Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Probleme stomac

Sfat achizitie bicicleta oras

Canalele Sky Showtime 1 și S...

Recomandare anvelope lexus rx
 Extindere rețea wireless int...

Configuratie PC

Mufa TV

PPC Energy
 Camera conferinta Tenveo tevo-vl12u

Recomandare rulouri exterioare us...

Gaoyue 858

Telefon performant pe parte audio...
 Aspecte legale https://registratu...

Filtru de apa curata apa de miner...

Unde gasesc borcane mari 5 - litr...

sfat achiziție bicicleta pli...
 

De ce imi urasc parintii?

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
56 replies to this topic

#55
razvan_77

razvan_77

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,561
  • Înscris: 16.11.2005

View Postvyctoras1985, on 10 martie 2014 - 17:34, said:

asta ai inteles tu ca tu ca si parinte cand nu ne asculta copilul il dam afara?
nu victoras tata nu ai inteles nimik....ii dam mancare caldurica bani de tigari, mergem si la o bere impreuna , cand ies la pensie sami dea in cap ca nu are bani de baut , ar trebui sa mai coborati cu picioarele pe pamant , la 14 ani imi castigam singur banii de buzunar in vacantele de vara muncind , si stiu sute de cazuri dintrastea....insa unii cred ca daca sunt copii (la 17 ani nu mai esti copil) parintii trebuie sa le admita orice...total gresit , am o cunostinta are un copil de 20 de ani care si-a lasat gravida prietena de 17 ani de 2 ori iar mama copilului de 20 de ani a fost personal sai faca intreruperi , 2 la 17 ani...credeti ca e sanatos?pentru o fata de 17 ani sa faca 2 avorturi? halal copil....

#56
cincicinci

cincicinci

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 373
  • Înscris: 20.02.2013
Parintii aia comunisti care n-au mancat o prajitura si un mar ca sa-l aduca acasa sa pape fiul, comunistii aia care nu si-au cumparat nici ciorapi ca plateau ratele la casa si mobila sa aibe unde locui fiul , comunistii aceia care au platit chiria cand a mers fiul la facultate si a pus pachete cu mancarica pe care comunistii nici n-o gustau ca sa manance baiatul.comunistii care acum stau singuri si saraci si nu indraznesc sa ceara nici un leutz sa aibe de medicamente. Acesti comunisti te-au crescut si ti-au dorit tot binele din lume ca tu sa ajungi om.

Edited by cincicinci, 18 August 2016 - 16:05.


#57
radumiki

radumiki

    funny content creator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 23,660
  • Înscris: 13.10.2003
Tinand cont ca initiatorul nu mai este printre noi pe forum (a fost banat), se inchide.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate