Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Identificare font

Samsung Galaxy A35

Sfat pentru aprinderea automata a...

Masina de copt paine - pareri
 Cum reactivez Google Maps?

Conectare tableta X220la Tv

Femeile tinere nu mai vor sa munc...

La mulți ani @un_dac!
 La multi ani de Sfantul Gheorghe&...

Job - Facultate sau certificare

Deadpool & Wolverine (2023)

sistem hibrid eoliana + panouri +...
 Outlook e muta pe Android

Constructie Mun. Iasi. Casa P+1.

Cum mai rezolvati cu chiriasii ra...

Tastatura si mouse cu baterie int...
 

Retenție R.C.S.

- - - - -
  • Please log in to reply
5197 replies to this topic

#19
ZIGZAG20

ZIGZAG20

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,971
  • Înscris: 20.04.2013

View Postcatalinman, on 24 ianuarie 2014 - 14:14, said:

Fata de vedeti in link-ul ala mai exista si Tableta 3G Model 2, probabil ca actul ala este un pic mai vechi sau e alta varianta de revizie.
Te rog daca poti sa specifici modele exacte care se ofera.

#20
fr0ggybv

fr0ggybv

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,144
  • Înscris: 29.10.2008
allview city+
allview ax4 nano (99% sigur)
samsung galaxy tab. (varianta 8 gb cu wifi fara 3g).

3g v2 nu stiu ce e.

View Postadrian8080, on 24 ianuarie 2014 - 13:58, said:

pe hartie poate...

in brasov se dau si tablete si televizoare pe banda rulanta. inca nu s-au terminat. nu stiu ce e in restul tarii.

Edited by fr0ggybv, 24 January 2014 - 14:30.


#21
costeld69

costeld69

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,721
  • Înscris: 07.02.2011
S-a discutat ceva si aici: http://forum.softped...ient-fidel-rds/
Deci cum e ? Cine beneficiaza si cine nu?
  Spune RCS&RDS undeva clar  despre acest lucru ?

Edited by costeld69, 24 January 2014 - 14:38.


#22
catalinman

catalinman

    RCS & RDS

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,513
  • Înscris: 16.12.2006

View PostZIGZAG20, on 24 ianuarie 2014 - 14:23, said:

Te rog daca poti sa specifici modele exacte care se ofera.
Astept sa le puna un abonat care deja a ridicat modelele. :P

#23
wolfynwo

wolfynwo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,666
  • Înscris: 31.10.2013
Au inceput cu orasul Brasov datorita cotropirii orasului de cablurile RTC. Asta asa v-o zic ca mi-o zburat un pasaroi pe la ureche.

#24
valy277

valy277

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,231
  • Înscris: 04.01.2013
Am sunat si eu la rel cc si miau zis ca in Iasi nu au o asemenea oferta desi la mine blocul rtc la cablat cu fibra si au zis ca dau drumul la servicii in max 2 saptamani,deja saptamana asta o trecut mai e o saptamana si din partea rds nici o oferta de retentie desi la mine in scara spuneau ca vor sa plece vreo 6 abonatiPosted Image

#25
Venboteam

Venboteam

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,312
  • Înscris: 05.01.2012
Frumos lucru din partea lor! Posted Image

#26
Venboteam

Venboteam

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,312
  • Înscris: 05.01.2012
Deja au inceput mofturile... :)

#27
Bukovina

Bukovina

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,139
  • Înscris: 24.09.2009
Iasiul e cam fidel RDS.

#28
Neaceasca85

Neaceasca85

    Gaz ieftin si curent ieftin

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,758
  • Înscris: 14.10.2008
Preturile sunt deja pur si simplu de dumping si voi vreti si mai ieftin? Erau cel putin duble daca nu era RDS iar vitezele erau de rahat.

#29
Ciubex

Ciubex

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 9,883
  • Înscris: 03.02.2005
Din pacate asta-i firea omului, niciodata nu va fi multumit de ceea ce are sau primeste.

#30
tutuhugoneata

tutuhugoneata

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 686
  • Înscris: 01.02.2012
A sunat cumnata-miu si a luat TZEAPA , bineinteles... Cine nu locuieste in Racadau (unde a intrat UPC CABLU, BRAVO LOR !) sau in Astra (fostul Steagul Rosu) sa-si puna pofta-n cui... CE TZEPARI !!!

#31
tutuhugoneata

tutuhugoneata

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 686
  • Înscris: 01.02.2012

View PostVenboteam, on 24 ianuarie 2014 - 17:23, said:

Deja au inceput mofturile... Posted Image

NU SE OFERA IN TOT ORASUL BRASOV ! SE OFERA DOAR IN RACADAU , unde a intrat upc cablu, precum si in ASTRA (cartierul "Steagul Rosu"). DACA PRIND AGENTI RCS UNDE STAU EU, PUN DULAII PE EI ! BRASOVENII CE STAU PE LANGA CETATEA BRASOVULUI STIU CA SUNT CAINI VAGABONZI SUB CETATE SI DULAII SUNT USOR DE ASMUTIT ! NU GLUMESC !

#32
baducu

baducu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,196
  • Înscris: 21.08.2008
Toata lumea se asteapta sa primeasca tablete moaca de la RDS acuma.
A trecut Craciunul! La munca Posted Image

Edited by baducu, 24 January 2014 - 20:34.


#33
pius

pius

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 177
  • Înscris: 15.02.2006

View Postalfa147, on 23 ianuarie 2014 - 22:21, said:

Am verificat aditionalul semnat la instalarea gigabit, nici vorba de prelungire pe 2 ani. Verificati cu atentie ce ati semnat cu ei, eu am 2 contracte full, dupa ce vad aici nici unul nu se mai afla in perioada contractuala, desi am luat cam-uri si am modificat netul.
In digicare de ce nu se poate verifica perioada contractuala?

La fel am crezut si eu cand am facut act ADITIONAL pentru trecerea la gigabit,si nu un contract nou.Si inca ceva,de curand au cablat tot cartierul pe langa cablurile existente cu un cablu fibra optica.
Intrebare :(pt catalinman) cui au cerut permisiunea (atentie sunt presedintele asociatiei de propietari) sa sparga, sa gaureasca peretii in blocul nostru?Totusi nu mai suntem in comunism,este o
propietate privata.Cred ca macar bunul simt,daca nu legal,puteau sa ceara permisiunea asociatiei.Se pare ca aici este un fel de "dragoste cu deasila"Nu ca sunt impotriva progresului si
noilor tehnologii,am spus si o repet,am fost si sunt multumit de serviciile RDS,dar ar putea sa mai umble la "imagine" se pare ca duc lipsa de PR

#34
manoxa

manoxa

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 637
  • Înscris: 30.11.2005
Eu am intrebat ieri in Bucuresti Libertatii au Allview cu wifi si Allview cu 3g (nu stiu modele), Samsung cu 3G terminat.
Problema e ca nu au proceduri daca poti sa-ti modifici contractul dupa semnarea pe 2 ani. Am inteles ca in contract se trece "prelungire in conditiile comerciale actuale".
Am intrebat daca atunci cand se aduc telefoane la Digi complet sa modific cele 3 contracte actuale de telefonie o voi putea face raspunsul primit a fost "in principiu da". (stim cu totii ce poate insemna in principiu pentru RDS.
Intrebare pentru cei mai informati (catalinman) se poate face prelungire doar pentru TV + net fara contractele de telefonie (3 mobile si un fix)?

#35
zeus1

zeus1

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,572
  • Înscris: 03.05.2008

View Postmanoxa, on 24 ianuarie 2014 - 20:54, said:

Eu am intrebat ieri in Bucuresti Libertatii au Allview cu wifi si Allview cu 3g (nu stiu modele), Samsung cu 3G terminat.
Problema e ca nu au proceduri daca poti sa-ti modifici contractul dupa semnarea pe 2 ani. Am inteles ca in contract se trece "prelungire in conditiile comerciale actuale".
Am intrebat daca atunci cand se aduc telefoane la Digi complet sa modific cele 3 contracte actuale de telefonie o voi putea face raspunsul primit a fost "in principiu da". (stim cu totii ce poate insemna in principiu pentru RDS.
Intrebare pentru cei mai informati (catalinman) se poate face prelungire doar pentru TV + net fara contractele de telefonie (3 mobile si un fix)?
Raspuns la intrebarea ta: Nu. Se aplica pentru toate serviciile, este vorba de un contract unic.
P.S . Sa vedem ce raspuns iti da si catalin :)

Edited by zeus1, 24 January 2014 - 22:46.


#36
khristy36

khristy36

    Sunt bestii care se plimba prea mult pe pamant

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,596
  • Înscris: 02.10.2010
Eu ma uit in tabel si zic ca se poate daca ai digi net+tv pt tableta platesti 5 ,25 sau 10 lei lunar

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate