Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...
 tavan fals rigips

Ce preferați: produse mai scumpe ...

Demagnetizare (minimala) ori ba?

Cum pot sa vad pe un proiector pr...
 Joc Drone

Dropshipping

Sfat achizitie AC Gree Fairy vs P...

MONITOR LG fara sonor !
 Batalia pentru Bucuresti - ND, Fi...

Identificare font

problema ping in jocuri online

Problema calculator
 

CPC Adsense

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
CS11

CS11

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 610
  • Înscris: 03.09.2012
Am click-uri si de 0.06 euro dar si de 0.20 euro, stiu ca poti bloca anumite anunturi care apar pe site-ul tau.
O sa pun o intrebarea poate cam prosteasca dar sunt curios daca este posibil:

Pot depista cumva anunturile care au un CPC mai mare?
Sau pot afla ce categorie de anunturi au o rata de click mai mare?

Daca niciuna din chestiilea astea nu sunt posibile de ce am obtiunea de a bloca anumite anunturi si cu ce ma juta?

#2
z4rk

z4rk

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 12.12.2013
Dupa mine ar trebui sa cumperi 1000kg de cartofi pe care ulterior sa ii vinzi la piata. Fii cu ochii dupa politie ca daca faci bisnita cu cartofi iti ia baietii cartofii si primesti si amenda

#3
CS11

CS11

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 610
  • Înscris: 03.09.2012

View Postz4rk, on 12 decembrie 2013 - 15:30, said:

Dupa mine ar trebui sa cumperi 1000kg de cartofi pe care ulterior sa ii vinzi la piata. Fii cu ochii dupa politie ca daca faci bisnita cu cartofi iti ia baietii cartofii si primesti si amenda

Dupa mine mai bine taceai din gura

Edited by CS11, 12 December 2013 - 15:43.


#4
tibi_pl2005

tibi_pl2005

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 152
  • Înscris: 11.08.2007
Allowing and blocking ad controls guide
https://support.goog...e/answer/180609

#5
happyspace

happyspace

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 11.12.2013
mai bine incerci sa te concentrezi pe continut si pe atragerea de vizitatori, cpc e in functie de continut, oricati ai bloca. reclamele pana la urma daca ai observat se afiseaza si in functie de site-urile vizitate anterior de cei care vin la tine.

#6
loveparade

loveparade

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,429
  • Înscris: 23.07.2006
Prin Google AdWords eu pot sa ofer pe click si 0.01€/click si 1€. Daca eu am chef sa ofer intr-o zi un cent si tu ma banezi, iar a doua zi eu am chef sa pun 1€/click, tu ai pierdut.
Nici o reclama din lume nu are un pret fix, stas.

"Daca niciuna din chestiilea astea nu sunt posibile de ce am obtiunea de a bloca anumite anunturi si cu ce ma ajuta?"

Daca tu vinzi haine de firma la tine pe site, iar la tine pe site Google Adsense afiseaza o reclama a altui site care vinde haine de firma dar la pret mai mic,
vizitatorul pe care link va da click ca sa cumpere?

Sau, sunt unele anunturi ofensatoare, pe care nu le doresti. Exemplu: RMGC pe care eu i-am banat de tot.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate