Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ce este cu declaratiile cerute ce...

Focul bacterian,basicarea,mucegai...

infectie zona inghinala

Dua Lipa - Training Season
 Informatii complete despre servic...

tema circuite

Voua va merge sa va logati pe git...

Fara curent casetofon Dacia Dokker
 Schimbare difuzor Golf 7

Recomandare aparat de ras electric

Lant clinici dentare vs cabinete ...

Site-uri bune pentru cumparat Sma...
 Aurora Store

Debit centrala pe circuitul de in...

Sticle de bere

Identificare accidentare

Icloud help

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
5 replies to this topic

SirXtrem

SirXtrem

New Member

• Grup: Members
Sal...sunt nou pe aici...as dori sa aflu o chesti,mi-am cumparat de vreo 3 zile un iphone 5 de 32GB dar ii furat,sunt costient ca-i furat ma si avertizat ala...am platit 160 de euro.Am ajuns acasa i-am dat un hard reset...da cand am ajuns la accountu de Icloud m-am blocat Posted Image m-am informat pe internet din cate se pare nu exista nici un bypass peste icloud..dar intrbarea mea este urmatoarea : Din moment ce am dat Hard reset persoana care avea telefonu ma mai poate gasi prin "Find My Phone" daca l-am resetat ?ca de cand am aflata asta numa inchis il tzinPosted Image .Macar daca nu ma poate urmari sa il tzin deschis si sa imi copiez adresa de mail a persoanei,macar incerc sa sparg mailu Posted Image .

Edited by SirXtrem, 20 January 2014 - 20:58.

nelubuz

nelubuz

Active Member

Posted Image nu vei gasi ajutor aici...
http://mercador.ro/o...html#2ae9841773

Edited by nelubuz, 20 January 2014 - 21:07.

JohnnyZet

JohnnyZet

Member

• Grup: Validating
Asa-ti trebuie daca ai cumparat telefon furat.. Sa dea Domnu' sa afle Politia de telefon (si fii sigur ca va afla) si sa vina in miez de noapte sa te salte! Mai mult.. sa te bage si la zdub ca data viitoare sa nu mai cumperi lucruri furate.. Esti constient ca risti inchisoare pt ce ai facut? Tainurea infractorului se numeste, si se pedepseste cu inchisoare de la 3 luni la 7 ani!

Edited by JohnnyZet, 20 January 2014 - 21:06.

prisonbreak

prisonbreak

Senior Member

• Grup: Senior Members
Daca e blocat cu cont icloud, e bun de spart nuci. Cam scump, dar macar e aifone.

SirXtrem

SirXtrem

New Member

JohnnyZet eram sigur ca trebuia sa se trezeasca vreun destept ca tine...nu-s in tara !Ca sa intelegi si tu daca nu il cumparam eu il cumpara altu si ala tot fara telefon ramanea !

View Postprisonbreak, on 20 ianuarie 2014 - 21:06, said:

Daca e blocat cu cont icloud, e bun de spart nuci. Cam scump, dar macar e aifone.

Zici ca am platit mult ?pai cat ii in tara un iphone 5 de 32 de giga blocat pe icloud ?Intr-un final o sa iasa ceva sa trecem peste icloudu asta ;)

Edited by SirXtrem, 20 January 2014 - 21:09.

December

December

Liberate te ex inferis !

• Grup: Super Moderators

View PostSirXtrem, on 20 ianuarie 2014 - 21:09, said:

JohnnyZet eram sigur ca trebuia sa se trezeasca vreun destept ca tine...nu-s in tara !Ca sa intelegi si tu daca nu il cumparam eu il cumpara altu si ala tot fara telefon ramanea !

Are perfecta dreptate. Incearca sa-l activezi cat mai repede :)

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate