Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
O smecherie pe care nu o inteleg

Balcon parter fara acte

unde gasesc un speed bag in bucur...

Programe TV cu altfel de sporturi
 Laptop "bun la toate" max...

ctfmon.exe - System Error (in Saf...

Ați prins vremurile cand 120 Volț...

Whatsapp nu afișeaza numele ...
 Medii admitere Politehnica Bucure...

Se extinde Baza de la Kogalniceanu

Politist mutilat de caine in curt...

Trotineta- cat rezista?
 Windows 11 si inregistrare de pe ...

Cont Facebook spart

Accesare Plex prin webstation

Reziliere contract Digi Mobil?
 

Huawei Ascend P7

- - - - -
  • Please log in to reply
1102 replies to this topic

#19
Bebea90

Bebea90

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 90
  • Înscris: 02.06.2013
Mie mi se pare frumos ,cand va aparea si la noi?

#20
cristinel07

cristinel07

    #MM93

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,129
  • Înscris: 26.07.2009
Design-ul lasa de dorit pentru mine la fel si la specificatii. Sunt curios de pret, daca e unul bun comparativ la ce ofera... Sunt curios de camera.

#21
Bebea90

Bebea90

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 90
  • Înscris: 02.06.2013
Din ce se anunta 450 € @_@,dar dupa 3-4 luni cred k ajunge undeva la 350..

#22
danzet

danzet

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 295
  • Înscris: 22.09.2007
Ne poate spune cineva care il are cateva impresii?

#23
digital67

digital67

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 694
  • Înscris: 19.03.2008
A aparut aici :https://www.vodafone.ro/shop/telefoane/huawei-ascend-p7#tab-1 este 359 euro,un pret bun, zic eu.

#24
Bebea90

Bebea90

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 90
  • Înscris: 02.06.2013
http://www.emag.ro/t...k/pd/DKWBZBBBM/    mi se pare chiar bun... subtire e ,material premium ,sticla pe spate...ma gandesc serios sa vand p6 si iau p7 , a butonat cineva acest model pana acum ???

#25
Go.go.man

Go.go.man

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 603
  • Înscris: 29.12.2005
Da, mare grija, este incredibil de usor...ecranul fff bun, se misca ok, bara de navigare ocupa cam mult din ecran (dar se poate face un mod ca sa se ascunda), difuzorul se aude clar, convorbirile se aud bine...

#26
Bebea90

Bebea90

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 90
  • Înscris: 02.06.2013
Am ascend p6, se merita trecerea la p7 ce zici???

#27
thor76

thor76

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 616
  • Înscris: 26.11.2004
L-am luat eu la reinoire la vodafone cu 69 de EUR.
Foarte fain telefonul. usor, subtirel....Bateria aia sa stiti ca tine mai mult decat decent, o zi jumate utilizare medie. Daca ii dau forja, pe seara are cam 20% cand il pun la incarcat.
I like it a lot :)

#28
Bebea90

Bebea90

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 90
  • Înscris: 02.06.2013
O comparatie intre p6 si p7 poate sa faca cineva cine a avut pe 6 si acum are 7???,ms pt rasp thor

#29
danoct1980

danoct1980

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 28
  • Înscris: 17.09.2010

View Postthor76, on 28 iulie 2014 - 08:00, said:

L-am luat eu la reinoire la vodafone cu 69 de EUR.
Foarte fain telefonul. usor, subtirel....Bateria aia sa stiti ca tine mai mult decat decent, o zi jumate utilizare medie. Daca ii dau forja, pe seara are cam 20% cand il pun la incarcat.
I like it a lot Posted Image

Salut,

Si eu ma apropii  de momentul cand voi putea face reinnoire de abonament (tot la Vodafone). Si ma gandeam sa achizitionez acest telefon. Ceva impresii relativ la utilizarea zilnica?
Ce fel de abonament ai pentru care ai obtinut 69 EUR pret la telefon?
Multumesc!

#30
thor76

thor76

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 616
  • Înscris: 26.11.2004
Aveam un national 60 parca si am trecut pe un 4g unlimited la care mi-au adaugat 1 GB de date promo.
Ma chinui cu ultimul update de soft acum; a aparut pe site dar astia la noi inca nu i-au dat drumul online. Si cum acasa am doar un SD card de 2 GB nu pot sa fac update-ul ca nu  incape noul ROM :(

#31
danym

danym

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 877
  • Înscris: 13.04.2004
Pentru cine este interesat, un site cu telefonul desfacut si cum se face root la telefon.

Edited by danym, 08 August 2014 - 22:25.


#32
martini812

martini812

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 266
  • Înscris: 24.09.2009
Am oferta la P7 cu aproximativ 750 lei. Merita banii astia? Sau sa iau totusi P6 cu vreo 400 lei? Avantaj la P6 ca e putin mai mic si deci mai usor de tinut in buzunarul pantalonilor, dezavantaj ca are aproape 18 luni de la lansare si deci dpdv tehnologic e "vechi".

#33
Bebea90

Bebea90

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 90
  • Înscris: 02.06.2013
P7clar lol,fa si mie rost la banii astia :)

#34
martini812

martini812

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 266
  • Înscris: 24.09.2009
Il iau la reînnoire însă după 15ani de abonament la VDF ma așteptam la o reducere mai mare.  Până la urmă e vreun posesor aici care a apucat măcar o săptămână să îl butoneze?

#35
ONe_

ONe_

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 755
  • Înscris: 21.06.2006
L-am folosit eu 3 zile și cu toate cele știute ca au copiat puțin din iPhone și Lg telefonul este extraordinar, telefonul nu e urat chiar mi se pare elegant iar prin meniu nu am găsit pic de lag. Și eu folosesc Samsung dar nici nu are rost sa fac vreo comparație...restul  cârcotesc aiurea și doar din neștiință. Bineînțeles gusturile nu se discută ca forma dar în rest este bine optimizat, nu ai ce comenta. Eu vroiam sa îl iau dar de curând au lansat Honor 6  cei de la Huawei cu procesor Octa Core 3GB, aștept sa vad...

#36
martini812

martini812

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 266
  • Înscris: 24.09.2009
Ok, mulțumesc mult! Tot încearcă să îmi bage pe gât G6 si 630 iar eu insist pe P7.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate