Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 Recomandare bicicleta e-bike 20&#...

Bing-Content removal tool

Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...

Cum sa elimini urmele de acnee?
 

Fumatorii de tigari home made / rulate

* * * * * 10 votes
  • Please log in to reply
6318 replies to this topic

#91
cosmin-mihai

cosmin-mihai

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 61
  • Înscris: 30.01.2014
ai luat tutun de la acel om pe care il cunoaste vecinul sau inca nu ai ajuns din cauza vremii? sa ne spui si noua,poate ne ajuti si pe noi cu un tutun bun,asta de care zici nici nu se scutura?

eu fumez mediu-light nu pot fuma tutun tare

#92
dgd64

dgd64

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 142
  • Înscris: 18.03.2010

View Postcosmin-mihai, on 30 ianuarie 2014 - 13:34, said:

ai luat tutun de la acel om pe care il cunoaste vecinul sau inca nu ai ajuns din cauza vremii? sa ne spui si noua,poate ne ajuti si pe noi cu un tutun bun,asta de care zici nici nu se scutura?

eu fumez mediu-light nu pot fuma tutun tare
Orasu e inca inchis e urgie ce e aici , dar am fumat din tutunul acela ,,si nu se scutura e ok.si e facut cu aparat de injectat electric .....dar e tutun firicel .

#93
cosmin-mihai

cosmin-mihai

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 61
  • Înscris: 30.01.2014
omul nu are postat anunt si pe internet? ia sa il intrebi asa pot face si eu comanda de la el banuiesc ca nu sunt singurul care ar lua,eu sunt din valcea asa ca e imposibil sa ajung sa iau de acolo

#94
lupingo

lupingo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 623
  • Înscris: 03.07.2007
@dgd64 Asta am observat si eu ca tutun firicel este mult mai bun decat cel tocat, netsuperior. Dar se si duce mai repede :(

#95
dgd64

dgd64

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 142
  • Înscris: 18.03.2010
Uite asta nu stiu daca are postat anunt si pe internet dar ceea ce stiu ca nu da mai putin de 500gr din spusele vecinului , dar merita banutii .

#96
cosmin-mihai

cosmin-mihai

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 61
  • Înscris: 30.01.2014
pai as lua 500 grame de proba apoi iau mai mult normal

#97
dgd64

dgd64

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 142
  • Înscris: 18.03.2010

View Postlupingo, on 30 ianuarie 2014 - 13:45, said:

@dgd64 Asta am observat si eu ca tutun firicel este mult mai bun decat cel tocat, netsuperior. Dar se si duce mai repede Posted Image
Acuma pot sa spun ca depinde si cat de mult tutun injectezi in tigare .daca pui mai mult tine mai mult ,  acuma nu sa devina creion dar la jumatatea butonului de reglaj la aparatul electric si e asemanatoare cu cea din magazin si e ok .

View Postcosmin-mihai, on 30 ianuarie 2014 - 13:48, said:

pai as lua 500 grame de proba apoi iau mai mult normal
Acuma asteapta putin sa merg la el si vb cu el si te anunt .

#98
cosmin-mihai

cosmin-mihai

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 61
  • Înscris: 30.01.2014
ms frumos fac cinste :)

#99
dgd64

dgd64

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 142
  • Înscris: 18.03.2010

View Postcosmin-mihai, on 30 ianuarie 2014 - 13:52, said:

ms frumos fac cinste Posted Image
Pai de asta am deschis acest topic sa putem a ne ajuta .cat putem .

#100
Gabi85

Gabi85

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 36
  • Înscris: 04.09.2013
Eu mi-am luat o asa zisa teapa dar cu acordul meu, nu invinovatesc pe nimeni, cu tutun la punga, 160 de grame cu 30 de lei. De atunci doar sa scrie in ungureste pe pachete sau orice alta limba si sa aiba neaparat timbru :)

#101
dgd64

dgd64

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 142
  • Înscris: 18.03.2010
Ce vreau sa intreb .......stie cineva tuburi de tigari de culoare maro sau genu foitei de tutun , sau daca exista  tuburi din foita de tutun ?

#102
cosmin-mihai

cosmin-mihai

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 61
  • Înscris: 30.01.2014
stiu ca sunt tuburi de tigari de culoare neagra! de maro nu am auzit

#103
xcit

xcit

    afara ninge linistit si in casa arza-te-ar focu'

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,885
  • Înscris: 29.06.2006
nu am auzit de maro, am cautat si eu, in ideea ca fumez foarte mult tigari de foi, am zis macar sa semene cu alea....dar ce pot sa te sfatuiesc este sa nu dea dracu sa iei de alea negre, am luat eu si au foita un pic mai groasa si cand fumezi pute a hartie arsa, ziar bagabont, deci fumeaza primus cu carbon ca sunt foarte bune

#104
dgd64

dgd64

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 142
  • Înscris: 18.03.2010

View Postxcit, on 30 ianuarie 2014 - 19:07, said:

nu am auzit de maro, am cautat si eu, in ideea ca fumez foarte mult tigari de foi, am zis macar sa semene cu alea....dar ce pot sa te sfatuiesc este sa nu dea dracu sa iei de alea negre, am luat eu si au foita un pic mai groasa si cand fumezi pute a hartie arsa, ziar bagabont, deci fumeaza primus cu carbon ca sunt foarte bune
merci fratica chiar m-am uitat la  imperator black,  Sofianae maro alea sunt maro cauta si ai sa vezi acuma am gasit eu .

Edited by dgd64, 30 January 2014 - 19:16.


#105
xcit

xcit

    afara ninge linistit si in casa arza-te-ar focu'

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,885
  • Înscris: 29.06.2006
imperator am eu, ziar ars...sopianae n-am vazut, dar o sa ma uit, dar daca costa cat un pachet de tigari....sa stea la ei

#106
lupingo

lupingo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 623
  • Înscris: 03.07.2007
Am luat azi tutun Domingo albastru, tarie ca si tutunul Camel, dar mai bune zic eu: 19lei/40gr. Tuburi 200buc/6lei. Oricum ma duc in Ungaria si-mi fac plinul, dar pana acum le-am testat mai pe toate ca sa vad ce-mi place. Ciudat este ca tutunul are aroma diferita in fct de tub. Tuburile cu carbon parca dau un gust mai bun, dar n-o sa-mi dau seama decat dupa 4-5 tigari...

#107
xcit

xcit

    afara ninge linistit si in casa arza-te-ar focu'

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,885
  • Înscris: 29.06.2006
ia pune frate un link sa vad si eu tuburile alea maro, ca eu n-am gasit

#108
cosmin-mihai

cosmin-mihai

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 61
  • Înscris: 30.01.2014
eu numai primus multifilter folosesc de la bun inceput cu carbon activ,sunt cele mai cautate si o cutie de 200 buc. este la 4.5 sau 5 lei depinde de furnizor,eu le iau de la cineva de pe okazii cate 10 cutii si costa 45 ron plus 8 ron posta la sopianae cutia e maro nu si tuburile:http://www.okazii.ro/foite-tigari/tuburi-sopianae-maro-pt-tutun-tigari-a141679791 cel putin asa vad eu

Edited by cosmin-mihai, 30 January 2014 - 19:49.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate