Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Retenție R.C.S.

- - - - -
  • Please log in to reply
5197 replies to this topic

#5023
catalinman

catalinman

    RCS & RDS

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,473
  • Înscris: 16.12.2006

View Postbobot90, on 18 noiembrie 2018 - 23:23, said:

Salut, știe cineva anul acesta ce oferte de Black friday sunt la digi tv+net?
La retentie nu exista decat reducerea de 50% pentru 4 luni, la contracte noi da. ;)

Esti client existent si vrei sa faci retentie sau esti client nou, abonat la concurenta si doresti sa te abonezi acum la Digi?

#5024
gargarita_2005

gargarita_2005

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 69
  • Înscris: 11.05.2007

View Postcatalinman, on 19 noiembrie 2018 - 15:43, said:


La retentie nu exista decat reducerea de 50% pentru 4 luni, la contracte noi da. ;)

Esti client existent si vrei sa faci retentie sau esti client nou, abonat la concurenta si doresti sa te abonezi acum la Digi?

Cătălin, ai PM. Mulțumesc.

Edited by gargarita_2005, 22 November 2018 - 12:25.


#5025
Waff

Waff

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 03.07.2018
Am trecut si eu la Digi(NET+TV) cu ajutorul lui catalinman caruia vreau sa ii multumesc. Ma bucur ca am scapat de Telekom. Baietii cu instalarea au venit rapid, singura problema e ca nu aveau card CI cu ei. Inteleg acum ca trebuie sa astept o vreme si sa-l ridic de la un punct DIGI cand ma vor anunta ei prin sms/tel. Dar oare cat dureaza? Intreb pentru ca sunt canale pe care nu le pot vedea fara acel card CI (TV1000, FilmNow, Maxpack, etc) si am inteles de la altii ca poti astepta pana la o luna...

#5026
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,226
  • Înscris: 08.10.2015
Eu am facut comandă pe site cu livrare prin curier și a durat aproximativ 2 săptămâni.

#5027
dresden

dresden

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 313
  • Înscris: 06.08.2018

View PostWaff, on 02 decembrie 2018 - 10:40, said:

Am trecut si eu la Digi(NET+TV) cu ajutorul lui catalinman caruia vreau sa ii multumesc. Ma bucur ca am scapat de Telekom. Baietii cu instalarea au venit rapid, singura problema e ca nu aveau card CI cu ei. Inteleg acum ca trebuie sa astept o vreme si sa-l ridic de la un punct DIGI cand ma vor anunta ei prin sms/tel. Dar oare cat dureaza? Intreb pentru ca sunt canale pe care nu le pot vedea fara acel card CI (TV1000, FilmNow, Maxpack, etc) si am inteles de la altii ca poti astepta pana la o luna...

Eu am asteptat aproape o luna jumate dupa 2 CI-uri. Cu alte cuvinte, cum ti-e norocul!

#5028
Quino

Quino

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 112
  • Înscris: 22.01.2007
Salutare tuturor, nu stiu la cine sa apelez dar vreau sa aflu o oferta digi la locația mea.. momentan am upc dar sunt interesat de sporturi1234. La telefon nu am reusit si sincer in magazin mi-e lene sa ma duc sa stau la cozi . Nu suport. E cineva pe aici pt clienti noi ?

#5029
Nimcid25

Nimcid25

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,961
  • Înscris: 01.06.2015

View PostQuino, on 07 decembrie 2018 - 18:43, said:

Salutare tuturor, nu stiu la cine sa apelez dar vreau sa aflu o oferta digi la locația mea.. momentan am upc dar sunt interesat de sporturi1234. La telefon nu am reusit si sincer in magazin mi-e lene sa ma duc sa stau la cozi . Nu suport. E cineva pe aici pt clienti noi ?
Salut,
Iti recomand pe @catalinman .

#5030
logatul

logatul

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,328
  • Înscris: 15.07.2003
vreo promotie de craciun pentru retentie?

#5031
bobo_giulio

bobo_giulio

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 59
  • Înscris: 14.03.2007
Sunt și eu interesat de o asemenea promoție.
Sa recompenseze un client ( foarte ) vechi cu 50% pe 4 luni dacă re-semnează pe 2 ani e o gluma. ( Net + TV ).
Sa ofere măcar aceeași oferta ca la un posibil abonat nou.


#5032
danutz34

danutz34

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,024
  • Înscris: 23.11.2018
Retentia e simpla: ori accepti ce ti se ofera ori pleci la corporatisti. Cu siguranta vei fi incantat sa fii fidelizat cu multe puncte......

#5033
pupama

pupama

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,555
  • Înscris: 15.05.2010
Ce retentie daca ei au anuntat public ca vir scumpi serviciile? A se vedea comunicat dupa oug cu “taxa de haplea”

#5034
danutz34

danutz34

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,024
  • Înscris: 23.11.2018
Pai atunci e si mai simplu: pleci la aia care nu vor scumpi.

#5035
pupama

pupama

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,555
  • Înscris: 15.05.2010
nu vreau sa plec Posted Image, sunt multumit cu ce am. insa exista contracte ce vor trebui respectate de ambele parti

Edited by pupama, 19 December 2018 - 20:42.


#5036
petree

petree

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 408
  • Înscris: 09.11.2005
Ce bine ca avem un destept care stie tot, DIGI, Vodafone, Telekom, ala cu ochii rosii.

Ce bine ar fi sa ne lase cu directivele!

#5037
aris86

aris86

    Traieste constient!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,719
  • Înscris: 26.02.2010
El e veșnic nemulțumit :D. Are și el o obsesie cu corporatiștii, la orice întrebare îți oferă soluția sa mergi la ei....

#5038
Masonu

Masonu

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 51
  • Înscris: 30.03.2018
Salutare!
Aveți informatii cu privire la oferte pt activare TV și net? Se mai dau televizoare in rate?

#5039
Nimcid25

Nimcid25

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,961
  • Înscris: 01.06.2015

View PostMasonu, on 05 ianuarie 2019 - 00:16, said:

Salutare!
Aveți informatii cu privire la oferte pt activare TV și net? Se mai dau televizoare in rate?
Daca au venit agenții Digi cu oferta la tine in localitate, da, este valabila.

Oferta este disponibila doar prin agenții de teren Digi.

#5040
Masonu

Masonu

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 51
  • Înscris: 30.03.2018
Nu au venit. Pentru Iași mă interesează,în oraș. Mă poate ajute cineva cu un număr de contact de la un agent de teren pe Iași?

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate