Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Info certificate digitale COVID-19

COVID-19: Raportari · Stiri Oficiale

Info Coronavirus/Vaccin vs. Fake News

Informatii utile stare de alerta
 Insotitoare de zbor la 35+?

Insotitoare de zbor

Taiere lastari nuc crescuti din b...

Ce sa fac pentru ca Google sa-mi ...
 Avast problema

Poti ramane fara C.I. - Proiect d...

A murit Louie Anderson

Trusa de filiere si tarozi lidl
 Data maxima a venirii lui Isus

Ce detergent cu spumare redusa fo...

Cum stiu ce dimensiuni sa cumpar ...

Poze cu transformari

! REGULA DE BAZA - Turcia !

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
No replies to this topic

18thStreet

18thStreet

Active Member

• Grup: Senior Members
Este interzis sa deschideti topicuri de genul: Vacanta 2014 - Turcia 2014  unde sa amestecati posturile si unde sa se vorbeasca despre N`hoteluri, oferte , reduceri ,plaje , mancare sau mai stiu eu ce.

Pentru fiecare Hotel , daca nu exista topic, va rog deschideti topic separat. Titlul topicului trebuie sa contina numele hotelului si zona.

ex: Hotel Delphin Imperial - Lara

Pentru orice alta problema, deschideti un subiect nou iar titlul pe masura.  Subiectele cu titluri de genul: Ce fac/ Vreau in turcia/ Oferte / etc, vor fi inchise sau editate de catre Moderatorii ariei, in functie de caz.

Multumim.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate