Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Abonati Qobuz?

transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...
 Sfat achizitie sistem audio pentr...

tavan fals rigips

Ce preferați: produse mai scumpe ...

Demagnetizare (minimala) ori ba?
 Cum pot sa vad pe un proiector pr...

Joc Drone

Dropshipping

Sfat achizitie AC Gree Fairy vs P...
 MONITOR LG fara sonor !

Batalia pentru Bucuresti - ND, Fi...

Identificare font

problema ping in jocuri online
 

Pariu tenis

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
adriana_liz

adriana_liz

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 29
  • Înscris: 21.10.2012
Salut.:D
Vineri am pus un bilet la Sbybets pe 9 meciuri de tenis cu sansa de 7.
Astazi,cand toate meciurile erau finalizate,am vazut ca am fix 7 meciuri reusite de pe bilet.
Asa ca am verificat biletul pe site-ul lor, dar imi spune "pierdut"....si nu inteleg de ce:-?

#2
flavius1990

flavius1990

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 555
  • Înscris: 04.08.2007
Penalty la fotbal, e doar atunci cand fluiera arbitrul. Asa si aici, ai castigat cand iti arata programul, nu cand crezi tu.

Edited by flavius1990, 18 January 2014 - 15:42.


#3
TinMan

TinMan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 594
  • Înscris: 02.08.2013
Te pune dracu' sa "bagi la pariuri"? Acum, sincer, chiar imi pare rau ca incearca mafiotii aia de la casa de pariuri sa "te faca la portofel". Du-te peste ei si da-le cu biletul in cap (infasurat peste o caramida). Nu te puie cumva aghiuta sa le dai biletul in original. Da-le o copie!

#4
nanashu

nanashu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,036
  • Înscris: 18.08.2004
nu stiu cat ai pariat dar, daca ai ales 7/8/9 din 9, sigur la 7 rezultate castigatoare suma este extrem de mica. Sper ca ai idee cum functioneaza sistemul. Practic suma pariata este impartita la numarul de combinatii dispnibile.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate