jocu nu e tare... jucatzi macar un trial
ce e drept shi eu am recomandat jocul la 3 rieteni shi nici unul nu a fost in stare sa treaca de tutorial recunosc ca eu am stat la el mai bine de o ora... jocul este de cursa lunga meeu ceva nou shi cel mai important sa ai rabdare shi sa itzi placa jocurile in care itzi folosejty un pic imaginatzia shi itzi dezvolti diferite strategii... nu se compara cu alte jocuri in care pui armura cea mai buna shi dai cu sabia shi atat... inainte sa deswcopar eve jucam l2 (wow nu imi place) shi nu am mai intrat in l2 de juma de an... de cand joc eve d fapt... ce sa mai zic... ne vedem in joc cei interesatzi  :peacefingers:

#44
alexnet

alexnet

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 23.02.2006
HEYA
Ms ca cineva a deschis un topic original  EVE e o capodopera de jok care nici o data nu te va plictisi .
Oameni astia chiar fac treaba buna si scot cate ceva nou  .Cine are rabdarea sa treaca de tutorial sigur va ramane fidel EVE ului . Corp de romani acre e foarte bun este w33d corp sunt putini si sunt foarte organizati
Recomand la toti sa fac learningu in level 5 e esential la tot scade timpu de  training la celelalte skiluri care le veti antrena si ca ajutor luati va de pe net eve monitor   care e un utilitar ce va ajuta sa va organizati tot de la skiluri la itemuri  .Cine e online si ma vede sa dea un o/    eu sunt al3x andra din corp w33d oxide alliance   .Va astept in 0.0 la d2 fly safe m8

#45
raiiar

raiiar

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,568
  • Înscris: 30.11.2002

View Postalexnet, on Oct 13 2006, 15:10, said:

HEYA
Ms ca cineva a deschis un topic original  EVE e o capodopera de jok care nici o data nu te va plictisi .
Oameni astia chiar fac treaba buna si scot cate ceva nou  .Cine are rabdarea sa treaca de tutorial sigur va ramane fidel EVE ului . Corp de romani acre e foarte bun este w33d corp sunt putini si sunt foarte organizati
Recomand la toti sa fac learningu in level 5 e esential la tot scade timpu de  training la celelalte skiluri care le veti antrena si ca ajutor luati va de pe net eve monitor   care e un utilitar ce va ajuta sa va organizati tot de la skiluri la itemuri  .Cine e online si ma vede sa dea un o/    eu sunt al3x andra din corp w33d oxide alliance   .Va astept in 0.0 la d2 fly safe m8

un BIG UP pt W33d Corp.
Intr-adevar jocul este extraordinar si asteptam cat mai multi romani.

#46
Weaponspervert

Weaponspervert

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 132
  • Înscris: 19.01.2007
Nu stiu de ce, dar nu reusesc sa gasesc raspuns nicaieri la intrebarea asta: cam cate modele de nave sunt in jocul asta? Pentru ca mi-e lene sa intru in baza de date si ma apuc sa numar toate navele din toate clasele se la fiecare rasa. Ma intereseaza asa orientativ, nu un numar exact. Mersi!

#47
dncrash

dncrash

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 499
  • Înscris: 20.05.2004
So daca nu am platit nimic pot totusi sa imi fac un trial de 14 zile right ? iar apoi pot sa-l continui daca imi iau un time card de la shop.coputergames.ro ?

#48
junk1e

junk1e

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 18.11.2006

View PostWeaponspervert, on Jan 25 2007, 12:10, said:

Nu stiu de ce, dar nu reusesc sa gasesc raspuns nicaieri la intrebarea asta: cam cate modele de nave sunt in jocul asta? Pentru ca mi-e lene sa intru in baza de date si ma apuc sa numar toate navele din toate clasele se la fiecare rasa. Ma intereseaza asa orientativ, nu un numar exact. Mersi!

Sunt 22 de categorii de nave (frigates, cruisers, battleships, recons, transport etc) x 4 rase, n-am stat sa le numar dar sunt peste 200.

#49
cristone

cristone

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 95
  • Înscris: 24.08.2004
salut, am jucat trialul si m-am enervat ca nu puteam sa-mi cumpar nave puternice. acu' ca mi-au marit "astia" salariul ma gandesc sa platesc un abonament, de preferinta in dolari, pe un an de zile. ma poate ajuta cineva cu un link sau cu o adresa unde sa pot face acest lucru?
multumesc

#50
junk1e

junk1e

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 18.11.2006
pt cine are nevoie de isk click aici

#51
samasung

samasung

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 11.02.2007
Daca vreti un loc unde sa discutati, intrati pe www.mmorg.ro  . Este si un concurs daca va intereseaza.

#52
booog

booog

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 06.04.2006
salut....te rog dami add pe mess : bogdanitz / vreau sa te intreb ceva in legatura cu eve..nu sunt nou sau ceva de genu am 2 ani :P  16.. 2 ani de cand stiu cei aia eve :)

#53
booog

booog

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 06.04.2006
dami add pls : bogdanitz - in legatura cu eve

#54
booog

booog

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 06.04.2006
salut dami add pe mess - bogdanitz / in legatura cu eve

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate