Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare stabilizator tensiune

laptop gaming buget maxim 10000 lei

problema trepidatie peugeot 206

Roboti EVE - compania 1X
 Pierdere apa masina de spalat

Nuanta culoare

autonivelanta peste autonivelanta

Plata produs
 Klaus Iohannis, propus oficial de...

Fotbal juvenil

Pensie de intreținere minor

Țiuit laptop
 Firewall UFW si Iptables - Doua I...

DVR Hikvision 7208HUHI M1/S/A se ...

Cum sa procedez

Incalzire pardoseala sistem Upono...

Problema mai inteleapta....

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

catalin_ss

catalin_ss

New Member

• Grup: Members
Am un subdomeniu care l-am facut in wordpress. Toate bune si frumoase, doar ca am o problema. Daca scriu siteul http://numesite.domeniu.ro functioneaza, dar daca scriu www.numesite.domeniu.ro zice asa: Hopa! Google Chrome (sau orcie browser) nu a putut găsi domeniul.... Are idee cineva cum pot redresa aceasta eroare? Domeniul initial functioneaza si cu www cat si fara. Doar acest subdomeniu nu functioneaza daca pun www in fata. Problema e ca am mai facut subdomenii si chiar in wordpress si functioneaza fara problema cu www. Am reinstalat pana acum de peste 3 ori siteul. Cine ma poate ajuta? Va rog... Multumesc mult si raman dator.

trackback

trackback

Active Member

In DNS adaugi o intrare de tip A pentru www.numesite.domeniu.ro cu valoarea ip-ului tau.

Ex:

www.numesite  IN  A  8400 127.0.0.1

catalin_ss

catalin_ss

New Member

Nu merge :(

dexterash

dexterash

--something---

• Grup: Senior Members
Inteleapta problema...

Asteapta si tu ceva timp (cam cat TTLul de pe DNSuri) si (ar trebui) sa te interesezi si tu cum este cu serverele DNS (care nu sunt chiar complicat de intelepte de inteles!).

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate