Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Intrebari srl nou

Amenintat cu moartea de un numar ...

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk
 TVR vrea sa lanseze o platforma d...

Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...
 Robinet care comuta traseul

A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)
 Abonati Qobuz?

transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...
 

Parere casti Sony MXD 100

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
Andreycfr

Andreycfr

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 142
  • Înscris: 09.05.2013
Ce parere aveti?Plusuri,minusuri la acest model?

#2
Mizu

Mizu

    moroșan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,818
  • Înscris: 10.12.2006
Sony MXD 100, nu le gasesc nicaieri pe net de vanzare. Deci daca le cumperi vei avea o pereche de casti unicat, probabil ti le face Sony la comanda? In cazul asta sunt superbe, nu mai sta pe ganduri.

#3
Andreycfr

Andreycfr

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 142
  • Înscris: 09.05.2013
Imi cer mii de scuze dar am citit gresit este defapt MDR-ZX100

#4
tasztalos

tasztalos

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 45
  • Înscris: 26.06.2007
Eu am cumparat recent o casca ZX100 de la MediaGalaxy (Altex) insa pe cutia lui sub sigla Sony Corporation spre dezamagirea mea apare scris clar 'Made in China'. Castile vin insa cu certificare Sony deci este clar ca si Sony a inceput sa foloseasca forta de munca mai ieftina din China ... cea ce cred ca nu-i avantajeaza prea mult la imagine. Dar ce sa faci, doar se stie ca si iPhone-urile sunt 'Made in China' si tot sunt la mare cautare.
Eu personal daca stiam de acest lucru nu cred ca mai cumparam de la Sony (desi pana acum am achizitionat diverse electronice Sony de care am fost cat de cat multumit - exceptie poate vizualizarea 3D si ochelarii 3D de Bravia unde crosstalk e pronuntat).
Revenind la castile ZX100 cumparat de mine, in descriere produs scrie ca vine cu mufe aurite, nu este si cazul produsului livrat de MediaGalaxy, insa suna destul de bine dar nu iese in evidenta cu mai nimic (de ex Bass-ul mult laudat de abia se observa). E drept, depinde si de calitatea semnalului cu care testezi, caci la un mp3 player (tot Sony) sau un telefon Samsung anumite frecvente pur si simplu nu le mai ai in semnalul generat sau claritatea are deja de suferit (la mp3 rata mica).

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate