Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Boxa membrana tweeter infundata

ajutor

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?
 polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas
 

5 noi canale H.D criptate la U.P.C. din data de 01.02.2014: 163-Auto Moto Sport,196-Etno HD,197-Mooz HD, 198-Mezzo HD & 976 - Hustler HD.

- - - - -
  • Please log in to reply
635 replies to this topic

#631
BogdanDorin

BogdanDorin

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,136
  • Înscris: 02.10.2010
sincer habar nu am . dar suna si zile ca le vrei la jumate de pret ca or sa mai intre ceva canale hd curand. zic ca se merita

#632
1kvoi

1kvoi

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 748
  • Înscris: 10.11.2007
De maine vor intra in grila HD urmatoarele canale: Arte HD si Shorts HD, iar in grila SD: Disney Junior si Alfa Omega TV. Vizionare placuta!!! Posted Image

#633
utopium

utopium

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 45,843
  • Înscris: 14.08.2007
Super, asteptam si Arte (din ce am vazut pe net despre el) si Disney junior ... si probabil si Shorts e interesant. Cele doua HD intra doar la cei care au luat pachetul extra HD?

Edited by utopium, 29 April 2014 - 21:41.


#634
benvenuto

benvenuto

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 29
  • Înscris: 24.09.2012
Vad ca platesc si eu de 3 luni aceasta optiune de 2 lei ptr. 150 de MB, dar am o placa de retea de 100 MB. Este influentata cu ceva in plus viteza de download daca am aceasta optiune ? Poate pun si eu o intrebare tampa, dar mai bine sa intreb decat sa ma cert cu astia de la upc fara rost.Posted Image

#635
KLM2009

KLM2009

    The Punish3r

  • Grup: Moderators
  • Posts: 25,823
  • Înscris: 07.07.2009
50 de MB in plus conteaza si aia bineinteles Posted Image Sa-ti iei o placa gigabit Posted Image
100Mbps = download maxim 12,50 MB/s
150Mbps = download maxim 18,75 MB/s
http://web.forret.co...d=150&unit=Mbps

#636
benvenuto

benvenuto

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 29
  • Înscris: 24.09.2012
K, thx..
Puteti sa recuperati acei 5 lei pe care ii platiti ptr. extraoptiunea cu aceste canale HD. NU sunteti obligati sa platiti ptr. servicile pe care nu le-ati comandat iar clauzele unui contract se modifica numai cu acordul dvs.. La mine au zis ca o sa-mi scada acesti 15 (5 lei x 3 luni) lei din factura urmatoare.
Ptr. prelungirea contractului ati obtinut ceva reduceri/oferte ?

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate